Ziraat kupası: GS-Keçiören 1-1 (Yunus)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Ziraat kupası: GS-Keçiören 1-1 (Yunus)

Post by Cengiz Akgun »

Maçı seyrettim. Keçiören başa baş oynadı. GS'ın genç oyuncularını gördüm. Kaleci Çıpa iyi bir yedek. Diğerlerinde öyle aman aman bir umut görmedim. Gençler ve koşuyorlar. Yani hepsi bu kadar. Öyle alıp aparıp çekip koparacak bir yetenek yoktu gördüklerim arasında. Orta saha yine rakibe teslim. Keçiören seni böyle bozuyorsa vah vah. Düzgün ve çabuk pas atıp tehlike yaratacak ya da kontra yemeyecek bir orta saha yok. Selçuk öylesine oynuyor işte. İki milyon lira senelik kontrat bekliyor. yarısı bile etmez. Muğdat belki devamlı oynasa iyi işler yapabilir. Bence Ömer de öyle. Levent Tüzemen hıyarının maç anlatılırken yerden yere vurduğu kadar kötü değil. Linnes sönüktü. Makron gitse iyi olur. Donk tecrübeli. İyi yer tutuyor ama öyle maça yüzde yüz kendini vermiş değil. Koşmuyor. GS kötü. İyi bir forvet ve orta saha oyuncusu lazım.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply