GS:2-Konyaspor:1,Goller:Bafe,Sinan 11-03-18,TSI:19:00

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

GS:2-Konyaspor:1,Goller:Bafe,Sinan 11-03-18,TSI:19:00

Post by Selcuk Samli »

Konyaspor'da hoca degisikligi oldu, dusme hattindalar; bu maci fazlasiyla ciddiye almasi gerekiyor oyuncularimizin. Eren, Cedric, ve Jason sakat. Sari kart sinirinda oyuncularimiz var, ve FB macinda takimi eksik birakmamalari gerekiyor. Dikkatli olmalilar.
Last edited by Selcuk Samli on Mon Mar 12, 2018 2:28 am, edited 1 time in total.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: GS-Konyaspor, 11-03-18,TSI:19:00

Post by Selcuk Samli »

Cekiniyordum bu mactan, maalesef kotu basladik. Bir Ryan Fernando degisikligi lazim gelecek gibi.
Orta sahada iyi organize olmamiz lazim.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: GS-Konyaspor, 11-03-18,TSI:19:00

Post by Selcuk Samli »

Bir de Garry neden hic saga gitmiyor anlayamadim.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: GS:2-Konyaspor:1,Goller:Bafe,Sinan 11-03-18,TSI:19:00

Post by Selcuk Samli »

Hocanin ikinci yariya Fernando ile baslayacagini dusunuyordum. Cunku takimin akla, ve iyi ve hizli bir pas organizasyonuna ihtiyaci vardi.
Garry en kotu maclarindan birini oynadi. Iyi hazirlamamis kendini bu maca. Olumlu yaptigi bir seyi hatirlamiyorum.
Sinan'da bir kipirdanma var, daha cok mucadele etti. Yaptigi orta ve attigi gol cok guzeldi.
Biraz da sanssiz oldugumuz bir macta, cok iyi oynamadan 3 puani alabilmek onemliydi.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: GS:2-Konyaspor:1,Goller:Bafe,Sinan 11-03-18,TSI:19:00

Post by Hasan Tezcan »

Gary biraz havaya girmis olabilir, bende begenmedim. Fernando'yu oynatmadigi gibi bence Mariano'yu da oynaymamasi gerekirdi, onu da konsantre görmedim. Yenilen ilk gol maca damga vurdu, takimi gereksiz strese, suursuzca oynamaya itti. Donk ve Selcuk'un ayni topa hamlesi topu iskalamalarina sebep oldu. Rakip oyuncunun geriden gelip kafa atmasi markaj hatasi, dikkatsizlik, konsantrasyon eksikligi.

Ben oyunun begenmedim, ama geriden gelip 3 puan almalarina deger veriyorum. Bu mac birden fazla oyuncunun formsuzlugu beni FB maci öncesi endiselendiriyor.

...o penaltiyi Bafe atmamaliydi.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply