2. Final Maci: GS:2-Malatyaspor:0,Goller:Younes,Bafe,12-05,TSI:19:00

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

2. Final Maci: GS:2-Malatyaspor:0,Goller:Younes,Bafe,12-05,TSI:19:00

Post by Selcuk Samli »

Kazanmamiz gereken bir mac. Bildigim kadariyla Tolga sakat ve Sofiane cezali. Mariano ve Serdar oynayacak mi bilmiyorum.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: 2. Final Maci: GS:2-Malatyaspor:0,Goller:Younes,Bafe,12-05,TSI:19:00

Post by Selcuk Samli »

Ilk yaridaki guzel oyunumuzla maci kazandik. Bugun,Younes'in oyununu begendim. Ilk golde dogru yere yaptigi kosu, ikinci golden once Garry'e attigi pas akil doluydu. Uzaktan sutlari da denemege basladi ki, biraz ekstra calisma yaparsa sutla goller de atacaktir. Sinan'i da begendim bugun. Savunmaya verdi katki, yaptigi pres cok onemliydi. Boyle devam etmeli, fizik olarak daha da guclenmeli. Dogrulari yaparsa cok iyi bir futbolcu olacak. Garry de iyi oynadi, iki gol pasi da harikaydi.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: 2. Final Maci: GS:2-Malatyaspor:0,Goller:Younes,Bafe,12-05,TSI:19:00

Post by Hasan Tezcan »

Younes, Fegouli, Gomis sorumluluk almali, Younes bu mac fena degildi, ama FT'in dedigi gibi daha iyi olabilir. Gomis cok kostu, golunu atti ama istenilen kivamda degildi...ama takimin degismezi, sahada iyi bir örnek. Sinan'i cok begendim bu mac, gucluydu, sansini iyi kullandi bence. Bilhassa ilk yari cok iyiydi...Sinan ayakta kal, atma kendini yere, taraftar akilli ve durust oyuncuyu tercih eder.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply