Galatasaray 2017-2018

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Galatasaray 2017-2018

Post by Hasan Tezcan »

Alben GS'a yakisir bir paylasim yapmis.

https://www.haberler.com/milli-kadin-ba ... 54-haberi/

Arda bos insan oldugunu göstermis oldu, 30 yasinda bu sekil TR'ye dönus yapti...sözunun eri degilmis meger (bunu yedirecekler ona hayati boyunca) :-) Onu artik GS'in kapisindan sokmazlar sanirim. Ayrica Selcuk ile de aralari acik galiba, ruhsal bunalim icinde olabilir...adam dövmeler, iliskilerde istikrarsizlik, insanlari karsisina almak, kusmeler falan, bunlar ruhsal bunalimin önunu acan göstergeler.

IBB de ona basari dilemek bana kalmaz, bende ona hicbir zaman isinmamis bir taraftarim. defalarca burada bunu dile getirmis biri olarak söyluyorum. GS'a gelseydi 'babalik' görevi yapardi ancak. Ben Selcuk'u ona her zaman tercih ederim. Selcuk dun Vittorul macinda daha ofansif oynadi, ve bence iyi isler yapti, haydi Selcuk.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

2014-2015 sezonunun sonunda Alex'i (Telles) kiralik olarak gonderdik. SL'ne katilacaktik,para da gelecekti yani.Acikcasi ben biraz daha tecrubeli bir sol bek transfer edecegiz diye beklerken Lionel Carole geldi. Ilk baslarda maliyeti de cok yuksek bir oyuncu olmadigi icin sicak baktim ama zaman gectikce yetersiz oldugunu gordum. 2016-2017 sezonunda Sabri ve Martin dururken Pedro(Cavanda)yu transfer ettik, elimizde sol bek olarak bir tek Lionel kaldi.
Bu sezon ise alternatif bir sol bek bulundurmadan Asamoah gelecek diye bekledik; sezon baslangicina kadar.Is suya dusunce 500,000 Euro'ya Iasmin'i transfer ettik.

Yukaridaki paragraf ne kadar plansiz programsiz hareket ettigimizi gosteriyor. GS gibi bir kulup bu mevkiyi bu kadar uzun sure bos birakir mi? Piyasada sol bek mi yok? A. Bilbao 1 milyon Euro'ya Cristian Ganea'yi simdiden gelecek sezon icin transfer ediyor biz de sezon basina kadar Sinyor Asamoah'i bekleyip 500 bin Euro'ya Iasmin'i transfer ediyoruz. Biraz ciddiyet, biraz plan, biraz program......
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Vaktiniz varsa seyretmenizi tavsiye ederim. Gelirlerimiz fena degil aslinda, sorun parayi dogru harcamamamizdan kaynaklaniyor. Tuzukte bir degisiklik yaparak yonetimleri borctan sorumlu hale getirmemiz ilk adimimiz olmali.

https://www.youtube.com/watch?v=5Px2mQUCxUw
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Sagda solda yazilanlara, soylenenlere bakiyorum da, hoca sihirbaz degil yapabilecegi bir sey yok diyorlar.

Takimda hic dusunulmeyen Ryan ve Hakan'i kadroya aldi, Nigel'i Almanya'ya gonderdi. Badou takimdan ayrildi.Selcuk, Sinan, Yasin',Martin ve Eren'e daha cok sans verdi. Garry ilk 11'e dondu ve cok faydali olmaya basladi.

Bu arada Mariano depar atarken, Fernando da saha yuzunden sakatlandi. Iasmin ameliyat oldu. Ikinci yari basladiktan sonra Jason, Serdar, ve Cedric sakatlandi.Hoca caresizlikten Tarik'i tekrar kadroya aldi. Abuk subuk kartlar yuzunden takim eksik kaldi.

Baktim da Pazar gunku macta takimin en iyileri arasinda Selcuk ve Ryan vardi(bana gore).Diger iki iyi oynayan isim de Garry ve Martin'di.(Tudor'un unuttugu isimler)

Butun bunlarin ustune mali problemler su yuzune cikti. Takim 7 aydir para almiyormus.

Esasinda butun bu yukarida saydiklarimi birbirine eklersek hocanin goreve geldiginden beri sihirbazlik yapmis oldugunu gorebiliriz . Bir yedek kulubesinin koltuklarindan beyaz guvercin ucmadigi kaldi.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Kadin basketbol takimimizi ,gec de olsa, tebrik ederim. Eurocup'ta finale kaldilar; rakip Reyer Venezia. Maclar 11 Nisan'da Istanbul ve 18 Nisan'da Italya'da oynanacak.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Tekerlekli sandalye basketbol takimimiz gecen hafta Avrupa sampiyonu oldu, tebrik ederim.

Kadin voleybol takimimiz 5-6 Mayis tarihlerinde, Bukres'te, CEV SL'nde 4'lu finalde mucadele edecek. Takimimiza bol sans diliyorum.

80'li yillarda bu turnuvalarin bir tanesi Izmir'de duzenlenmisti. 4'lu finalde Turk takimi maalesef yoktu. CSKA Sofia'nin Borisova adli bir pasoru vardi. Muhtesem bir pasordu, adini hala hatirliyorum.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Kulupte gorev yapmaya 7 ay once baslamis ama bu tip gorevleri kimse onemsemediginden benim de iki hafta once haberim oldu. Resmi sitede cok da onem tasimayan onlarca haber cikar ama bir egzersiz bilim insaninin, bir diyetisyenin goreve getirildiginden kimse bahsetmez. Cok merakliysan resmi siteyi didik didik ederek bulursun. Neyse, kulup bunyesinde olmalari beni mutlu etti. Fatih Hoca varken, Aysel Hanim ve Mestan Bey'in gercekten katki vereceklerinden de eminim.

http://www.galatasaray.org/haber/futbol ... cuma/39540
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Piril piril bir resim, poz...bu tur haberler insani umutlandiriyor, planli, programli, asamali bir yerlere gelmek, gelmek icin caba sarfedilmesi.

Önumuzde ki sezon muhakkak altyapidan birkac oyucunun A-takima cikip 18 de boy göstermesini diliyorum...neden olmasin. Bu cocuklar GS'in cani cigeri olur.

Not: Basligin simdiden 2018-2019 diye degistirilmesinden yanayim ;-)

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Hasan Tezcan wrote:
Wed May 09, 2018 2:08 pm
Piril piril bir resim, poz...bu tur haberler insani umutlandiriyor, planli, programli, asamali bir yerlere gelmek, gelmek icin caba sarfedilmesi.

Önumuzde ki sezon muhakkak altyapidan birkac oyucunun A-takima cikip 18 de boy göstermesini diliyorum...neden olmasin. Bu cocuklar GS'in cani cigeri olur.

Not: Basligin simdiden 2018-2019 diye degistirilmesinden yanayim ;-)
Hasan selam,

Su iki final macimizin bitmesini bekliyordum, acmayi planliyordum klasik basligi.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ne mutlu size Selcuk, final maci Izmir'de. Renkdas takima karsi final maci oynayacaklar, butique stat da...cok guzel bir atmosfer olacak :-) Rahmetli amcam GS'liydi ama Göztepe'yi cok severdi, babam da...beni sorarsaniz Istanbulspor (IBB degil), Genclerbirligi, Trabzonspor ve Göztepe sempatizanim...

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ben butun Izmir kuluplerini severim Hasan; GS ile oynamiyorlarsa sayet hep Izmir kuluplerini tutarim.
nefvakfi.org

Post Reply