TSL 18. Hafta: Karabük Galatasaray 2-1 (Yasin)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

TSL 18. Hafta: Karabük Galatasaray 2-1 (Yasin)

Post by Cengiz Akgun »

Ne bekliyordunuz? Elazığ önünde gördüğüm bu ayılar bundan iyisini yapamazlardı zaten.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: TSL 18. Hafta: Karabük Galatasaray 2-1 (Yasin)

Post by Hasan Tezcan »

Yönetici hakli olarak kötu oyuna degil, hakeme odaklanmis, ama ne hakem görduk, FIFA kokartli, dunyaca unlu hakemimiz bugun nokta atislar yapti :-D

Cengiz abi takimin kapasitesi bu, sonra Karabukspor öyle yabana alinacak bir takim degil.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:
Sat Jan 21, 2017 10:47 pm
Yönetici hakli olarak kötu oyuna degil, hakeme odaklanmis, ama ne hakem görduk, FIFA kokartli, dunyaca unlu hakemimiz bugun nokta atislar yapti :-D

Cengiz abi takimin kapasitesi bu, sonra Karabukspor öyle yabana alinacak bir takim degil.
Evet Çakır iyice kendini şaşırmış ama GS transferden önce adam gibi bir hoca bulmalı. Herif hala iyi oynadık diyor yahu. Selçuk ve Josue diye iki tane dingil bu takımda bu halde forma buluyor. Bana kimi oynatacak demeyin. Malzemeciyi soksa daha iyi. . Orta saha diye bir şey yok. Bruma hakkında fikrimi söyledim Elazığ maçında. Lige havlu atmak üzereleler eğer yönetim işe el koymazsa. Önce hocadan başlayacaklar. Josue kiralıkmış. Selçuk'a son şansın. Değilse gelecek sezon için kendine takım bul demeleri lazım. Karabük 200 bin avroya santrafor almış. Ama bizim onca para verdiğiğmiz Eren den daha çok mücadele ediyor. Hamsız makzıx penaltı yaptırıyor penaltı atıyor. Kaleciye yükleniyor. En azından oturup top bana gelirse içeri iteklerim demiyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Penalti karari tamamen skandal; pozisyon dibinde oldu. Turkiye'de iyi hakem yok maalesef, iki kere iki dort...

Kenar beklerimiz ofansta yetersiz kaliyor. Katki yapabilecek tek bek Martin, onu da hocasi dusunmuyor, caresiz kalinca oynatiyor.GS'in sag kanadi cok az calisiyor, ama goren, onlem alan yok. Devamli soldan atak yapiyoruz, Bruma rakibini gecerse ne ala, yoksa atak bitiyor.Lionel'in adam gecme, orta yapma ozelligi yok. Selcuk da iyi oynamazsa, GS etkili oynayamiyor. Kanatlar, ve orta saha calismazsa nasil atak yapacaksin? Cevabi basit : yapamiyorsun, abuk subuk top ceviriyorsun.Sezon sonunda Basaksehir'den Ugur Ucar'i transfer etsek cehremiz degisir. Sagda Ugur, solda Martin.

Yedigimiz ikinci gol klasik.Yan top, bos birakilan rakip, ve gol.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ben dun Guray'i begendim eski akigo'lu. Cok guzel ortalar yapiyor, suratli. Ileri geri kosup durdu, sonra sakatlanip cikti.

GS'da oyun sidtemi yok, yavas top oynuyorlar, cok paslasmayi mariget zannediyorlar. JOR bence bu saatten sonra gönderilmez ama ne kadro yapabiliyor ne de oyuna agirligini koyabiliyor. Ayhan ne is yapar bilmiyorum, katkisi ne, ama gercekten yeter artik. Martin Linnes, Birhan bu takimda oynar, hazirlik maclarinda olduklsri kadar olsun oynar...macta en cok sinir oldugum oyuncu de Jong, sahte oynuyor, katkisi 0.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ben gönderirim. Ya aklını başına al bu takımı adam gibi yönet ya da al bavulunu derim. Bülent Korkmaz filan ortada. Bundan iyidir. Herif Rodriguez'i oynatmıyor. Seiçuk ve Josue gibi adamlarla vakit kaybediyor. Dün artık penaltı yemişsin Podolski gidip laf atıp sarı kart göruyor. Hiçbir yaptırımı yok. Kimse siklemiyor çünkü bu takımı o yönetmiyor. Birisi buna garip garip takım kurdutuyor. Ben de buna inanmaya başladım.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Puan cetveline bir bakın Antalya nereye çıkmış. Evet Eto gibi yaşlı da olsa bir gol ustası var. Ama bu adam yılın başında da vardı. Değişen ne oldu? Riekerink hakkında konuşurken bu değişikliği de göz önüne alın. Önceleri kızıyordum hakkını yiyorlar diye ama adam beni tamamen yanılttı. Bugün FB bu kadar eksikle maça Van Persie gibi bir oyuncu varken onu yedekte oturtuyorsa demek ki bir hoca var bir de hocacık var. Adam maç için oturup rakıbini izlemiş. Babasını dinlemiyor takımı kurarken. Kimse forumda olan formayı alıyor. Ulan artık gör işte bu Selçuk ve Josue denen iki sahtekarı yanında oturtacaksın eğer bu şekilde oynamaya devam ederlerse ve sen de kendine hoca dedirteceksen. Şu Elazığ maçında benim gördüğümü sen göremiyorsan sen neden ordasın. Bu arada söyleyeyim Terim bu takım için akla gelecek en son adam olmalıdır. Riekerink o gelecekse kalsın.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply