WC 2006: TÜRKİYE - ISVICRE 4-2 tuncay(2),38 sukur,51 necati

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Su an ki son durum

78' Ukraine 5 - 0 Albania
Georgia 0 - 1 Kazakhstan FT
Czech Republic 2 - 4 Holland (Macta Cekler 2-0 ondeydiler) FT
38' Finland 0 - 1 Romania
80' Russia 3 - 0 Luxembourg
82' Slovakia 1 - 1 Estonia
Cyprus 1 - 1 Ireland FT

INGILTERE'NIN VE ERIKSSON'UN KADER MACI (SON IKI MACI)
BU AKSAM GMT ILE 20:45 England ? - ?

ISTEDIKLERI OLDU GIBI..
Austria England will definitely qualify if they win both their remaining matches - against Austria and Poland.

(Sven-Goran Eriksson's team can also seal a place - as one of the best two runners-up - with a game remaining if they win at home to Austria on Saturday and Holland beat the Czech Republic. )

SON PUAN TABLOLARI (BU AKSAMDAN ONCE)

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/footbal ... efault.stm
TRUST GALATASARAY
MGC

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Su an ki son durum
Sir MGC,

Karistirmasana kafami yahu! :) Bunlar U-21 diye yazsana biryerine yazinin... Killandim bir an, yarismanin maclarini Cumadan mi kapatmamiz gerekiyormus diye...

Bu arada, hatirlatmis da olayim, WorldCup 2006 - European Zone kisminda yarismamiza katilanlar, 15. hafta tahminlerini unutmasinlar!

Hoscakalin,
Özgür

Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Evet MGC'nin skorlarindan yola cikarsak, Danimarka da Yunanistan'i 2-1 yenmis, yani Turkiye'nin Dunya Kupasi icin yolu acildi :)

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ulen cok kotu tufaya geldik be, yanlis yere ve takvimde yanlis yapraga bakmisiz.

Forumdan ozur..

Sevgili Yucel, keske mac oyle bitse dimi.

Neyse dervisin fikri neyise zikri de o olurmus derler.

Du bakalim
TRUST GALATASARAY
MGC

Cemal_Sarici

Post by Cemal_Sarici »

Bulunduklari yerden hem Tur-Alm hem de Dan-Yun macini seyredebilecekler icin soruyorum meraktan : Hangi maci seyredeceksiniz ?
Yoksa bir ona bir oburune mi bakacaksiniz ? Her iki mac da ayni saatte basliyor.

Ben sahsen Turkiye icin cok onemli olan Dan-Yun macini seyredecegim. Birkac kez (cok kisa sure icin) Tur-Alm macina bakarim.

Bu arada ne kadar gereksiz bir mac su Tur-Alm maci ! Zaten onemli eksiklerimiz olacak onumuzdeki Carsamba aksamki Arn macinda (ozellikle forvette). Ya bugun 1-2 fire verirsek ?! Hic mi hic hos olmaz, ozellikle forvetten birini daha kaybedersek ! Ayrica 'yorulma' faktoru de var.

Saygilar,

Cemal

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

eurosport'u seyretme imkanı olanlar bugün etoo,song, saidou lu kamerunun ahmet hassan lı mısıra karşı maçını seyredebilir. TSI 18.00

ÇEK CUMHURİYETİ DE BUGÜN HOLLANDA İLE OYNUYOR. Bu maç ta zevkli geçeceğe benziyor.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hic bo$una debelenilmesin Yunanistan bu maci alir ve ikinci olur. Adamlar Portekizi evinde yenip Avrupa $ampiyonu olmu$lardi. danimarka hafif bile gelir.

Turkiye'ye gelince Allahin Avrupa $apiyanasi ve Dunya kupasi turnucasina kiran girmedi ya. 1956'dan sonra 2002'ye kadar beklenildi ve ucuncu olunmu$tu. 2026 Dunya kupasina katilimaya hak kazanilir ve 2. oluruz sonrasi Allah kerim.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Danimarka atti ve 1-0 onde.

Simdi Yunanlilardan 90da berbaerligi yakalamalarini bekliyoruz. :lol:

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Eveeeet. Danimarka, Yunanistan'i yenip bir anlamda bize kiyagini yapti.
Ama, Arnavutlugun Ukrayna ile deplasmanda 2-2 berabere kaldigini da dusunursek, erken havaya girmemek lazim.

Hakan

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hakan Bakircioglu wrote:Eveeeet. Danimarka, Yunanistan'i yenip bir anlamda bize kiyagini yapti.
Ama, Arnavutlugun Ukrayna ile deplasmanda 2-2 berabere kaldigini da dusunursek, erken havaya girmemek lazim.

Hakan
Oooh oooh! Yarin sen ba$liklari gor. Ama hic belli olmaz epey akli evvel var. Bushi ile bir canta yollarlar bakarsin. Ali$mi$ kudurmu$tan beterdir ne de olsa.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Baraja kalirsak kalan 6 takim FIFA siralamasina gore 3-3 ayrilip seribasi ve seribasi olmayan seklinde olacak kura.

Fransa grup birincisi olursa biz seribasi oluyoruz (baska ihtimaller de var). Bu da iyi, cunku Cekler ya da Ingiltere yerine Rusya, Slovakya, Slovenya, Norvec, Isvicre, Israil muhtemel rakipler.

Tabi once Arnavutlari yenmek lazim. Bu diger takimlar da zor. Neyse. Rastgele.

Ali

Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Ben asil bizim bu durumlara nasil dustugumuzu anlayamiyorum. Gercekten cok iyi cocuklar var bizim takimda. Altintop kardesleri bugun bayagi tuttum, ilk defa onlari tam olarak seyretme sansim oldu bugun. En buyuk derdimiz defans, su Umit Ozat yerinde oynayabilecek koca Turkiye'de bir tek adam yok mu dur ya? Neyse, her ne kadar Cengiz bey totem yapsa da, ben yazin Almanya'da bulusuruz diyorum :)

Gökhan Özçelik

Post by Gökhan Özçelik »

Milli takımı çok beğendim Almanya karşısında. Tüm maç boyunca üstün olan taraf bizdik. Altıntop kardeşler çok iyi performans ortaya koydular. Nuri Şahin'in daha ilk mili maçında hem de Almanya'ya karşı gol atması hem onun hem de bizim adımıza çok sevindiriciydi. bu arada Tümer oynadığı futbolla sahanın yıldızıydı.

Zafer Yazici

Fatih Terim'in geliş zamanı

Post by Zafer Yazici »

Gökhan Özçelik wrote:Milli takımı çok beğendim Almanya karşısında. Tüm maç boyunca üstün olan taraf bizdik. Altıntop kardeşler çok iyi performans ortaya koydular. Nuri Şahin'in daha ilk mili maçında hem de Almanya'ya karşı gol atması hem onun hem de bizim adımıza çok sevindiriciydi. bu arada Tümer oynadığı futbolla sahanın yıldızıydı.
yanlis olarak dusunuyordum ancak bulgar maci disinde son uc mactır takima asiladigi hirs ve motivasyon ust duzeyde.Arnavutlugu gecer isek buyuk olasilikla play off u da gecer Almaya vizesi alırız saniyorum.
Bizimle 2006 Almanya WORLD CUP daha iyi ve senlikli olacak...
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.

Murat Kara

Post by Murat Kara »

FT basin toplantisi yapmis ve zor olacak ama hallederiz biz bu isi demis. Insallah yuzumu kara cikartip halleder.

Arnavutlarin Arnavut inadi tutarsa yenmemiz zor. Yok, Yunanlilara killik olsun diye gevserlerse, o zaman bir sansimiz olur.

FT, Arnavutlar rahat olacak o nedenle isimiz zor dedi. Belki de o nedenle isimiz kolay olur.

Post Reply