Page 1 of 1

SL 1. Mac: GS:3-Lokomotiv Moskova:0,Goller:Garry,Eren,Selcuk(p), TSI:22:00, 18-09

Posted: Tue Sep 18, 2018 6:53 am
by Selcuk Samli
Evet Sampiyonlar Ligi basliyor. Bildigim kadariyla Emre'nin bir sakatligi var.

Rakibimizin websitesi: https://www.fclm.ru/en/

Fatih Hoca ve Fernando Muslera'nin basin toplantisi:

https://www.youtube.com/watch?v=tqVIlgOfM4g

Takimimiza basarilar diliyorum. Umarim butun kuluplerin futbolculari SL'ni saglikli tamamlar ve guzel, centilmence maclar seyrederiz.

Re: SL 1. Mac: GS:3-Lokomotiv Moskova:0,Goller:Garry,Eren,Selcuk(p), TSI:22:00, 18-09

Posted: Wed Sep 19, 2018 3:34 am
by Selcuk Samli
Maci seyredemedim, takimimizi tebrik ederim. Macin kisa bir ozeti:

https://www.youtube.com/watch?v=0I-skH2BjZo

Re: SL 1. Mac: GS:3-Lokomotiv Moskova:0,Goller:Garry,Eren,Selcuk(p), TSI:22:00, 18-09

Posted: Wed Sep 19, 2018 11:09 am
by Hasan Tezcan
Maci tamamina yakin izledim. Iyi basladilar, sonra bocalamaya basladilar ama iyi bitirdiler. Ndiaye'ye verilen ikinci sari dogruydu, ama son derece gereksizdi, o hamleyi yapmayacakti ama genlerinde var galiba, hep yapiyor. Kac mac ceza alir bilmiyorum ama minimum iki sanirim :-( Deplasman maci cok daha zor olacak...sartlarin agir olacagindan eminim.

Schalke : Porta macinin berabere bitmesi de iyi oldu bence....iyi start umarim devami gelir.

Re: SL 1. Mac: GS:3-Lokomotiv Moskova:0,Goller:Garry,Eren,Selcuk(p), TSI:22:00, 18-09

Posted: Wed Sep 19, 2018 3:21 pm
by Cengiz Akgun
İki sarıdan bir kırmızı değilmiydi? Cezası bir maç. Ben şahsen Ndyae'i hiç beğenmedim. Ne yaptı ki sahada. Bir şut, bir egoist ve aptalca topu pas yerine dışarı atması, bir de kazmaca atılışı vardı. Boşuna postalamamışlar İngiltereden. Nijeryalı ise maça girer girmez ondan daha etkili işler yaptı. O sürati mükemmel. Ribery'e Ferrari diyorlardı. Bu Lamborghini. Selçuk için sevindim. İki üç dakikalığına da olsa o penaltı ona da ilaç gibi geldi.

Bien sportsda Roksan Kunter diye güzel bir kız gördüm. Bir zamanlar buraya gelen Roksan bu mu idi yoksa. Bir ara eski ASY stadında buna anonsculuk yaptırmışlardı. Çok bağırdığı için tek kelime anlaşılmıyordu. Eğer o ise buradan kimler geldi kimler geçti.

İlk yarı golden sonra çöktüler. Lokomotif yapamadı ama Porto, Schalke acımaz 3-4 tane atardı. Bu arada Portodaki Aleks Telles bize gelip giden mı? Penaltıyı kaçırdı enayi.

Yine yılışık basın abarttı Terimi. Büyük hayalleri varmış aç tavuk gibi. Lizbondan sonra konuşsun bence. Yine fena halde şişindi. TS eşeğe çevirdi evvelsi hafta.