$ampiyon Galatasaray, Galatasaray $ampiyon!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Cengiz Akgun wrote:Bugun benim dogum gunum.
O zaman ilk tebrik benden olsun Cengiz abi. Postu deldirme de Suleymanu'yu yollarken. :D
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

'Happy birthday to you' diyoruz Cengiz abi... Ecnebi diyarındasın ya o bakımdan... :)

Futbolcular "bir baba hindi ve lay lay fenerbahçe" tezahüratlarını çoşkuyla yapıyorlar :)

Başkanın sağ kolu Songun omuzunda, benden söylemesi :)

NTV spikeri "ilk kez şaibe konuşulmadan şampiyon oldunuz" cümlesini ihtiva eden bir soru yöneltiyordu Ergun Gürsoya ama terslendi biraz :)

Cengiz Akgun wrote:Bugun benim dogum gunum. Tam 50 yil once 14 Mayis 1956 da dogdum. bugun ayni zamanda anneler gunu. $u son zamanlarda annemle anneler gunu ve dogum gunumu beraber kutamam pek nadir oldu. Bugun o da yani ba$imda. Boyle bir dagum gunu hediyesi alacagimi pek umid etmemi$tim. Epey anlamli oldu.
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Image

Yukardan alkışlıyor bizi Turgay Abi. Nur içinde yat.

Cengiz Bey'e de mutlu ve uzun bir ömür dilerim. Bundan daha iyi bir doğumgünü hediyesi olamazdı herhalde.
Liseli vardı ya ah o liseli...
Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

Her ne kadar yeni olsamda yazılarınızı çok uzun süredir takip ediyorum o sebeple Cengiz abi doğum günün kutlu olsun.Sevdiklerinle hayırlı, uzun ömürler dilerim.
Last edited by Burak Sağlam on Sun May 14, 2006 10:32 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sabri stada üçlü çektiriyor.. :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İyi oldu hatırlattın.. Vefatından sonra duyduklarımla kendisini tanıdım... Allah rahmet eylesin..
Can Baysan wrote:Image

Yukardan alkışlıyor bizi Turgay Abi. Nur içinde yat.

Cengiz Bey'e de mutlu ve uzun bir ömür dilerim. Bundan daha iyi bir doğumgünü hediyesi olamazdı herhalde.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tek tek isim vermem olmayacak. Te$ekkur ederim. Eksik olmayin. Biliyorum biraz Hincalvari ucuz oldu ve bu ya$ gunu olayini da araya soku$turdum.

Burada iyi kotu kahrimi ceken kimini kizdirip kimini guldurdugum yazilarimla beni taniyanlar bugunun benim icin cifte bir bayram oldugunu bilsinler. Gerci 50 ya$inin kutlamasi garip. Ke$ke tekrar 25 ya$inda olabilseydim. Ha ben iyi gun dostu bir GS taraftariyim. Oyle kotu gunlerde yensen de yenilsen de olayina pek gelemem. Yok oyle yagma ortada onca parayi alip sonra ne yapalim olmadi hikayesi. Hep yenecekler benim taraftarlik kitabinda.
Last edited by Cengiz Akgun on Mon May 15, 2006 8:37 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Cengiz Akgun wrote:Tek tek isim vermem olmayacak. Te$ekkur edrim. Biliyorum biraz Hincalvari ucuz oldu bu ya$ gunu olayini da araya soku$turdum.

Burada iyi kotu kahrimi ceken kimini kizdirip kimini guldurdugum yazilarimla beni taniyanlar bugunun benim icin cifte bir bayram oldugunu bilsinler. Gerci 50 ya$inin kutlamasi garip. Ke$ke tekrar 25 ya$inda olabilseydim. Ha ben iyi gun dostu bir GS taraftariyim. Oyle kotu gunlerde yensen de yenilsen de olayina pek gelemem. Yok oyle yagma ortada onca parayi alip sonra ne yapalim olmadi hikayesi. Hep yenecekler benim taraftarlik kitabinda.
Stad ta sana nazire yaparcasina En Buyuk Baskan Bizim Baskan sesleri ile inliyormus. TV8'de ise Aziz Yildirim'a buyuk saldiri varmis FB yazarlari tarafindan sanirim. Turkiye cok komik ulke. Fellini gibi yonetmen cikmadi ama bagrindan Aziz Nesin'i cikartti bu hamur. Eger son saniye Appiah golu atsa tam tersi olacakti simdi.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Alaattin Metin neler yazacak bakalım :) bu gece gazetelerin nete verilişini heyecanla bekleyecem :)

Resim eklemiştim ama katlediyor, koca resim... :)
Last edited by Ismail Gezer on Sun May 14, 2006 10:50 pm, edited 2 times in total.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ismail Gezer wrote:Alaattin Metin neler yazacak bakalım :) bu gece gazetelerin nete verilişini heyecanla bekleyecem :)
Sabah'cilar acebola "Sampiyon Fener" filan diye basligi yayina vermis olabilirler mi ki?!?! Ne iskence cekiyorlardir simdi, kutlamali haberler duzenlemek icin!! :D
Özgür
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Hepinizin sampiyonlugunu-hakedilmis sampiyonlugnu- sonuna kadar kutlarim. yo

Pek fazla yazilacak baska bir sey yok.

Tekrar kutlarim.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu $ampiyonluk adam gibi puan farki ile olmasi daha da guzele4tirdi. Degilse kafa kafaya geldik $ans i$te olacakti. Ikincisi Kadikoyde ASY'de yenilmenin uzun bir lig Maratonunda ya da 15 raoundluk boks macindaki gibi bir halt olmadigi iki kere knock-down dedikleri gibi yere du$sen de 15. raound'un son gongu caldiginda ayakta kalanin elini havaya kaldirildigini kimse unutmasin. Appiah atmi$ atamami$ halamin sakali olmu$ olmami$la daha cok vakit gececektir.

Ben mutluyum bugun. Keyfime kimse turp sIkamaz. FB'lilerin de uzuntusunu anliyorum. Kendilerini $ampiyon goruyorlardi. In$allah bir gun antu'daki garibanlarin yerini sag duyu sahibi insanlar alacak. Sevinmeyi de uzulmeyi de ogrenecekler. Bu kadar laf soku$turmasi da olsun musadenizle. Boyle gunlerde kepenk indirmekle olay cozulmuyor.

Aziz bey. Stad yapma ile para sacma ile bu i$ler olmuyor. Birazda i$In icine klas dedikleri asalet girecek. Bak hic aklindan gecmiyordu degil mi boyle lok (o'nun ustunde iki nokta var) gibi oturup ucakta eve geleceksin bu ak$am. Daum'a kufur ettirecegin adamlara da luzum yok. O gidecek zaten. Yeter ki tazminatini cebine koy. Bakalim ne burgazanliklar cikaracaksin yarin obur gun. GS'yin $ampiyonlugunu tebrik ederim diyecek halin yok onu biliyoruz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Savas Macun wrote:Hepinizin sampiyonlugunu-hakedilmis sampiyonlugnu- sonuna kadar kutlarim. yo

Pek fazla yazilacak baska bir sey yok.

Tekrar kutlarim.

Selamlar
Savas
Sagol Savas,

ben de hem sana hem Yigit'e gostermis oldugunuz incelikten dolayi tesekkur ederim.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Gercekten ben boyle sey gormedim. Ikinci yari iki maci ayni anda seyrettim. Fenerbahce'de bir durgunluk ve stres vardi. Acikcasi onlarin bu kadar gergin olabileceklerini bilmiyordum. Surekli iceri doldur bosalt, yandan orta yaptilar ama Denizli savunmasi kafa toplarinda cok iyiydi. Nobre oyundan alindi Anelka girdi ama onun maci degildi bu mac. Semih de pek bir sey yapamadi.

Bu arada Galatasaray bir iki hata disinda gercekten guzel oynadi bugun. Taraftari arkasina aldi, ozellike Hakan, Hasan Sas, Sabrive ozellikle Ilic iyilerdi. Song'un yoklugunu Orhan Ak hissettirmedi.

Fenerbahce gol iyyince Hasan Sas saha ortasinda aglamaya basladi, mac devam ederken. Fener maci uzun sure durdugu icin 16 dakika uzatma oynandi. Inanilmaz isler oldu, Appiah'in kafasi iceri girse su anda her sey farkli olurdu. Kimine gore ilahi adalet, kimine gore ilahi adaletsizlik, ama ne olursa olsun Fener'in o sahadan galibiyet cikaramamasi teknik ekibin hatasidir. Antu'yu okudum, yonetimim daha realist adimlar atmaya cagirmislar. Bakalim ne olacak? Fenerbahce bu sampiyonlugu haketmisti, en az GS kadar, ama sampiyon bir tane oluyor o da Galatasaray.

Bu arada kulaklarima inanamadigim bir olay oldu. Denizli'de Yusuf Simsek sahadan cikarken giren arkadasinin kulagina "Fenerbahce sampiyon olacak" gibi bir sey soyledi. Mikrofon oldugu icin ses duyuldu, ama yine de inanamadim. Belki maci izleyen baskalari varsa teyid ederler. O yuzden de Gaziantep-Malatya macinin bittigi ve Gaziantepin kazandigi duyulunca , kesin Denizli gol yer diye dusundum, ama oyle olmadi.

Hakan Sukur uzun sure kizlarina sarilip agladi, Mondragon da cok agladi, epey duygusal goruntuler vardi sahada.

Bu sampiyonluk gercekten cok kiymetli. Takimda sampiyonluk yasayamamis bir dolu oyuncu vardi. Yonetimi rahatlatir. Adnan POlat'in havasindan yanina varilmaz, adam bir hafta 20:45 dedi, ve hakli cikti.

Gerets'in TD olarak 5inci sampiyonlugu. Onun da suphesiz bu sampiyonluk ile karizmasi artar, eli kuvvetlenir. Yapmak istediklerini daha iyi yapabilir. Ancak bu sene cok hata yaptigi bir gercek. Sansi inanilmazdi bu sene.

Simdi iyi bir kamp donemi ile seneye daha guclu bir savunma ve genc bir kadro ile baslamak lazim. Tek on eleme oynamak da buyuk avantaj. En azindan UEFA ile devam edecegiz. Sampiyonluk herkese hayirli olsun.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kutlamalarda bile en hırslı futbolcu Haso Şaş :)

Mikrofon elinden düşmüyor :)

Hasan Kabzenin üzerindeki tsirtte sanırım şunlar yazıyor:
.................Bir Baba Hindi...............
...........Herkes Haddini Bildi.............
Last edited by Ismail Gezer on Mon May 15, 2006 2:02 am, edited 1 time in total.
Post Reply