STSL 33.Hafta Fenerbahce - GALATASARAY 12.05.2013 TSI 20:00

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

STSL 33.Hafta Fenerbahce - GALATASARAY 12.05.2013 TSI 20:00

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Herhalde beni beklediniz :D

Actim iste, diyorum size cok buyuk terbiyesizlik geliyor :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: STSL 33.Hafta Fenerbahce - GALATASARAY 12.05.2013 TSI 20

Post by Hasan Tezcan »

Tozunu atsinlar isterim, 1997 den itibaren yenemiyorlarmis...Milan'in direkte patlayan topu geldi aklima. Hamit'ten bir patlama bekliyorum, Dani sasirtabilir :-D
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Alkislama olayi kabak tadi verdi artik. Kim alkislamasini istedi bilmiyorum ama kalsin istemesuk. O olgunluga erismeyen insanlardan bunu beklemek suni gundem yaratmak demektir. Sadece FB degil GS icinde gecerli. Sportmenlik gercekte ne anlam tasiyor biliyorlar mi acaba, zannetmiyorum. Samimi bulmuyorum kendilerini. Bu mevzuyu acanlar da samimi degiller.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ciksin B takimi ile onu alkislattirsin. Size Drogba Sjinijder Burak Selcuk fazla gelir desin.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Efe Tuncel

Post by Efe Tuncel »

1-0dan 1-2 geriye dustuk.
Bu seneki en kotu oyunumuzu oynuyoruz, takim isteksiz, kimse birbirine yardimci olmuyor, inanilmaz.
1-0 one gecmemiz de Gokhan Gonul'un ikrami ile oldu yoksa one gecmeyi de haketmiyorduk.

Efe Tuncel

Post by Efe Tuncel »

2. golde Eboue'ye faul yapilmis gibi gozukuyor. Ama adam inandiriciligini kaybetti, yavas cekim tekrari gorene kadar ben bile kendini atmistir dedim.

Bizimkiler kafada tatile cikmislar yaziklar olsun.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

O kesin faul...neyse.

Her sene ayni hikaye....döve döve adeta. Bence tum derbiler seyircisiz oynanmali, isler duzelene kadar...ayrica yönetici musvettelerine kanunda ne yaziyor ise paragraf paragraf uygulanmali. Seyricisiz oynansin istiyorum, cunku o zaman futbolcu olsun, yönetici musvetteleri olsun tribunlere oynayamayacak.

Macta kac dakika oynandi, bilhassa macin sonlarina dogru?

Cam yarmasi Volkan'a ne demeli, kendisinden 3 kafa kisa bir kisiye karsi yaptigi. Emre'nin tribunlere oynayisi vesayre...GS'a gelince, bre aptallar, ne oyuna geliyorsunuz?

GS bu FB'ye yenilmemesi gerekirdi, zoru basardilar, ama sasirmadim, sezon icinde diger lig takimlarina karsi da bu tarz maglubiyetler aldi gecmiste.

FT Elmander yumurtladi ama olsun....bence Burak daha kötuydu, zaten haftalardir iyi degil, cok top eziyor. Bence ilk golden sonra GS'in degisiklige gitmesi gerekirdi.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

1- Bugunku zugurt tesellisini, oyun kalitesini, kluplerin onceliklerini gordukten sonra, basta Mesut Ozil ve Avrupa'da tos kosturan "gurbetci" sporcularimizin Super Lig' i es gecmelerini takdir ile karsiliyorum. Akli olan Super Lig'den uzak durur!

2- FB' nin ne oldugu belli. Emre' nin, Volkan' nin hareketleri tavirlari ne FB 'liye ne GS' liya surpriz...
Fatih Terim'in oyuncu tercihleri bence hataliydi. Ciddi sekilde rahatsizlik duydum. Papaz'in cayirindan rahatlikla en kotu beraberlik alirdik.

3- Cuneyt Ozdemir' in hakemligi uzerine ayri bir baslik acmak lazim. Gordugunu cal(a)mayan, silik ve sinsi bir kisilik. Icten pazarlikli bir hali var. Zaman geliyor GS'i, zaman geliyor BJK'yi, zaman geliyor FB'yi kolluyor.

4- GS'in macin bitimi ile ortasahada toplanip kutlama yapmasi... Bunlar genelde Aziz Yildirim ve surakasinin isleri. Gelin Cemiyete, Arenaya, GS Adasina, Kalamisa, kutlamayi yapalim. Cok gereksiz isler!

PS Sir Alex Ferguson bugun Old Trafford'a ve MU'a veda etti. Macin goruntuleri youtube'a duseceketir. izleyip ibret almak lazim!
Last edited by Murat Biricik on Sun May 12, 2013 11:09 pm, edited 2 times in total.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Mehmet Gurdal Cetin

Valla beni bu forumun uyeliginden atabilirisiniz ama soylemezsem (seker hastasiyim bi gun mutlaka bu forum uyesi saglikli herkesten once olecegim) 43 yasindayim ben bu kadar orospu cocugunu toplu halde bir arada gormedim.

Mac oncesi O.C Fatih Terim diye koro halinde kufredildi. Hesapta bugun anneler gunu idi.
Mac sirasinda oyunculara (Eboue'ye Muz gosterdiler), Emre ,Volkan,Mehmet Topuz'un yaptiklari...

Fenerbahce'nin ikinci golunde Webo'nun topa vurmadan 2 saniye once Eboue'nin sirtindan itmeye baslamasi...

Mac sonunda fb taraftarlarinin tum maklen yayin araclkarinin camlarini kirmasi ve personeline saldirmasi...

Neyse bosverin Sampiyon Galatasaray

Sampyonlar ligine direk giden Galatasaray

Gerisi hep yalan.

Takim bir haftadir yiyip icip egleniyor

10 dak futbol oynamadik.

Fb ismimizden Drogba'dan korkmus. Bence Sneijder oynamali idi.

:D :D Sakat olmadigini biliyorum.

Neyse, haftaya kupaya dokunacagin kismetse :)

Cok mutluyum , herseye ragmen..

RTE'ye sahsen koydum. :D Bu yeterli ....
TRUST GALATASARAY
MGC

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Gozlemledigim kadariyla FB'ye cok dokunmus 19. sampiyonlugumuz.Turkiye'de SL maclari disinda hicbir maca adimimi atmam.Kulubume,Kulubumun degerlerine,sporcularima kufredilmesini,saldirilmasini para verip seyretmek istemem.Hicbir saygim yok Super Lige.Arac sadece bu Super Lig denen sey,SL'ne gidebilirsen ne ala. Emre,Volkan gibi oyunculari da seyretmek zorunda kaliyorsun.

Keske kabul edilse de Bundesliga'da oynasak.
SL'ne gidemesen de, oynadigin maclardan keyif alirsin.

Murat Biricik'in yazdigina %100 katiliyorum.Sampiyonlugu doyasiya kutlayacak bir suru yerin var,sec sec begen.Kutlama yapma orada,ispatlayacak bir sey yok.100 kusur senelik kupalar ortada,GS'i bilen biliyor.
nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Beyinsiz musmulalar yine Kadikoyde yenilmis. Utanmadanda mactan sonra kutlama yapmislar. Kuyt da gotu ile gulmus. Yakismis mi sampiyona. Ben dedimdi B takimi ile ciksinlar diye. Ulan bir kerede bu doldurusa gelmeyin be.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

https://twitter.com/mgcetin/status/3338 ... 93/photo/1

Bu ne olacak peki ???

Bunlarin gercekten cezalandirilmasi lazim, belki ulkenin cezalandirilmasi lazim.

IRKCI degiliz diyoruz , hadi canim . boyle bir ulkeye ne dunya kupasi nede olimpiyat verilmeli...
TRUST GALATASARAY
MGC

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Yaşanan ve yaşanacak bu iğrençliklerin %95 sorumlusu AYdir. Geri kalanını herkes arasında paylaşsın. Bu adam ve çetesi böyle şeylerden ve kaostan beslenip semeriyor. 15 yıldır her fırsatta nefret ektiler ve ekmeye de devam ediyorlar.

Kadromuz çok kaliteli, geçen seneki gelirlerin üzerine kalite daha da artacak ancak en büyük dezavantajımız Fatih Terim'dir. Hoca, bir çok önemli lider özelliğe sahip olmasına karşın, ciddi teknik yanılgılar içerisindedir. Ve bu durum hocada obsesyon seviyes'ine ulaşarak kronikleşmektedir. ŞL'de yarı-finalde RMyi geçebilirdik; bunu 3-5-1 oynadığımız 35 dk'lık bölümde 3 gol atarak gösterdik. Geri kalan 3 devrede, tek santrafor ve kalabalık ortasaha ile oynayan rakibimiz karşısında sürklase olduk. Rakip bekler karşılarında adam bulamadı ataklarda. Aynısı dün 3 FORVET İLE OYNADIĞIMIZ fener maçında başımıza geldi; rakip bekler kanatları kulvar yaptı!. İki pas yapamamızın, oyunu fenerin eline vermemizin sebebi dünyada bu seviyelerde görülmeyen çoklu-santrafor takıntısıdır. Bu durum Hamit ve Sneijder gibi potansiyeli yüksek oyuncuların, sırf kanatlardaki açığı kapatmak adına, gerçek oyunlarının altında performans sergilemelerine neden oluyor. ŞL nin son sekize kalan takımları arasında 2 santraforla oynayan takım yok. Bir tek PSG "1.5" santrafor gibi bir düzenle oynuyor. Onların da iki forveti çok mobil ve neredeyse gerektiğinde kendi ceza sahalarına kadar geliyor. Bu takımın önündeki en büyük engel, çoklu santrafor fantazisiyle Fatih Terim'dir. Dün 3 santraforlu kadrosuyla kendini de aştı. Kimse farkında değil, beyfendi bu mantaliteyle bize Aziz Yıldırım'dan daha çok zarar veriyor, vermeye de devam edecek!

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Herseyi soyle ama Terim'e dokunma oglum. O carikli erkan-i harp ders almaz verir. Saracoglun'da samar oglanini oynamaktan bikmadi. Arenada da oynuyor. Cunku anasina avradina kizina kisragina kufuru yemekten hoslaniyor. Degilse o stadtan basi dim dik cikmayi denerdi. Hala muzdu su sisesi idi ama o itti su cekti diye masal anlatip mazaret duzun. Iki gun evvel Eskishir o stad da her durlu duzenbazliga karsilik yenip cikiyordu. Yuzup kuyruguna gelip penalti ustune penalti kacirdilar. Elbette Necati'nin buz gibi golunu saymayacakti hakem. Nasil saysin ki? Trabzonlu avanaklar da cepte keklik. Eh bir kupa alacaklar iste.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kendi takiminda Yobo, Webo, Hobo filan gibi bilumum zenci oynarken derisinin renginle alay etmek icin Eboue, Drogba ve Melo'ya muz gostermek her ne kadar vela deli vela akilli da olsa FB'li soparlarin niyeti oldugunu sanmiyorum. Hedefleri sadece saha icinde sahtekarliklari ile un salmis Eboue Melo ve Zakora gibi adamlardir. Genclerbirligi macinda dokunmadan dusen Eboue gibi birine sempati beslemelerini dusunmuyorsunuzdur. Bu arada yalanci coban Saban gibi itildiginde dusen Ebuoe eski gunahlarini cikartmis. Etme bulma dunyasi malasef. Burak az mi cekiyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply