AVEA ile olan JET Internet anlasmasi

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gurdal Cetin

AVEA ile olan JET Internet anlasmasi

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Valla reklam gibi olacak ama ben hanima aldim cok memnunum. Evde internet yoktu millet dalga geciyordu. Ulan 2012 ye geldik evinde internet yok diyorlardi. Ben de butun gun 18 saat is yerinde cep telefonum da var evde de mi girecem diye yan ciziyordum.

Gecenlerde hanim artik basimin etini yiyince gittim bu GS MOBILE isine girdim. AVEA ile ortak yapiyorlar. 5 GB a kadar 19.90 TL veriyorsun. Kulupte para kazaniyor , ayrica klupten haberler geliyor. Fena degil digerlerine gore de fiyatlar rekabetci.

Yaptiklari bir kampanya super olmus ama, Galatasarayin attigi her gol icin 100 MB bedava ekleniyor hemde hemen ekleniyor.

Sansimiza FB macinda basladi bu is ve su ana kadar 1 GB felan bedava kazandik herhalde :D

Valla tavsiye ederim. Iyi proje olmus. Ama GS STORE da yedigim kazigi simdi yazmayacagim. Feneriumla basa cikamaz bunlarin kafasi ile olmaz bu is. Bir siparisi 3 haftada teslim ettiler, attigim e-mailin actigim telefonun sayisini soylemeyeyim. Son birisini telefonda haslayinca Klupten bir yetkili aradida sinirimi aldi. Yoksa cok fena konusacaktim.
TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply