KIBRISTA GALATASARAY TESİSLERİ

Moderator: Staff

Post Reply
Alpay Dedeoglu
Posts: 1923
Joined: Wed Oct 23, 2002 4:14 pm

KIBRISTA GALATASARAY TESİSLERİ

Post by Alpay Dedeoglu »

''Galatasaray Spor Kulübü Mart Ayı Olağan Divan Toplantısı yapıldı

Galatasaray Spor Kulübü Mart Ayı Olağan Divan Toplantısı yapıldı. Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda İrfan Aktar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Başkan Adnan Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Geçtiğimiz ay içinde yaşamlarını yitiren Galatasaray Spor Kulübü Üyeleri ve Elazığ'da meydana gelen depremde hayatını kaybedenler için yapılan saygı duruşu ile başlayan Divan Toplantısı'nda gündeme geçilmeden önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün, kürsüye gelerek bir konuşma yaptı.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'inde Karpaz bölgesinde bulunan 150 dönümlük arazinin Galatasaray Spor Kulübü'ne tahsisi ile ilgili olarak konuşan Bakan Özgürgün, "Biz bu araziyi Bakanlar Kurulu kararı ile Galatasaray Spor Kulübü'ne tahsis ettik" dedi.
Gittiği her yerde Galatasaraylı olmasının verdiği ayrıcalığı yaşadığını belirten Bakan Özgürgün, Kıbrıs seçimlerinin ardından Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ile arazinin tahsisi ile ilgili protokolün imzalanacağını ifade etti.
''

Burada yazmıyor fakat Bakan ayrıca '' Bakanlar Kurulunda çoğu arkadaşım Galatasaraylı. Türkiyeden başka klüplerde yer istedi fakat onların istediği GS kadar kolay olmayacak '' falan demiş.
Doğru söylemiş, bakanlardan birini şahsen iyi tanırım, iyi Galatasaraylıdır.
NO ADNANS, NO CRY !!

Post Reply