TSL 1.Hafta: Galatasaray Kayserispor 4-1 (Tolga, Belhanda, Gomis (2))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 1.Hafta: Galatasaray Kayserispor 4-1 (Tolga, Belhanda, Gomis (2))

Post by Cengiz Akgun »

Ne demek Wesley'e bonservisini verdik demek. Kontrati fes edersen bonservisini vermis oluyorsun. Snijder'le anlastik ve kontratini karsilikli fes ettik lafini ne okudum ne de duydum. Snijderle Mayista seni istemiyoruz git kendine takim bul demisler. O da olur zaten gidecem demis. Gidip sitesinde GS ile ilgili ne var ne yok silmisti. Bulamadi takim dondu ve ben kaliyorum dedi mi demedi mi? Dedi, Hatta maasinin dusurulmesine de razi idi. 1.5 deseniz kalacakti. Sitesine yine GS armasini koydu. Ama Snijder kovuldu. Zaten oynamayacagi ortada idi bu saatten sonra.

Bu isler sozlu olmaz. Yazili olur. Kendi agzinla Ridvana da soyledi Dursun bey. FIFA ile Federasyon ceza isine karismiyor. Mahkemelik olunca bakiyorlar eger ceza makul ve gerekcesi hakli ise kabul goruyor dedi. Simdi 4.5M avro maas alan birine disiplinsizlik yapti diye maasinin yuzde ellisini ceza diye kesip bunu makul goreceklerini saniyorsan ruya aleminde yasiyorsun demektir. Adami kadro disi birakmamissin. Hangi cezadan bahsediyorsun. FIFA'dakiler salak mi? Ayni seyi Olcan icinde yaptilar. FIFA'ya luzum kalmadi Futbol federasyonu maasini odeyeceksiniz dedi. Kimi kandiriyor Dursun?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply