Page 1 of 1

GS-Diosgyor 2-0 Tüm maç (Yusuf, Eren)

Posted: Sun Jul 09, 2017 11:32 am
by Cengiz Akgun
Yine ne bok yiyorlar bilmiyorum. Sneijder 4.5M avro etmiyeceği ortada ama göneremezlerse eşek gibi bu para ödenecek. Şimdilik kampta filan değil yatıyor. Başakşehir isteriz demiş ama 4.5M avro verecek değiller. Ölmüş eşek fiatina alırlar. O kadar aptal değildir Snijder. Üstünü bizim salaklardan ister. Yeni transferler de aman aman denecek bir durum yok. İgor kampta bellerini kırıyormuş. Ben maçın gollerini izledim. Zaten adı sanı duyulmamış bir Macar takımı.


Re: GS-Diosgyor 2-0 Tüm maç (Yusuf, Eren)

Posted: Sun Jul 09, 2017 12:22 pm
by Hasan Tezcan
Bu sekilde gönderilmesi bence buyuk hata...bir senesi kalmis tatliya baglamalilar, sonra gönderirsin. Ama baskana göre kendisi gitmek istiyor, ve GS sartlarini kabul etmiyor....Sneijder de GS'in. Bakalim önumuzde ki gunler ne getirecek. Kupa macini beklemek gerekiyor...ama öyle sipsak 10 numariyi Belhanda'ya vermeleri sIk olmadi, bana sorarsaniz.

Re: GS-Diosgyor 2-0 Tüm maç (Yusuf, Eren)

Posted: Mon Jul 10, 2017 5:26 am
by Cengiz Akgun
Elbetteki Snijder'in suçu değil ama herif sene de 4.5M avro alıyormuş. Kendine bu parayı hak etmiyorsun gel anlaşalım düşür bu ücreti dediler. O da hadi oradan dedi. Şimdi o zaman kendine takım bul geçen sene utanmadan yattın biz seni böyle çekemeyiz mahkemelik olacağız sana ceza da kesmiştik diye sopa gösteriyorlar. Sneijder bir indireme gidecek de ne kadar indirecek göreceğiz. Şimdi nana gibi kırıtıyor. Benim takiplerim var dedi hadi öyleyse dediler. Kim verir ona bu parayı?

Re: GS-Diosgyor 2-0 Tüm maç (Yusuf, Eren)

Posted: Mon Jul 10, 2017 2:40 pm
by Hasan Tezcan
Bu tur hatalari asgariye cekmek gerekiyor, ama öyle her sene 5-6 transfer yaparsan ayni hatayi tekrar etmis olursun. Yeni alinan oyuncular ile yapilan anlasmalara bakin. Iyi oyuncu alacagim diye vermedikleri fiyat yok gibi. Taraftar istiyormus...ben öyle taraftar olmaz olsun duyorum, gercek taraftar kulubun borc batagina girmesini ister mi...bu tamamiyla kendi egolari ile alakali bir durum. Gitsinler baska kulubu tutsunlar, diyorum.

Ben 14 sene sampi olmamaya raziyim, yeter ki akillansinlar, altyapiya biraz özen göstersinler, gercek scouting nedir ögrensinler...devamlilik istiyorum.

Yöneticileri borclardan sorumlu tutacak yasa degisikligi meclisteymis...iple cekiyorum yasanin gececegi gunu, hadi bakalim.