AMY'S GONE

Spor, kultur, muzik, sanat gibi konulara odaklanmis forum.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gurdal Cetin
Posts: 4210
Joined: Thu Oct 24, 2002 9:29 am
Location: Bursa-TR
Contact:

AMY'S GONE

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Cok yazik 27 yasinda gitti, kotu aliskanlik, kotu es, muhtesem bi sesi yok etti. Kocasi olacak pezevenk te mirasini yesin simdi. Ben olsam cene altindan dayardim ama herifte ciger yok zaten.

Simdi fuck me pumps' I kim soyler nasil soyler :(
TRUST GALATASARAY
MGC

Kaan Önem
Posts: 150
Joined: Mon Mar 17, 2008 11:37 pm
Location: Pera

Re: AMY'S GONE

Post by Kaan Önem »

Su testisi su yolunda kırılır çiğliğinden değil de bu hanım kızımız zaten yarı ölü gibiydi. Son bir konser görüntülerdi vardı, Sırbistan'da sanırım, görmeniz lazım. Afyonlanmış mı artık ne yapmışsa ayakta duramıyordu bile. Fazla para, şan, şöhret fena şey, kesmiyor seni çünkü hiçbir şey bir süre sonra. Örnekleri gani... Elvis Presley'in hayatını anlatan bir belgesel izlemiştim History Channel'da, adamın o haplarla, o sahnede var olabilme ihtirasıyla o yaşına dek gelmesi bile mucizeymiş. Aklıma yine gelen diğer bir isim Saturday Night Live'den Chris Farley. Bile bile lades bunların hepsi, çok yazık gerçekten.

Cengiz Akgun
Moderator
Posts: 13009
Joined: Tue Oct 22, 2002 7:47 am
Location: New Jersey /USA

Re: AMY'S GONE

Post by Cengiz Akgun »

Kaan Önem wrote:Su testisi su yolunda kırılır çiğliğinden değil de bu hanım kızımız zaten yarı ölü gibiydi. Son bir konser görüntülerdi vardı, Sırbistan'da sanırım, görmeniz lazım. Afyonlanmış mı artık ne yapmışsa ayakta duramıyordu bile. Fazla para, şan, şöhret fena şey, kesmiyor seni çünkü hiçbir şey bir süre sonra. Örnekleri gani... Elvis Presley'in hayatını anlatan bir belgesel izlemiştim History Channel'da, adamın o haplarla, o sahnede var olabilme ihtirasıyla o yaşına dek gelmesi bile mucizeymiş. Aklıma yine gelen diğer bir isim Saturday Night Live'den Chris Farley. Bile bile lades bunların hepsi, çok yazık gerçekten.
Su testisi su yolunda kirilir lafi neden ciglik olsun. Ben pek severim bu lafi. Cok kestirmeden soylenecek olani bir cumlede aciklar. Neydi o hani Joy Foster mi ne bizim zenci kizimiz barda tanistigi Altan'in oglunun evinden olusunun cikmasi gibi. Bu konu da eger ciglikse o cigligi ben bu forumda yaptim. Arkamdan yalak Hincal gazetede oglana da kerata dedikten sonra (elbette bu yakisiksizdi) yapinca kiyamet koptu. Butun feministler galeyana geldi. Halbuki evinde bir bucuk yasindaki bebegi ve boynuzlu kocasi dururken elalemin herifinin evinde icip (astim ilaci mi ne ters tepti dediler ya) artik gunahi boynuna herifin ustune kaldi. Bazen boyle para pul sohret ters tepiyor. Belki onlar olmasa idi boyle bir "junky" olmayacakti bile diyemeyecegim. Cunku boyleleri unlu olmasa da var. Elbette bir trajedi ama kendi eden kendi buluyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Kaan Önem
Posts: 150
Joined: Mon Mar 17, 2008 11:37 pm
Location: Pera

Re: AMY'S GONE

Post by Kaan Önem »

Sen aslında haklısın Cengiz abi de işte öyle söyleyince sen ne biçim konuşuyorsun diyorlar bu ülkede. Hemen humanist kesilirler. Kerem abi'nin deyişiyle şu bizim dansözler. :lol: İnsanı da sinir ederler. Yoksa bana kalırsa da aynen öyle, ki zaten herkes için kullanmam bende bu deyişi. Hapları içeceksin, aşırı alkol, eroin, kokain vs artık illegal ve legal/illegalden de öte, sağlığa aykırı düşen ne varsa yapacaksın, kullanacaksın ondan sonra ölünce de su testisi su yolunda kırılır denmesin. O yüzden biraz ihtiyatlı konuşmaya çalıştım ben ama bu forumda olmasa yazmam zaten, gidip de birine denmez bu türkiyede kolay kolay. Kalmadı öyle anlayışlı adam çok fazla. Defne Joy'u bilmiyorum da bu üstte saydıklarım bile bile ladesti. Hepsinin hap, map, uyuşturucu kullandığı biliniyordu. Bizde de Yıldız Tilbe direkten dönenlerden. Şimdi günahını alamam kimsenin de böyle çok kişi var ünlülerden. Diyorum ya her şeye sahip olmak da iyi değil, seni başka yerlere sürüklüyor, hiç bir şey kesmiyor artık dünyada. Ondan sonra böyle cart diye ölümler meydana geliyor...

Post Reply