Page 1 of 1

Gençlerbirliği Galatasaray

Posted: Sun Apr 08, 2018 9:46 pm
by Cengiz Akgun
Gençler düştü düşecek. Bizimkiler yine Ümit Ozatı kahraman yapmasalar bari. Bu herifin şansı bize tutar.

Re: Gençlerbirliği Galatasaray

Posted: Mon Apr 09, 2018 12:37 pm
by Hasan Tezcan
Gencler maclari cetin gecer, ismini renklerini begendigim takim, sempatizaniyim, ama umarim GS utandirmaz ve iyi bir mac olur...kazanir kaybeder bilemem.

IBB macini ise kesin almalarini istiyorum...o yenilgiyi hazmedemiyorum.

Re: Gençlerbirliği Galatasaray

Posted: Mon Apr 09, 2018 3:54 pm
by Cengiz Akgun
Bu Ümit Ozat'ın da şansı tutuyor. Göze girmek için epey bir gaz verecektir oyuncularına. Zaten düşme hattındalar ve kaybedecekleri çok şey kalmadı. Sinir harbine çevirmeye çalışacaktır. Ey koca İlhan. Ellerinle bu hale getirdiğin bu takımı arkandan bir sene içinde hem de adını verdikleri ligde düşürecekler. Ne demişler Allah bir yerin ulusunu alıp delisine bırakmasın. Oğlan içine etti.

Re: Gençlerbirliği Galatasaray

Posted: Mon Apr 09, 2018 10:32 pm
by Cengiz Akgun
Bö5le bir bok yiyeceklerini tahmin ediyordum. Zaten Konya ve TS maçı da sakattı. Az daha son dakikalarda aldıkları maçı vereceklerdi.

Re: Gençlerbirliği Galatasaray

Posted: Tue Apr 10, 2018 5:57 pm
by Selcuk Samli
Mac kaybettikten sonra 1-2 oyuncuya yuklenmek mantikli olmasa da bir seyler karalayacagim. Buyuk takim kotu oynayabilir, ama buyuk takimlarin en azindan isler kotu gittigi zaman ortaya cikip maci cevirebilecek oyunculari olmalidir. Hele ki sampiyonluk yarisinda en cok sansi olan takimsan. Bunu bir aralar Hagi yapardi, sonra en az iki sampiyonlukta Hasan Sas yapmisti, en son da Wesley yapiyordu. 2015'deki sampiyonluk yarisini hatirlayin. Istanbul'da Genclerbirligi ile oynamistik, gol atamiyorduk, sonra macin son bolumunde Wesley harika bir gol atip maci kurtarmisti. Sadece bu mac degildi tabii ki bir cok maci almisti.Biz Wesley'i gonderdik yerine Younes'i aldik. Bir tane mac kurtardi mi? Sutla attigi harika bir gol, adam calimlayip attigi nefis bir plase golu var mi mesela? Yok. Tugay dun demis ki Younes'in oynadigi oyunu icime sindiremiyorum. Dogru demis ben de Tugay'la ayni fikirdeyim. Bakin Cevat Prekazi neler demis. Prekazi soyluyor, Tugay soyluyor bunlari, herhangi biri soylemiyor.

http://skor.sozcu.com.tr/2018/04/10/pre ... bi-714784/

Bir de ilk 11'de oynayan oyuncular kotu performans gosteriyorsa kulubeden gelip katki vermesi gerekenler vardir buyuk(ozellikle) takimlarda. Yasin'i ortalikta goren var mi? Futbolu unutmus sanki. 2015'deki sampiyonlukta buyuk katkisi olmustu. Simdi kayiplarda inanilir gibi degil. Futbolu birakacak herhalde...

(Bu video'yu az once seyrettim. Ali Ece'nin soylediklerine aynen katiliyorum)

https://www.youtube.com/watch?v=cGSBc2crQjc