7. Hafta STSL: Antalyaspor-Galatasaray 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

7. Hafta STSL: Antalyaspor-Galatasaray 0-0

Post by Cengiz Akgun »

Su son iki senedir Antalya'daki Sifo Mehmet ile Necati Ates'i de kahraman yaptik. Bizim Kelaynak'a hic guvenim yok. Hala yeni takim filan diye sap yiyip saman siciyor. Dun MIY'unu da gorduk FB macinda. Hakem sayesinde FB o mactan 2-1 galip cikti. Goz gore gore heriflerin penaltisini vermedi Bekir iki kere ayni pozisyonda ceza sahasi icinde topu el ile oynandigi halde. Adamlar 90 dakika kostular. Takimin yarisindan fazlasi yeni oldugu halde takir takir futbol oynuyorlar. Bana masal anlatmasin bosuna daha oyuncular birbirlerini yeni taniyorlar diye.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Murat Tanyeri

Re: 7. Hafta STSL: Antalyaspor-Galatasaray 21 Ekim TSI:20.00

Post by Murat Tanyeri »

Sadece Antalya'da degil Istanbul'da da kahraman yapip kupadan elendigimizi hatirlatirim.

Murat Tanyeri

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Tahmin ettigimiz gibi Engin 2 mac, Kazim da 1-2 mac yok. Yerlerine Eboue ve Baros oynamasi lazim ama yabanci sinirini asiyoruz, bu defa da belki de Riera yedek oturur. Baros ve Elmander'in bir muddet beraber denenmesinde yarar var diye dusunuyorum. Hatta ofansif oynayacaksak Riera yerine Sercan oynar, daha defansif oyanayacaksak Yekta oynar, tabii Yekta herhlde sag tarafta Eboue sol tarafta oynar. Neyse bakalim nasil bir kadro gorecegiz.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Tanyeri wrote:Sadece Antalya'da degil Istanbul'da da kahraman yapip kupadan elendigimizi hatirlatirim.

Murat Tanyeri
Elbette. Ben genel olarak Istanbul ve Antalya da olanlari isin icine katmistim Murat.
Kazim zaten kontenjandan oynuyordu. Baytar forma sansini kapmak icin didiniyodu. Onu anlarim kayip olarak. Riera'dan bir sey anlamis degilim. Bursa macinda ne yapti bilmiyorum ama diger maclarda bir iki sut denemesi oluyordu.

Eger bu takim Kazim ve Riera yok diye Antalya onunde bocalayacaksa mazaret olarak kafasinda uc tel sacla berbere gidenin dedigi gibi kalsin boyle daginik.

Baros'un daha uzun sure oynamasi iyi olacak. Adami korleyecek degilse bu gidisle.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Elmader'in enerjisinden orta sahada bu macta yararlanilabilir. Bolton da uzun sure orta sahada oynamisti. Riera'nin gorunmez adam olmasi gorusune katiliyorum fakat Balta, Sabri gibi cok fazla ileri cikmiyor (onceki sezonlara nazaran sanki bir kipirdama olsa bile). Riera'yi geriye yardim etmek icin gelirken cok gordum. Belki daha cok ataga cikan bir sol bekimiz olsa Riera'nin yeteneklerini daha fazla gorebilirdik.

Deplasmandayiz - o yuzden bir golsun 3 puan bizim olsun diyorum. :oops:

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Cift forvet veya 4-3-3 oynatacaksak Baros-Elmander-Riera(sercan) uclusunu izlemek istesem de yine tek forvet baslacagimiza eminm, Yekta'ya gun dogdu gostersin kendini

Muslera - Sabri , Ujfa , Gökhan, Hakan - Melo , Selçuk, Yekta - Elmander, Riera, Baros

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ilk 11 boyle diyorlar:

Fernando Muslera, Sabri Sarıoğlu, Tomas Ujfalusi, Gökhan Zan, Hakan Balta, Emmanuel Eboue, Felipe Melo, Selçuk İnan, Aydın Yılmaz, Milan Baros, Johan Elmander
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Bu hakemleri naapcz biz? Bi de fifa kokarti var! 3 cok tehlikeli atagimiz faul ile kesildi ve faul calmadi o.c simpson, a.ntony q.ueen! Bu herifin yonettigi 6 maci da kazanamamisiz... Ne buyuk tesaduf??? Artik Fatuh Terimden veya bi yoneticiden bi tepki bekliyorum, yeter be!

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Hakem REZALET!

Alakasiz pozisyonlari verip, bariz faulleri calmiyor. Melo'yu kundeyle indirdiler ceza sahasinda...

Bu maci alsak hem Antalya'ya hem de hakeme oturakli kapak yapsak. :evil:

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Ah be... soyle bir iki verkac yapsalar... dk 42'deki gibi. Inanin Antalya'da hic bir numara yok. Isleri gucleri Sabri'yi ve Baros'u bicmek.
Ebue ve Selcuk Inan cok etkisiz - Aydin da oyle. Birazcik oynasalar bunlara fark atariz.

Ve duyuyorum Submit'e basmadan Baros sakatlanmis... yazik - gunah be. Ilk yari bitti. Sadece bir posizyon var o da bizim.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yaziktir ve gunahtir birader. Kelaynak yine bu hafta da dalga gecmis. Ortada bir bok yok. Abdul sagda solda saklabanlik yapsin cok calisyor gece gunduz Floryada diye. Esek herif yine versin beser bin dolar.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Oyle dokununca dusene vermiyor iste. Aklinca penalti ya da faul faul gibi olur kafasinda. Boyle olunca bu herifle ugrasmamak gerek. Evet Terim'in soyunma odasina giderken artik su kasap havasina bir son versen demesi gerekir.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ikinci yari sakatlanan Baros yok. Ilk bes dakika takim daha derli toplu hucum yapabildi. Ama ceza sahasinda bitirici biri yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bir suru debelenme ama gol atacak adam yok. Ebue iyi bir sut atti ama cok az farkla korner. Sercan oyuna gireli 10 dakika oldu herifin ayagi topa degmedi. deli dana gibi saga sola kosuyor ama niye o da bilmiyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Evet hakem oruspu cocugu. Maci anlatan Ingiliz bile hakem GS'li futbolcularin Xmas listesinde olacak dedi. Artik hakem konusunda toleransi yuksek olan ben bile soyledim ya bunu anlayin da dinleyin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply