Şampiyonluk ve Avrupa filan yerine bir bardak soğuk su için

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Şampiyonluk ve Avrupa filan yerine bir bardak soğuk su için

Post by Cengiz Akgun »

Kongrede sıçıp sıvamışlar bugün. Polat'a yaptıklarının aynısını Mustafa Cengiz'e yapmışlar malum liseli zevat. Bu saatten sonra Abdürrahim ya da Mustafa Cengiz ne bok yerseniz yiyin siz gidin para bulun da futbolculara verin diyecekler. O 358 kişi bu ikisine yeter ki siz gidin biz şampiyon filan olmayalım dediler. Başakşehir şampiyon olur BJK'da ikinci. Bizimkiler de eşeğin ayağını alırlar. Bu kadar beyinsiz bu herifler demiyeceğim bunlar bir ihanetin içindeler. Liseniz batsın derse bu taraftar ne halt edecekler. Yönetim bu otomatik sahte imzalı son sene 149 mezunu üyelik başvurusunu kabul etmemiş. Referans verdi dedikleri üyeler bu herifleri tanımıyor. Bunların içinde kimbilir kaç Fenerli kaç Beşiktaşlı var bilen yok. Klüpte sporcu oluyorsun kaç sene klübe hizmet veren oluyor ve hiçbirine otomatik üyelik verilmiyor. Ama bunlara bu hangi takımın taraftarıdır filan diye bakılmadan üyelik bahşediliyor. Bu 149 mezuna gidin kendinize referans bulun bir daha başvurun alalım denmiş ve sadece ikisi bunu yapmış. Anlayın da dinleyin olayı. Bugün 9000 bin küsür kongre üyesinden sadece 1200 küsür kişi kongreye katılıyor. Oylama sırasında yarısına yakını tüyüyor. 700'e yakın oy verenden sadece 14 kişi fazlalıkla 2500 kişi ile seçilen bir yönetimi lav ediyorsun. Sebeb. Şuna yan bakmış buna selam vermemiş. Ulan 2 milyar dollara yakın borç kıçından akıyor. UEFA peşinde her sene 60 milyon dolar açığın var. Hem kel hem de fodullar. Kadının kokusu filminde kör Yarbay Slade'i oynayan Al Paçino'nun sözleri aklıma geldi. İhaleyi zavallı gördükleri burslu çocuğa yıkıp disiplin kurulu kararı ile okuldan atmaya kalkan müdüre ayağa kalkıp "If I was the man a five years ago , I come to this place with a flame thrower" demişti. Aynen! Ben bunu seneler önce söyledimdi GS kongreleri için eğer ben burada üye olsaydım diye.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply