2013 SL Kupasi:Galatasaray Real Madrid 3-2

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: 2013 SL Kupasi:Galatasaray Real Madrid 9.Nisan TSI:21.45

Post by Cengiz Akgun »

Forum da artik Mehmet'in disinda GS taraftar gruplarini taniyan kalmadi. Mehmet de Bursadan oylesine takip ediyor zannediyorum. Burada tribunde zibidilik yapan hic olmadi. Olan da barinamadi. O yuzden maskeli zirtapozlugun perde arkasini aralayacak biri burada yok. Ultra zulturalarin isidir. Aysal da fos cikti. Adam yok birader adam gibi adam.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: 2013 SL Kupasi:Galatasaray Real Madrid 0-1

Post by Cengiz Akgun »

Ronaldo maskeyi takti. Ebuoe kutugu sag acik oynuyor. Haci yatmaz gibi kerata. Gozu yerde.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Harlem Globetrotters Washington Generals gosterisine dondu mac.

Ey bu toprakta birer nâş-ı perişan bırakıp
Yükselen, mevkib-i ervâh! 
Sakın arza bakıp Sanmayın:
Şevk-ı şehâdetle coşan bir kan var. 
Bizde leşten daha hissiz, daha kokmuş can var! 

Demis Mehmet Akif.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Takılıyoruz bir şeye inatla yapıyoruz ....Sürekli Sağdan orta yapıyorsun, geçmiyor arkadaş hiçbirisi...Neyi zorluyorsun ya...
Galatasaray,
imkansızı olağana çeviren ruh....

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Abicim su maske sohbetini gormemek icin ilk 5 dakikaya bakmadim yaptiysalarda ne umrumda ne de onemsiyorum.

Zaten televizyonu actim gol oldu. Dolayisi ile konuyu ben kendimce kapamis oldum.

Simdi maci bosverelim su konuyu bir konusalim. Galatasaray tribunlerinde eski acik yeni acik taraftarlari (eski ASY zamanindan) kapali ve numaralari taraftarlari vardi. Bu 4 tribunde de cok mac seyrettim.Galatasaray tribununde Sanayi Sitesiden tamirci cirak cocuklar da vardir avukat doktorlar da vardir. 300-500 kisi calistiran Sirket sahibi de vardir dolmus kahyasi da..

Ne kadar gonulden istersem de isteyim beni mazur gorun yukarida ALLAH sahidim bu turu gecebilecegimizi hic hayal edemedim.Yapamayacagimizdan degil, fundamental olarak ve kapasite olarak eksik oldugumuzu dusunmemdendir.Umarim onumuzdeki senelerde peyderpey bu turlara sikca gelir ve daha yukarisini hedefleriz. Ama anladigim kadari ile su anki yonetim bazi hedefler koymus ve bu hedefler icerisinde 5-10 yil icinde bir CL kupasi kazanmak var. Bu cok guzel bir gelisme ve vizyon meselesi.

Aslinda bana gore skor ne olursa olsun bu aksam bu maci kazanmak bu yuzden onemli. Back to winning ways gibi bir laf duymustum yillar once..

Bu seviyede cok mac yapmamiz bahar aylarinda CL maclari oynamamiz lazimdir.

Pozitif dusunup iyi bir defans kurgusu hazirlayip takimin 2010 lu yillarin ikinci yarisindan itibaren bu ligde soz sahibi olmasi icin profesyonel bir teknik kadro ile anlasmasi gerekmektedir.

Bu gece itibari ile benim soylemek istediklerim budur.

Simdilik...
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Hey durun benim aklima super bir fikir geldi !!! Sneijder'I cikartip yerine Amrabat'I oyuna alalim

Offf iyiki varim diil mi,
Yarinda Cimbom.org forumu mudavimleri benim maskemi yaptirmazsa cok darilirim :)
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Hamit mis pardon maskemi cikarabilirsiniz :)
TRUST GALATASARAY
MGC

Soner Özaltındere

ulan noluyoruz beeee:)
Galatasaray,

Cengiz Akgun
Moderator

Re: 2013 SL Kupasi:Galatasaray Real Madrid 3-2

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Akif'in ruhu geldi. Su boku defansi duzelterek yapabilseler idi halam amcam olurdu. Almanlar yapmis ama. Romaya kadar gidip Papa'nin elini opemeden son saniye golu ile donuyorlar.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Kaan Önem

Post by Kaan Önem »

Kaleye 3 kez gittik, hepsi gol oldu işte. O armutun her geleni içeri alacağı o kadar belli ki daha ilk maçtan. Hildebrand bunu 3'e katlar. Son yarım saatteki yusuf yusuf Mourinho ile Ronaldo'ya yeter de artar bile. Teşekkürler Galatasaray, 3-1 olsa daha iyiydi ama :D

Mehmet Gurdal Cetin

Ben sonucta kazandigimiz icin cok mutluyum. Ama 45 dakika once yazdigim seylerde hic bir degisiklik olmadi.Biz bu kupayi kazaniriz ama baharda daha cok CL maci oynayarak.

Bu takimdan 6-7 topcu degisecek ve defans sil bastan kurgulanacak.

Diger konuya girmek istemiyorum.

Ama herkes ne dusundugumu biliyor.
TRUST GALATASARAY
MGC

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

GS yapabileceginin, gucunun yeteceginin maksimumunu hatta daha fazlasini yaparak CL macerasina son verdi. Herkese tebrikler. Bu 3 puan sayesinde cepler biraz daha doldu - galibiyetin t-shirt'u basilir simdi ondan da biraz para gelir. Daha ne olsun.

Bu kadar toplama bir takimla, en fazlasi 15-16 aydir birarada olan bir takimla, savunmasi bu kadar berbat bir takimla, TD'si bu kadar inatci ve bildigim bildik olan bir takimla, en iyi oyunculari henuz takima yeni katilmis ve 2-3 aydir futbol oynamamis olan bir takimla - sen kalk CL'de ceyrek finale cik bir de ustune maglubiyetten geri gelip Real Madrid gibi bir takima ve kanarya adali taraftarlarina son 10 dakikada yusuf yusuf dedirttir :lol:

Bugun ve yarin basim dik, gogsum biraz daha gergin dolasirim artik ama haftasonu Karabuk'te ne olur bilinmez :roll:
José Mourinho, Madrid coach: I had no time to be nervous. [Galatasaray] did not play with 11 men today. They played with 50000 men. In this kind of match we had everything to lose but nothing to gain.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Eleneceksek de böyle elenelim.
İkinci yarı şiir gibi oynadık. Geldiğinden beri iş yapmayan Sneijder'ler, Amrabat'lar bile coştu. Sabri mükemmel bir asist yaptı.
3 golün 3'ünde de gol vuruşları süperdi, muazzamdı, jeneriklikti.
Bu iki maçtan şunu öğrendik: Mücadele olarak en büyük takımları bile zorlayabiliriz. Ama iş kadro kalitesine ve takım içi organizasyona gelince halâ eksiklerimiz var.
Real'den yediğimiz toplam 5 golün hiçbiri yenecek goller değil.
Bu akşam yine Semih son dakikada ikram yaptı... Bu çocuğun balonu patlıyor yavaş yavaş. İki hafta içinde 3 uluslararası maçta yaptığı hatalarla resmen sabote etti takımı.
Macaristan maçında yedirdiği gol... Geçen haftaki Real maçındaki kademe hataları... Bugünkü maç...
Seneye defansı silbaştan ele almamız, çok kaliteli transferler yapmamız lazım.r
AYRILMAZ İKİLİ

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Salih Bora wrote:Eleneceksek de böyle elenelim.
Dogru soyluyorsun... Malaga gibi uzatmalarda iki gol yiyip elenmekte var :o

Cok kotu koyardi... Sampiyonluk falan hepsi giderdi oyle bir durumda.

Soner Özaltındere

Sneijder her ne kadar gol atarak skora katkı yapmış olsa da benim kanımca maç boyunca vasatın üstüne çıkamayan bir performans sergiledi. Hele ki; kaçırdığı gol zamanlama olarak maçın çok daha önce dönmesine neden olabilirdi. Her nedense istenilen performansını yakalayamıyor. Saman alevi gibi beş dakikalık patlamalar yapıyor, sonra kopuyor oyundan. Fatih Terim'in onu takım oyununa hazırlaması ve mental olarak toparlaması oldukça güç görünüyor, kendisinin maharetine kalmış durumda.
Galatasaray,

Post Reply