2014-2015 TRANSFER CALISMALARI

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Re: 2012-2013 TRANSFER CALISMALARI

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

AC Milan'dan Boateng'I istemisler ???
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

http://www.talksport.co.uk/sports-news/ ... ger-188970

Bu adama olan askimiz bitmedi mi yahu ?
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bana da sike yapmak mantikli gelmiyor ama yapabiliyormuş insan :-D FB isi cok zor. FB artik bireylere kalmış, hikayeler ile teselli edilen bir camia olmuş.

Konusana bak sen. Senelerdir yerli, yabanci transferde tavan fiyati ile gündeme gelen bir camia değil mi kendileri, be buna önayak olan bir baskan. Bu adamlarin perspektif sorunu var, ve kendilerine bakış açısı gerçekten çok yanlış, yakışmıyor.

http://live.sporx.com/futbol/transfer/haber/310545.php
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Cengiz Abinin adami Bulent TULUN W.SNEIJDER 24 saat icinde cevap verecek diye konustu :)
Ne bitmez 24 saatmis. Ne var bunda bu kadar dusunecek, tercihler cok acik, ya aldigindan az paraya Avrupa'da kalacak ya da parayi tercih edip Turkiye veya daha doguya tasinacak.

Adamin adini duyunca irkiliyorum. Bu Bulent Tulun ne is yapar!

Ne cok seveni varmis. Her rezillik bunda hala kapinin onune koymuyorlar.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cevap gelmezse Bulent beyzbol sopasini eline alir ve gider getirir.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Yunus Isik

Post by Yunus Isik »

Wesley Sneijder Galatasaray'da, hayirli ugurlu olsun.
Yilda extralar dahil 6 milyon euro'ya yakin para alacakmis, takimin bel kemigi selcuk inan'dan iki kat fazla! sorun olurmu bilmem... bu maliyeti karsilamak icin yalniz Baros ve Riera'nin gönderilmesi lazim. simdi bir de sol bek alirsak cok iyi olacak, sampiyonlar liginde farfan bizim sol tarafdan otobandan gecer gibi gecer. mesela inter'de Alvaro Pereira var, nedense Yuto Nagatomo'nun ardindan yedek kaliyor...
aslan her zaman aslandir

Mehmet Gurdal Cetin

Yunus Isik wrote:Wesley Sneijder Galatasaray'da, hayirli ugurlu olsun.
Yilda extralar dahil 6 milyon euro'ya yakin para alacakmis, takimin bel kemigi selcuk inan'dan iki kat fazla! sorun olurmu bilmem... bu maliyeti karsilamak icin yalniz Baros ve Riera'nin gönderilmesi lazim. simdi bir de sol bek alirsak cok iyi olacak, sampiyonlar liginde farfan bizim sol tarafdan otobandan gecer gibi gecer. mesela inter'de Alvaro Pereira var, nedense Yuto Nagatomo'nun ardindan yedek kaliyor...
Bir NTVSPOR klasigi, tutarsa ilk biz yayinladik tutmassa Galatasaray alamadi yenge kabule etmedi olur

BJK macinin ikinci yarisi yagmurlugu cikartiginda icindeki formayi gorunce inanin :D

Bizimkiler bu isi basarirsa baska enerjileri kalmayacak, hem para hem stres olarak. Transferi kaparlar artik

Ha bu arada buyuk ihtimal Carlinhos denilen 25 yasinda gecen sene Brezilyada sampiyon olan bir takimin sol bekini aldik herhalde :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

UFA yine sakatlanmis :( 1,5 ay yok
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:UFA yine sakatlanmis :( 1,5 ay yok
Sey yaptirsin da Baros'un yanina esantiyon olarak verilsin de gitsin. Boyle ici gecmis molozlardan ne bekliyordunuz ki. Otutdugu yerde para almak varken.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

UFA pek moloz degil abi. Adam sakatlaninca ne kadar onemli bir adam oldugunun farkina hepimiz cok iyi vardik sanirim.

Takimla antremanlara yeni baslamisti. Insanin aklina acaba daha hazir olmadan basladi mi ? gibi sorular geliyor. Yirtik tespit edilmis. Keske biraz daha dinlenseydi ne bileyim , biraz daha yavas girseydi ...

Bu arada bu Sneijder isi boka sardi herhalde. Menejerinin zaman kazanmaya calistigini Tottenham ile gorustugunu dusunuyorum. Ben adamin yerinde olsam premier ligi zorlardim. Burada macini hangi kanal verecek ? CL den elenirsen kimse senin ligini seyretmiyor ki ?

Ayrica FT nin adami pek fazla istemedigi sohbetleri donuyor, kendisinden daha buyuk bir yildizi bunyesinde istemez Adanali :)

Cok yakinda ogrenecegiz, FB medyasinin ve yoneticilerinin ardarda aciklamalari ile bir anda herifin maasi gundem konusu oldu, dengeler bozulurmus UEFA financial fair play zart zurt...

Cok ciddi bir sekilde AY nin sirf bu is olmasin diye WS nin menejerine 1 M fazla teklif edecegini (yada ettigini) dusunuyorum. Sonucta ligdeki en onemli rakibinin boyle bir adami almasi SIKINTI yaratacaktir.

FB WS ile 3-4 ay once gorustu bunu artik biliyoruz.

Galatasaray bu kadar ileri goturdugu bir transfer calismasini sonuclandiramazsa AYSAL'in taraftar karsisinda dustugu (rakip taraftarlari da buna ekliyorum) durum olasi bir SCHALKE yenilgisinde cok degisik tepkilere yol acabilir.

Klubun en kisa zamanda bu belirsizligi asmasi lazim, aliyorsan isi kopartacaksin alamiyorsan basinin onune cikip su kadar para verdik klubu ile anlastik ama oyuncu parayi kabul etmedi, karisi korktu gelmedi yada adam karaktersiz :) diyerek baska islere bakacaksin.

Sol bek isi sessizce ilerliyor. Bence WS isinden daha verimli bir sekilde bitecek. WS ye verdigin parayi cok saglam iki sag ve sol beke yatirip bu is acil olarak cozumlenebilir.

Bu sag ve sol beklerin isimleri mevcut ve gorusuluyor. FT nin konusmama sebeplerinden de biri bu. Cunku sen sus dediler...
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Twente formasi giyiyor. Kanat oyuncusu. 23 Yasinda ve her nasilsa Avrupadan konustugum herkes onun Galatasaray ile anlastigini soyluyor. Ne is anlamadim ? Bizim basinda boyle bir sey cikti mi?

http://www.youtube.com/watch?v=RI-FpP-Or6s
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Benim moloz demem icinin gecmis olmasi. Boyle belli bir yastan sonra agir sakatlik gecirene yol vereceksin. Vernez isen boyle olur. Adami mlli takima bile almiyorlar sen hala iteleye kakaliya iyilesti idi iyilesecekti diye ugrasiyorsun. Al iste yine yirtmis ise fermuar taksinlar. Herif 6 y yoktu daha ne kadar yok olacakti ki? Ote yandan Baros nasilsa yuksek maas aliyorum diye hicir yere gitmiyorum Hazirana kadar deyecekler demis. Haksiz da sayilmaz. Ben de aynisini yapardim. O yuzen esantiyon diye versinler dedim. Baros ve hediyesi Ufleyici.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Ingiliz basini Liverpool'un son saniye araya girip Sneijder'i elimizden kapacagini yaziyor. Bizimkiler 15 Ocag'a kadar bizden baska birine satamazsiniz diye Inter'le bir anlasma yapmis diye yaziyor bizim basin, ve 5 milyon Euro tazminat koymuslar. Belki de Sneijder onun icin once 24 saat sure istedi sonra Pazartesi dedi, belki de Sali'yi gecirip Liverpool'a gitme planlari yapiyor. Neticede olay bizim icin hic iyi gorunmuyor.

Mehmet Gurdal Cetin

Mehmet Gurdal Cetin wrote: Cok ciddi bir sekilde AY nin sirf bu is olmasin diye WS nin menejerine 1 M fazla teklif edecegini (yada ettigini) dusunuyorum. Sonucta ligdeki en onemli rakibinin boyle bir adami almasi SIKINTI yaratacaktir.

FB WS ile 3-4 ay once gorustu bunu artik biliyoruz.
Dun aksam Sergen bir programda FB Sneijder icin gorusuyor ben biliyorum diye bir laf etmis. FB bu ise karismasa sasardim. Ben de ayni seyi yapardim. tutsun tutmasin , oner 3 Milyon daha fazla bak adam nasil cark ediyor.

Adamin zaten Turkiye ligi gibi bir dusuncesi yok, hala premier lig olsun camurdan olsun diyor. Bu gun bu isin bitecegine inanan arkadaslar cok umitlenmesin.

Acilen sag ve sol bek isine odaklanmamiz lazim. Bu ligi WS sizde kazaniriz, ama defansa takviye sart. Dunku UFA haberinden sonra resmi siteden aciklama geldi. Adam en az 1,5 ay yok, alismasi antremanlar takima giris sezon sonunu bulur. Hemen elden cikartmak lazim. Elimizde patlamis bulunuyor.
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Sneijder Bulent Tulun'un transferi. Unal Aysal'in danismaniymis :-) Neden gulumsedim...aklima the Adnans geldi de. Bulent Tulun'u bu hususlarda danisman secen adamin aklina sasarim acikcasi. Transfer komitesinin by pass edilmesi ayri mevzu. Umarim transfer gerçekleşmez, olursa bir verim alacağımıza inanmiyorum.

GS'in önceliği sol-, sagbek ve stoper olmalı.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply