Allah hepinizin

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Allah hepinizin

Post by Cengiz Akgun »

Bela okumayayim diyorum ama bu hayvan herifler kasiniyor. Dursun'u ibra etmisler. Cocuk gibi sevinmis esek kadar adam. Yeniden başkanlığa adaymış. Rezil herifler bunlar. Altayli sevmem ama dogrulari soylemis ve güzel boyamış.

https://youtu.be/JQObpHn6zrY

Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Re: Allah hepinizin

Post by Selcuk Samli »

En son Alp Baskan 1996 yilinda kulubu borcssuz devretmis. 22 senede 300 milyon USD borc yaratmisiz. Bu borcu yaratan yonetimler de hep ibra edilmis.
Ben bu duruma sagindan solundan arkasindan onunden bakiyorum ve bir mantik goremiyorum.

Laf atmalar, soz kesmeler,yumruklasmalar. Maalesef kulubun gelecegini hic iyi gormuyorum.

Umarim onumuzdeki secimi Mustafa Cengiz kazanir.En azindan Florya'daki mevcut duzeni bozmayacaktir diye dusunuyorum.
nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Allah hepinizin

Post by Cengiz Akgun »

Cengiz'in Simdilik duzgun gibi gozukuyor. Ama hicbirine kefil olunmaz. Bende Aysal'I adam sanmistim. Hasan cok daha iyi gormus. Mahcup etti beni. Bu Dursun'u da cok kotudur cikti. Mali goturdu. O tel yaptim yapacam derken GS Kamp yaparken day an is faturaya. Altayli ne guzel anlatti.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply