Cimbom.org Buluşması

Spor, kultur, muzik, sanat gibi konulara odaklanmis forum.

Moderator: Staff

Post Reply
Kaan Önem

Cimbom.org Buluşması

Post by Kaan Önem »

Olabilir mi böyle bir şey? Mümkün müdür? İstanbul'dan olanlar bir el kaldırsın bakalım. Kimler var, kimler yok anlayalım. Uyarsa yakınlarda, ne bileyim daha uygun olur derseniz yaza doğru bir buluşma tertiplense? Galatasarayın durumunu bir defa da yüz yüze masaya yatırsak. Boşver şimdi Galatasarayı, onun yerine müzikten, kitaptan, sinema'dan, hayattan konuşuruz deniyorsa o da olur. Hatta ben bu ikincisini tercih ederim :lol:

Ben en çok Cengiz abiyle Kerem Abi'yi merak ediyorum :D Yurt dışından katılımcı daha fazla sanki forumda, malum kimseyi de tanımıyorum. O kadar yazışılıyor, birbirimizi de görelim hiç olmazsa. Forumu seviyorum, kimse kimseye karışmıyor, herkes istediğini yazıp çıkıyor. Ortam güzel.

Herkes fikrini beyan ederse sevinirim. İnşallah ana foruma takılıp kalmaz kimse de, herkes görür bu başlığı.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Cimbom.org Buluşması

Post by Cengiz Akgun »

Sevgili Kaan,

Elbette Istanbula geldigim de sevenlere ve sevdiklerime bir merhaba demek oturup konusmayi cok isterim. Benim Istanbula gelis mevsimim genellikle Sonbahar. yazi cekemiyorum. Niyetim var gii bu sene Eylul'de (sonuna dogru). Kardesim kiziyor okullar aciliyor falan filan diye. Onun kucuk cocuklari var.

Bu konusma isini bu Yahoo'da filan IM uzerinden conference seklinde de sesimizi duyurarakta yapabiliriz. Cuma gunleri benim burada ogleden sonra (buranin saati ile sizin orada gece saat 22 ya da 23 gibi) bir araya gelip konusabiliriz. Her hafta olmayabilir. Yahoo'dan bir hesap alin. Benim ve Kerem'in var. Bana haber verin. Bir gun kararlastirip konusabiliriz bedava.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Eren Gumrukcuoglu

Post by Eren Gumrukcuoglu »

İkinizinki de güzel fikir. Vakit ayırıp görüşebilsek güzel olur bir zaman.
Eren Gumrukcuoglu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yahoo IM'den bana bir mesaj atin. cakgun@yahoo.com. Tanimadiklari mi kabul etmiyorum malum sebelerden dolayi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Nisan'da Istanbul'a gelecegim daha hangi hafta karar vermedim ama görusmek isterim.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Post Reply