STSL 28.HAFTA GALATASARAY 3-1 MERSIN I.Y (Melo,Drogba(2))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Burak Ayyildiz

Re: STSL 28.HAFTA GALATASARAY 3-1 MERSIN I.Y (Melo,Drogba(2)

Post by Burak Ayyildiz »

Image

Uğur Durul'da da sıkı karizma var laf aramızda :)

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Birak Allah askina Cengiz abi, ne hakemi? Yan hakemde bir alem, gözlemci de. Sudan ucuz sebepten öturu atilmis, ve sonra ip kopmus...neymis efendim topu yere vurmus. Sen insani döverek terbiy etmeye calisirsan böyle olur, denge yok, insana köpek muhamelesi adeta. FT kusuru bunlarin ekmegine yag surmesi. egosunun ortaya koymasi. Liderlige yakismayan tavirlar...'bana ne yakisir ben daha iyi bilirim' demis, halt etmis...bilmiyorsun iste. Umit Davala ve Hasan Sas ne icin atildi bilmiyorum, onlara da köpek muhamelesi tahminim.

TFF, PFDK ve Tahkim, bunlara kimsenin guveni yok, bunu sadece FT degil tum millet söyluyor. Bugun Ordu maci var, siz o maca ve mac sonrasina bir bakin.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Dani denyosu itmis olabilir, ama o pozisyon olsa olsa sari kart, kirmizi icin gole gidiyor olmasi lazim, ki öyle bir durum yok, basa bas gidiyorlar, hatta Dani'nin surati nam salmis degil mi.

Gerisi bos, medya yontmasi.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Hasan dogru yazmis,cogunluk federasyon,MHK,hakem yonetimlerinden memnun degil.Insan maci televizyondan seyrederken illet olabiliyor,sahada TD'sen nasil hissedebilecegini sadece tahmin edebiliyorum.Yine de ofkeyi kontrol etmek lazim.Fatih Hoca sezon sonuna kadar ceza alirsa kotu olur.
Umarim takim bu durumdan olumsuz etkilenmez.

Hakan Unsal'in bu haftaki yazisini da begendim.RM"i unutun beyler,kalan maclari kazanin:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/22986511.asp
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Terim tabutuna son civiyi de cakti. Iste keskin sirkenin zararlarina ornek. Ligtv'de de rezil olmus. Davetiniz uzerine geldim demesi uzerene Sansal ne daveti Lutfi bey sizin icin araci oldu biz de hay hay dedik demis. Keli fena gozuktu. Bence uzunca bir sure iflah etmez. Milli takimin bAsina federasyon degisimi oldugunda gecemeyi hayal edecektir.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Zafer Yazici

Post by Zafer Yazici »

Bu hafta Fatih Terim'in rezilleri oynadığı bir tiyatro oyununun son perdesiydi.Yılların tecrübesiyim diyerek övünen bir zat-ı muhteremin kritik haftalara girilirken yaptığı ve söylediklerine çok dikkat etmesi gerekirdi.Egosunu Galatasaray ve Galatasaray yönetiminin üzerine çıkarmaya çalışna bu zatın artık Galatasaray ile ilişkisinin bitirilmesi farz olmuştur.Elinde var olan şampiyonluğu rakibine sunmak için elinden geleni yaptı FT.Daha sonra TV kanallarında yaptıkları savurduğu tehditler ile bu sezonu büyük ölçüde kapattı.Yanında yer alan yardımcı dangozlarına ne demeli Hasan ŞAŞ ve Umit DAVALA iklisine.Bu kadar mı beyinsizsiniz TD tribüne yollanıyor sizin takım başında kalmanız gerekmez mi.Bu bilinçte olmanız gerek mi.Ama tam bir çete.
Sonuç olarak her işte bir hayır vardır takımın başında bu hafta sanırım TAFFAREL çıkacak.FT kadar futbol bilgisi ve tecrübesi vardır.
Gelecek hafta en kritik deplasmana gidecek takım.O virajı dönerse işlem tamam olacak.
Şampiyon bir Galatasaray ama başında FT dışında bir teknik direktör olmaması dileğiyle
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Valla gorunen koy kilavuz istemiyor.

Yaa sen cikip ligin SONUNCUSUNU rahatca yenemiyorsan, ister TFF MHK tum Sike camiasi ustune gelse de faydasi yok.

Sorun sende, cikip oynatacaksin takimini. 3 er 5 er atarak kazanacaksin ki kimse konusamayacak.

Sezonun basinda defans oyuncusu almazken dusunecektin. (Bu sozum sadece FT ye degil yonetime de..)

Ama hala susuyorum. Sussam gonul razi degil konussam tesiri yok diyen Fuzuli bugunleri gorup soylemis :D

Yarin aksam da haldir haldir saldir saldir bakalim...
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Adamlar her yeri ele gecirmis, yönetimin bir alem, haddini bileceksin.

Birkac söz yönetim ve elemanlari hakkinda söylemek isterdim ama dilim varmiyor. Gecen sezon takindirklari tavir utanc verici, eziklik adeta. Bir suclu kadar suclusun sende.

turgut uyar

Post by turgut uyar »

Fatih Terim ikinci sefer Galatasaray'a teknik direktör olarak gelip iki sezon üst üste başarısız olduğu
sezonlarda o eski hırsını kaybetmiş bir görüntüsü vardı.Bunda İtalya macerasının hüsranla sona
ermesinin etkisi büyüktü sanırım.Bu üçüncü gelişinde yine ilk seferinde olduğu gibi hırslı fakat bu
hırs onda, kendini her şeyden üstün görme,galibiyet için her türlü tehdit ve baskıyı hakemler üzerinde
oluşturma,mafya vari davranışlarla rakipleri sindirmeye çalışmak gibi daha çok Fenerbahçe yönetici
ve idarecilerinden alışık olduğumuz ve belki bundan dolayı onlardan nefret etme sebebimiz olan
antipatiklğe dönüşüyor.

Etrafımdaki futbolla ilgili ilgisiz herkes Fatih Terim'in atıldıktan sonraki görüntülerine çok öfkeli.
Fatih Terim'in, geçmişte Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe üzerinde yarattığı sevilmeyen kulüp imajını,
Galatasaray'a taşıma tehlikesi var.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Morinho ile es deger oldugu gazi fazla geldi alerji yapti ve bunye kabul edemedi. En.guzeli seneryolari yazan dibini oyuyorlar diyenlere oldu. Kendi kendini nasil oydugunu bu konuda kimsenin bir sey yapmasina gerek olmadigini gorduler mi acaba. Ben yine de sanmiyorum. Kafa. FB ile Sanzopanzo gazi ile degirmenlerde.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Al iste adam yazmis, yanlis mi yazmis ?

http://www.muhalifgazete.com/65581-Yilm ... yazisi.htm
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

"Nice guys finish last"

Amerikan anonim atasozu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Olay Yahoo'ya kadar dustu. Ece bildirmis. Karabuk karsisinda Taffarel ile cikacakmisiz. Sas iki mac Davala bir mac Kelaynak bildiginiz gibi dokuz mac cezali. Dunku hsberlerde en azindsn benim okuduklarimda Davala'nin bir mac ile yirttigi gozume carpmamisti.

http://sports.yahoo.com/news/soccer-gal ... ector.html
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply