TSL 22. Hafta: Galatasaray Beşiktaş 0-1

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 22. Hafta: Galatasaray Beşiktaş 0-1

Post by Cengiz Akgun »

Bizim eski küçük Hakan Hürriyetde güzel bir başlık atmış. "Tudor, Karabükden gel artık"'demiş.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu mac bu sezonun ozeti adeta. Verilen ve iptal edilen penalti, Fernando'yu kontrpiyede birakan bir serbest vurus sonucu yenilen gol. GS iyi degil, takviyeye ihtiyaci var, ama hakem hatalari bayagi puan kaybettirdi takima. Bu hatalar bizi sampiyonluk yarisinin disina itti.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

de Jong aksamiyor olabilir ama katkisi ne oyuna diye dusunuyorum bircok mac. Idare ediyor, artisi yok bu adamin.

GS dun direnc gösterdi ama kadro yapisi bu kadarlik. Sansiz bir gol yedi...BJK gol pozisyonuna girmedi, GS bircok pozisyona girdi...gidisat iyi ama bu gidisat sampiyonluk veya 2. lige yeterli degil. Igor Tudor'un yapmasi gereken önumuzde ki sezon ve sezonlarin takimini kurmak. Birhan diye bir cocuk var, iddia ediyorum de Jong kazmasindan daha cok is yapar. Onun gibi birkac oyuncuya daha cikarabilir...JOR'un yapmadigini yani. GS'in hicbir kaybi olmaz, para kazanir ustelik.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Lukas sezon sonundan once gidecek diye haberler cikti. Sampiyonluk olmasa bile ikincilik sansi devam ediyor, kalmasi lazim..
nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Selcuk Samli wrote:
Tue Feb 28, 2017 5:27 pm
Lukas sezon sonundan once gidecek diye haberler cikti. Sampiyonluk olmasa bile ikincilik sansi devam ediyor, kalmasi lazim..
Maçta da belli değil mi idi gittiği? Ya dün o penalti verdi denilen o pozısyonu defalarca gösterdiler. Herif hiçbir zaman penaltı çalmamış. Artistlik edip out'u göstererek düdük çalıp herkesi şaşırtmış. Penaltıyı görmüyor bile. Yardımcı hayvan da uyarmamış. Yasin ise sabıkalı bir tip. Kimse inanamıyor ne bok yediğine sahtekarın. Her yorumcu açık penaltı diyor. Ama Carole'in Querasmaya yaptığına da penaltı dediler. Brumanın yaptığı sersemliği.Emre de bir FB maçında yapmış beş altı atarlar denilen maçta Terim'in parlak günlerinde yenilmiştik. Zaten öyle bir kötü anda yakalanıldıki maçta üstün bile gözüksen maça yenik çıktığın ortada. Ben Tudor'un da sahaya sürmesi gereken takımı sürmediği düşüncesindeyim. Kazma bir Ciğercinin bu takımda işi ne? Linnes neden bu kadar hor görülüyor anlamış değilim.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Martin Linnes'i herkes horgoruyor abi. Defansta zaaflari var ama ofansta guclu bir oyuncu. 3'lu savunma ile oynayacaksan mesela sag ve sol kanatlarda rahatlikla oynayabilecek bir adam. Bence cok yonlu bir oyuncu. Kullanmayi bilirsen tabii ki. Konus onunla guven ver,motive et; inisiyatif al, topu tasi ,orta yap de, kaleyi gordugunde sut at de, biraz da sabir goster, bak bakalim neler yapacak. Daha cok faydali olacagini soyleyebilirim.
nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tudor artık saçmalama şansı kalmadı. 8 antreman yaptık filan diye kimi uyutuyor bilmiyorum. Kurduğu takımın GS'ın ideal kadrosu değil. Bunu malzemeci bile görüyor. Hani sen antremanda mısın diyeceksiniz ama ne Çaykur ne de BJK maçında elinde olanın hakkını veremedi. Beş kayıp puanı ben ona yazdım bile. Bakalım bu hafta ne bok yiyecek. Utanmadan puan kaybına tahammül yok, 12 maçı da kazanmalıyız gibi şeyler söylediği yazılıyor. Asıl kendine baksın. GS taraftarının boş laf edene tahammülü kalmadı artık.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Biriniz şu Antalya maçını konu olarak açıversin. Elime sıcıyım. Kaç haftadır ben açıyorum ve sürünüyoruz. Artık nelerden medet umuyorum anlayın. Rezil herifler ve buna yönetimdeki maymunlar da dahil.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply