M SİVASSPOR 2-2 GALATASARAY

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Adem Aygun

M SİVASSPOR 2-2 GALATASARAY

Post by Adem Aygun »

Spor Toto Süper Lig 2015-16 Hasan Doğan Sezonu ilk hafta karşılaşmasında Galatasaray, Sivasspor ile 2-2 berabere kaldı.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 2015-2016 sezonunun ilk haftasında deplasmanda Sivasspor'a konuk oldu.

Galatasaray'ın golleri 60. dakikada Burak Yılmaz ve 81. dakikada Lukas Podolski'den geldi.

Sivasspor'un gollerini ise 10. ve 55. dakikalarda Aatif Chahechouhe atarken, Sivasspor'un 55. dakikada gelen golü penaltıdan kaydedildi.

Medicana Sivasspor - Galatasaray karşılaşmasının önemli dakikaları için tıklayın.

Bu sonucun ardından iki takım da lige 1'er puanla başladı. Süper Lig'in ikinci haftasında Galatasaray, Osmanlıspor'u konuk edecek.
TALİHİM YOK,BAHTİM SARI-KIRMIZI

Murat Fahrioglu

Re: M SİVASSPOR 2-2 GALATASARAY

Post by Murat Fahrioglu »

Sabri'nin taraf otobana dondu, E5'te herhalde daha az trafik vardir. Goller o taraftan geldi. Melo'nun bolgesinden de epey atak geldi takima olan katkisi sanilandan daha fazla. Bilal zaten defansif orta saha degil. Selcuk iyiydi cok calisti ve iki yonlu olumlu seyler yapti. Sanirim Sivas bize 15 faul yapti 6-7 tanesi Selcuk'u durdurmak icindi.

Burak da iyiydi oyuna girince nihayet pozisyon yakalmaya basladik. Topsuz oyunu cok iyi. Cogu hareketlerini genel olarak begenmesem de bos kosu yapip, kendine pozisyon yaratmayi biliyor.

Bir komedi de yedeklerde yasandi. Hamza, Jose ile Carole'u 3-4 defa oyuna sokmaya hazirlandi ve sonra vazgecti. Adamlar hakemin yanina gidip gidip geldiler en sonunda Carole oyuna girdi. Yani adamin elinde dogru durust yedek bile yok. Burak'a alternatif ozellikle sifir. Podolski orda oynayamaz zaten pek de hazir degil. Paramiz yoksa bile Niasse'yi almamiz lazim 800 bin Euro'ya kiralik gelecekti diyorlar.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hamzanin Burak konusunda aciklamalari skandal. Uluc fena sallamis kendini anlasilan. Sivas da ahmak Batuhan yerine biraz daha eli yuzu duzgun biri olsa bes tane rahat yerlermis. Muslera da ee bana musade birakin gideyim Ingiltereye demis. Burak'i cezalandirmak istemis eline yuzune bulastirmis. Simdi kafasina sicsa yeridir Hamzanin. Ulan uc kupa almis dort yildiza adini yazdirmissin. Ona buna dert anlatmak zorunda degilsin. Ufalarlar seni sonra. Bak Sergene bir bok yemedigi halde kuyrugu nasil dik tutuyor. Ibrahimovic diyeceginize Eto bosta imis. Kac milyon aldi bilmiyorum ama Ibtahim 10m avro verseniz bile ben o parayi zaten kemiksiz aliyorum GS da ne isim var demis. Senin Dursun agabeyde soytarilik yapmis anlayacagin Selcuk.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Daha önce yazmistim, itibarsizlastirma operasyonu basladi diye, serefsiz medya tarafindan, buna sizlerde ayak uydurmayin lutfen. Jose bir kac kez gelip gitmesi mac esnasinda oyuncuda sakatlik belirtisi olabilir mesela.

Dun yazdim, Hamza hoca yanlis yapti diye, ben olsam Burak'i 18'e bile almazdim. Hoca bu hususta yanlis dusundu.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Cengiz Abi, ben Dursun Baskan'dan memnunum bir problem yok. Biz Eto'yu alamazdik, cunku alsan ve iyi oynamasa problem olurdu. Antalya almis, iyi de yapmis. Iyi oynayacaga benziyor, seyrine doyum olmaz. Attigi goller muhtesem. Birincisi daha guzeldi bence.
nefvakfi.org

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ibrahimovic devamli takim degistiren, kendine oyniyan, gecimsiz bir sovmen. Benim gozumde soylediklerinin hic degeri yok.

Eto'ya gelince caliskan, takim oyuncusu, yanliz cok yipranmis. Son senelerde vasat performansla klup degistirip duruyordu.

Bence o demis bu demis, soyle gol atmis hepsi hikaye. Ikiside maliyetlerine bakinca bize yaramaz. Hele dun gece takim defansina hic katilmayan oyunculara birini daha eklemek hic iyi olmaz. Batuhan resmen bizden oynamasa Sivas 5liyecekdi.

Burak su durumda ikisindende iyi bir santrafor, onun yanina yedek oturup ihiyac olunca sahaya cikacak biri lazim. Hocanin istedigi Niasa midir nedir, gelsin, yedek klubesinde Umut'un yanina otursun, bence yeter.

Asil problem bolgesi stoper....

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Daha önce yazmistim, itibarsizlastirma operasyonu basladi diye, serefsiz medya tarafindan, buna sizlerde ayak uydurmayin lutfen. Jose bir kac kez gelip gitmesi mac esnasinda oyuncuda sakatlik belirtisi olabilir mesela.

Dun yazdim, Hamza hoca yanlis yapti diye, ben olsam Burak'i 18'e bile almazdim. Hoca bu hususta yanlis dusundu.
Hamzanin artik boyle sacmalamaya hakki yok. Spor basinindaki soparlara malzeme vermenin bir anlami yok. Super kupa macinda karizmami cizdi diye dusunduyse seyinin etini yer onu keserdi. Yok ben bu seviyeye inmem diyorsa o zaman Snijder'a yaptigi gibi oynatirdi. Dedigim gibi hem kendini hem de takimi yipratmaya hakki yok. Mactan once bir taktik hesabi Burakla baslamayacagim cunku Snijder ve Podovski ile olunca defansimiz zorlaniyor dedikten sonra mac sonunda iyiki oyle yaptim Burak ikinci yari hirsi ile guzel oynadi dedigini kulaklarimla duydum. Takimla boyle oynanmaz. Duyumlara gore orda burda herkez soyluyor. Burak ve Selcuk ikilisi ile bu sene vurgun vuran Sabri konusmuyorlarmis. Sabri Selcuk'un dugunune bile gitmemis. Simdi bu Melo yuzunden ikinci bir kriz yasandigi belli. Herif kedinin fare ile oynadigi gibi yonetimle oynadi. Hazir degil. Yan gelip yatti. Kampa gec katildigini ve epey bir zamana ihtiyaci oldugunu Hamza kendi soyluyor. Boyle yaparsa dedigim gibi Ismail Kartal'a yaptiklarini ona da yaparlar.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu arada soyleyeyim West Ham Burak'a 8M avro bonservis vermez. Muslera da 25M avro etnez. Surada iki hafta kaldi zaten. Bunlar boyle ortaligi karistirma taktikleri.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply