Igor Tudor

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Igor Tudor

Post by Hasan Tezcan »

GS'in yedekleri yok deniyor, ki bana göre de yok, ama uretme niyeti yok adamin. Iyi gittigi surece ayni kadroya sadik kalmayi anliyorum da isler kötuye gittiginden neden care bulmaya calismiyor....Recep'i atlamissiniz gene, Yasin, Emrah'i falan gecin bence.

Igor'un en buyuk zaafi takimin bu kirilgan yapisina baka kalmasidir, 'rakip bizden daha iyiydi' demekle gecistiremez. 1-5, 0-3...insan dusundukce bir hal oluyor, unacceptable really. Care Igor, care ne?
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

İgor da Aleks gibi FB GS maçına gelmiş ve arkasından da TRT'de 1 saatden fazla bir söyleşi yapmış. İzleyeniniz var mı? Pişman değilim ama bana haksızlık yapıldı. Bir organizasyona kurban gittim. 14 haftanın 7 haftasında şahane oynadık sonra bazı şansızlıklar yüzünden 8 puan ileriden iki puan geriye düştük. Altımı oydular ve futbolcularla olan ilişkide sorun yaşamaya başladım. Bana inançlarını kaybettiler. İki puan geriye düşünce de kovuldum. Aydan biri gelse olayı bilmese bu şekilde hoca başarısız diye yollandığını duysa şaşırmaz mı demiş.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Tudor'un td'lugunu hicbir zaman begenmedim. Iddia ediyorum yonetim hata yapip JOR'i gondermese gecen sezon en kotu ihtimalle 3. olurduk. Gecen sezon Bruma ile olan surtusmesini unutmak mumkun degil. Hele Wesley, Lukas, ve Nigel'in yedek oturdugu Basaksehir macina ne demeli? Aciklamalarini da samimi bulmuyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=CMuhBHq0oGQ&t=2078s
nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Snijder'in bileti ben geldiğimde kesilmişti bana gidecek dedi yönetim diyor. Bruma konusunu es geçti. Bu arada Van Persie Hollandada her 40 dakikada bir gol atıyormuş şerefsiz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Wesley ile iliskileri yonetemediler abi. Yasi cok ileri degildi, ve bir 10 numara icin bayagi da kosan bir oyuncuydu. Sezon sonunda "bu sezon bizim icin cok onemli, senin tecrubene ve kalitene ihtiyacimiz olacak, tatilde iyi dinlen, kendine iyi bak, yaz kampinin 2. bolumune muhakkak gel" deselerdi, Wesley katilirdi kampa. Kayitsiz kalmazdi. Inter'den geldiginde kiloluydu, ve hazir degildi. Sonra kisisel antrenorle ekstra antreman yapip canavar gibi olmustu. Wesley'i motive edebilmek onemliydi bence. Bunu da gecmis yonetim ve Tudor yapamazdi, yapamadilar da.

Diyorlar ki Nice'e gitti, ne yapti? Wesley motivasyona,morale ihtiyaci olan bir oyuncu. Sezon basi hazirligi yapamadi, onu istemeyen bir td ile calisti. Basarili olma sansi yoktu. Dolayisiyla cok isabetli bir tespit degil.
nefvakfi.org

Post Reply