TSL 3.Hafta, GS:6-Alanyaspor:0,Goller:Fernando,Sinan,Emre(2),Eren,Henry,27-08,TSI:21:45

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

TSL 3.Hafta, GS:6-Alanyaspor:0,Goller:Fernando,Sinan,Emre(2),Eren,Henry,27-08,TSI:21:45

Post by Selcuk Samli »

Bildigim kadariyla Garry sakat, Serdar iyilesti mi bilmiyorum.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: TSL 3.Hafta, GS:6-Alanyaspor:0,Goller:Fernando,Sinan,Emre(2),Eren,Henry,27-08,TSI:21:45

Post by Selcuk Samli »

Bugun macin tamamini seyredemedim ama genel olarak hosuma giden seyleri yazayim.

Gecen sezon sampiyonlugu kazanan takimin ilk 11'nde, ozellikle son haftalarda, oynayan oyuncularin cogu bugun ilk 11'de yoktu. Bafe, Jason,Serdar,Ryan,Garry,Sofian, ve Martin. Demek ki degisik oyuncularla da sahada olumlu seyler yapabiliyoruz. GS'in ilk 11'i yok esasinda ilk 24'u var.
Bafe ve Jason gitti, yeni oyuncular geldi. Her oyuncu firsat buldukca katki verecek.

Sinan'in cabasini begendim. Ilk golde kafayla topu indirdi, bir golde guzel bir asist yapti.Sutla attigi gol bir parca sansla gelse de sutu denemesi cok onemliydi. Umarim daha da iyi olur.

Yunus ve Ozan'in ozguvenleri hosuma gitti. Yunus'un gol pasi ve attigi sut cok guzeldi. Bu genc kardeslerimiz zaten oldukca yetenekli, tek yapmalari gereken gercek bir profesyonel gibi yasamak. Iyi calisacaklar, iyi dinlenecekler,iyi beslenecekler, ve her konuda gelisime acik olacaklar. Bunlari yaparlarsa onleri acik olur zaten.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: TSL 3.Hafta, GS:6-Alanyaspor:0,Goller:Fernando,Sinan,Emre(2),Eren,Henry,27-08,TSI:21:45

Post by Hasan Tezcan »

Ben Belhanda'yi da begendim, insallah deplasmanda da hunerlerini gösterir.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply