TSL 6. Hafta, Akhisar Bld.Spor:3 GS:0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

TSL 6. Hafta, Akhisar Bld.Spor:3 GS:0

Post by Selcuk Samli »

Evet deplasmanda 6. hafta maci. Selcuk sakat, Younes cezali.
Last edited by Selcuk Samli on Sun Sep 23, 2018 8:59 pm, edited 1 time in total.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: TSL 6. Hafta, Akhisar Bld.Spor:GS, 23-09,TSI:19:00

Post by Selcuk Samli »

nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Sinan'i forvete cekip Henry'i kanata almak ise yarar mi acaba?
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Biktim usandim gercekten, bu kacinci be....bana kimse Muslera iyi kaleci demesin, gene hatali cikis gene penalti. Takima bir haller olmus, maglubiyet iyi gelir umarim. Cevirilmeyecek mac degil ama noktayi Muslera koydu, tamam dedi

Takimin penalti kullanacak adami yok, kim isterse kullaniyor...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Tamam degilmis, 3. golu yediler, eh bravo....'evropa' fatihi ne de olsa...bize yakismadi desinler simdi bakalim.

Selcuk Samli

Re: TSL 6. Hafta, Akhisar Bld.Spor:3GS:0, 23-09,TSI:19:00

Post by Selcuk Samli »

Havaya girip konsantre olmazsan boyle olur. (Neden Emre veya Sinan kullanmadi penaltiyi anlamadim.)
nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 6. Hafta, Akhisar Bld.Spor:3,GS:0, 23-09,TSI:19:00

Post by Cengiz Akgun »

Beni burada eskiden de sevmezlerdi lay lom yapmam diye. Çok papaz olduğum tipler çıkardı böyle bilmem ne fatihi filan diye havalara girildiğinde. Çünkü arkasını getiremez bizim gibi ne olduğunun farkında olmayanın bol olduğu ülkemizde. İllaki bir tokat yiyecek ayaklar yerden kesilince. O Lokomotif maçında ben ilk yarı galip olmasına rağmen GS'ı hiç ama hiç beğenmedim. Bu Ndyae'i niye bu kadar beklediler hiç anlamış değildim. İkinci yarı da öyle Lokomotifi 3-0 hak ederek yenen bir takım da görmedim. Ama ne oldu? Futbol bu atamazsan atarlar. Bizim poz Mehmeti ne biçim şişirdiler o maçtan sonra. Ortadan çatlayacaktı çiğerlerini dolduran kurbağa gibi. Bir rüyam var bilmem ne diye yine kendini bir bok zanetmeye başladı. Bunlar iyiye alamet değil. Bugünkü maçı izlemedim. Kalkıp para verecek değilim bu zırvalıklara. Zaten hafta sonu geç kalkıyorum. Maç özetleri ve pozisyonlar yetiyor bana. Ulan madem penaltıcımız Sinan diyorsun (öyle demiş maçtan sonra) ve o atmaya kalkınca Rodrigez maydonoz oluyor. O zaman sen eşek başımısın. Orada niye oturuyorsun teknik direktörüm diye? Bırak Rodrigues bu işi.. Yoksa Rodrigues'in haberi yok mu bu takımın penaltıcısı kim? Hani soytarıya padişah öyle bir bok ye ki özürün kabahatinden büyük olsun demiş. O da önünde giden padişaha parmak atmış. .Ulen deyyus canına mı susadın deyince, soytarı aman özür dilerim hünkarım sizi hanım sultan sandım demiş. Bu da o hesap. Zaten kıl payı VAR ile yediğin gol iptal olmuş. Yarım yamalak bir takım çıkarmışsın ve yarım yamalak maça ortak olmaya çalışılırken yani yeni hocası kovulmuş kupayı kaybettiğim Akhisar senden iyi oynarken ve durum 0-0 iken ne bok yemeğe Rodrigues penaltıyı sanki 3-0 öndeymişsin gibi atmaya kalkıyor? Böyle seni eşeğe çevirirler. Hadi yürü anca gidersin.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cemal Savas

Re: TSL 6. Hafta, Akhisar Bld.Spor:3 GS:0

Post by Cemal Savas »

Bu takimin orta sahasi YOK. Topu kapan rakip kaleci ile burun buruna kaliyor. Defansin gobegi her hafta degisiyor. Bir iki derken hop daliyorlar bize. Ici gecmis Araplari topladilar, bes paralik performanslari yok, yazik giden milyonlara. Onlara harcanan paraya Dogu Avrupa ulkelerinden eli ayagi duzgun gencler alinabilirdi. Bu kulup kendi sirketleri olsa bu kadar pervasiz olmazlardi, kesin...
Ilginc olan taraf, bizi yenen takimlar sonrasinda resmen surunuyorlar. Trabzon bize 4 cekti, sonrasinda yoklari oynuyor. Haftaya Akhisar kimle oynuyorsa BANKO rakibe veririm maci. Neyseki bizim "Ders almayip, ders veren" bir hocamiz var, sorun yok yani :lol: ... Disarida bu takimdan puan beklemeyin. ASYden aldiklarimizla idare edecegiz artikin.

Pazarim zehir oldu diyen Apsua Cemal

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ben hocayi gecmis senelere nazaran cok daha mutevazi buluyorum. Bu gune kadar GS ile basardiklari da az degil.Bir ruyam var demesinde de problem yok. Benim de ruyamda SL Kupasi'ni almak var ama gerceklesmesi, yakin donemde, imkansiza cok yakin.

Ortada bir maglubiyet ve kotu oyun varsa takimdaki herkesin az ya da cok sorumlulugu vardir. Her maci kazanacak halimiz yok ama GS'da futbol oynuyorsan mac secme luksun hic yoktur. Her maca 100% konsantre olmak zorundasin. Mac kaybedebilirsin ama, 6 hafta icinde 2 tane maci farkli kaybetmemen gerekir.Bu normal degildir. Oyuncularimizin daha ciddi, daha konsantre, daha hirsli olmalari gerekiyor. Ve bunun butun sezon devam etmesi lazim.

Ortada bir penaltici varken baska bir oyuncunun topu alip penaltiyi atmasi kabul edilemez. Takim disiplinine aykiridir. Hoca onay verirse kullanirsin. Ben olsam bu disiplinsizliklere ceza verirdim. Cocuk oyuncagi degil ki bu.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Selcuk Samli wrote:
Mon Sep 24, 2018 5:28 am
Oyuncularimizin daha ciddi, daha konsantre, daha hirsli olmalari gerekiyor.
Ustunde durulmasi gereken olay bu iste. Serdar haric tum oyuncular laylay loylom du dun aksam...

Iki olayin ustunde duruyorum, Rodriguez'in penaltiyi atmasi ve Muslera'nin sifra yakin yerde penaltiya sebel olmasi...bu ciddiyetsizlik, bu konsantrasyon eksikligi degil de ne? Rakibi hafife almalarina girmiyorum bile, yaziklar olsun size gercekten.

Post Reply