Emre Mor

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli
Posts: 2607
Joined: Sat Jan 15, 2005 11:06 pm
Location: Izmir

Emre Mor

Post by Selcuk Samli » Fri Mar 31, 2017 9:19 am

Nedense bu konu hakkinda iki satir yazmak istedim. Emre ozel yeteneklere sahip, ve dunya capinda bir yildiz olacak potansiyeli var. Kiralik olarak TR'den degisik takimlarla adi geciyor.

B. Dortmund'un ilk 11'nde kalici olabilmek Emre'nin oncelikli hedefi olmali. Bunu basarabilirse sonraki hedef zaten Bayern, Barca, veya Real gibi bir takim olacak. Bence Emre'nin Almanya'da kalmasi ve oradaki futbol ortamina alismasi gerekir. 2. Bundesliga'da oynasa bile olur. B. Dortmund'un, Emre'ye surekli olarak ilk 11'de oynayabilecegi bir kulup bulmasi lazim. B. Dortmund da Almanya'da boyle bir kulup bulur zaten. Almanya disina cikip macera aramasini riskli buluyorum.
"Biz 17 Mayis'ta sadece bir kupa kaldirmadik. Galatasaray ruhunu ve kimligini futbol tarihine yazdirdik.Yenileri icin ise nefesimiz yettigince calisiyoruz. Nice kupalara."
Fatih Terim

User avatar
Hasan Tezcan
Site Admin
Posts: 6012
Joined: Wed Oct 16, 2002 6:57 pm
Location: Stockholm

Re: Emre Mor

Post by Hasan Tezcan » Fri Mar 31, 2017 10:17 am

Biraz agir olacak ama öyle oyuncu yok gördum ben...21 sonrasi önemli...basarabilmesi icin isini ciddiye almasi gerekiyor...ayni sey Bruma icin gecerli, sonunu getirmeleri gerekiyor...futbol topla hizli kosma oyunu degil. Zayif oldugu hususlari gelistirmeleri gerekiyor.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

User avatar
Cengiz Akgun
Moderator
Posts: 12980
Joined: Tue Oct 22, 2002 7:47 am
Location: New Jersey /USA

Re: Emre Mor

Post by Cengiz Akgun » Thu Apr 06, 2017 2:41 am

Ben de Emrenin bu şişirilmelerle zırvalamasından korkuyorum. Ronaldinho diye biri vardı. İspanya'da Barcelonada oynadı. Bir Messi oldu mu? Olamadı. Çünkü beyinsizdi. Kabiliyet ve kıvraklık konusunda Messiden çok daha üstündü. Bakın ortada Arda ben kimdenim diye geziniyor bugünlerde. 100 yılda Arda gibisi anca gelirmiş. Pasaportu alacak bugün yarın. Finlandiya önünde halini gördünüz Arda efendinin. Sonra pavyonları dolandı ve kasığı patlatmış. Üç hafta yokmuş döndüğünde yapılan testlerde. Barcelona yakında dehler. Onun gibi ellisi ortada. Terim Emreye gereken nasihatı vermiş. Türkiye'ye gelirse sonu olur.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply