Terorle Mucadele ve guncel Semdinli Vakasi

Spor, kultur, muzik, sanat gibi konulara odaklanmis forum.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Terorle Mucadele ve guncel Semdinli Vakasi

Post by Cengiz Akgun »

Bunlarda gundemi bu kadar kisa sure icinde degistirecek zeka oldugunu sanmiyorum. Sapsalliklari sanslari oluyor, Ne seref ne de haysiyet var bunlarda. Bok yoluna giden cocuklarin arkasindan soyledikleri ortada iken lafim carpitildi ne demek. Pamukoglu'nun ne kadar hakli oldugu ortaya cikti iste. Adam "tanmaz adam" dedi. Hani her yorenin metrekaresini kontrol ediyordunuz diye sormasi mi lazim?

Bu arada evvelsi gunu "bu adami" nasil utanmadan kose yapiyorsunuz dedigi Radikal mesaji almis ve yazarla yollri ayirmislar. Cunku dunku yazisini basmak istememisler. Gerci o da lafi dolandirarak epey edebiyat yapmis. basilmayan yaziyi okudum cunku.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Su insanlarin evlatlarini ne hale soktular bu kacinci olum be. Ulan hala GS FB diye gidiyor ne seyim bir vurdumduymaz bok bir gencliktir bu be bu vurdumduymaz genclik. Ne berbat ne berbat bir ulkedir bu ya, nasil vurdumduymaz bir surudur bu ya. Iyi ki orda yasamiyorum elimde bir kac kisi kalirdi. Ortalik lagim faresi kayniyor lagim. Gazetecisinden milletvekili ve bakanina kadar. Tayyare samiller onlar bunlar sunlar ne berbat bir yerdir bu bre.
http://haber.gazetevatan.com/%93benim-e ... CssS91lRVU
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

http://siyaset.milliyet.com.tr/iki-gunl ... =OtherNews

Uludag'a da bekleriz Jim eger gorevi kabul edersen :D

Pekeke propagandasi cok iyi yapildi.
Bir kac Mehmet oldu.
Onlar kurtuldu iyi mi...
Biz bunlarla hergun yasamak zorundayiz.

Badem biyik "ben ooole bi sey demedim, siz serefsizsiniz" dedi
Milli Savunma Bakani "' Eger biz Madagaskarda ,Patagonyada olsaydik teror problemimiz olmazdi" dedi.

BU SON IKI HABERLE BU BASLIGI KAPATIYORUM

28 Şubat Soruştumasının 3. dalgasında gözaltına alınmasının ardından Mamak Cezaevi’ne gönderilen Topçu Albay Mehmet Haşimoğlu (52) tedavi gördüğü GATA’da dün akşam saatlerinde hayatını kaybetmis. Haşimoğlu için düzenlenen cenaze töreninde eşi Makbule Haşimoğlu, ''Eşim sapasağlamdı. Üzüntüden hasta oldu. Biz bu savaşı kaybettik. Tek suçu asker olmaktı'' demis. Haşimoğlu için 10 Ağustos'ta tedavi gördüğü GATA’dan verilen rapor doğrultusunda tahliye kararı çıktığı, albayın yoğun bakımda olduğu için bu karardan haberinin olmadığı ortaya çıkmis.

Acun ILICALI STAR'a gecmis prime time da yayinlanacak SEREF SIZSINIZ TURKIYE gibi yarismalara yer acmak icin kanal yonetimi bazi dizileri yayindan kaldiracakmis, izleyiciler isyan etmis STAR'in telefonlari kitlenmis. Dizimi istiyorum diye internette kampanyalar baslatilmasi dusunuluyormus.
TRUST GALATASARAY
MGC

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Mehmet Gurdal Cetin

Bir de bu ucak mevzuu var. Biliyorsunuz Suriye hava sahamizi ihlal ettigini iddia ettigi bir ucagimizi dusurmus 2 pilotumuz sehit olmustu.

Hala dusurulus sekli aciklanamadi, hatta konu sogutuldu unutturuldu. Tabi baska sehir bombalama mayin haberleri cikinca haber bayatladi..Bizim pilotlarin kirki cikti, mevlutleri bitti.

Dun Israil'in 6 ( YAZI ILE ALTI ) F-16 Savas ucagi agzina kadar bomba yuklu oldugu halde 1,5 saat (YAZI ILE BIR BUCUK SAAT) boyunca Lubnan uzerinde ulkeyi boydan boya gecerek Lubnan hava sahasini ihlal ( ben buna ihlal demiyorum isgal diyorum) etti.

Degil kuru siki bayramlarda cocuklarin attigi maytap bile atamadilar.

Neden mi GOT LAZIM bu isler icin..

Buyuk devlet boyle olunuyor. Bir tane sinek viziltisina abiler Lubnan'in dolayisi ile Suriye'nin anasini belliyeceklerdi.

Sadece hatirlatmak istedim.
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Bu da bu Mavi Marmara olayindan sonra uzun sure bekledigimiz ve kazandigimiz ozur ile ilgili. Davutoglu sagda solda burokrasi zaferimiz diyordu ya, bu da karsi tarafin bakis acisi...

http://www.tabletmag.com/jewish-news-an ... turkey-win
TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply