16. Hafta Fenerbahce - Galatasaray 2-1 (Karan 54')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Alpay Dedeoglu wrote: ....
Yazacak cok sey var ama canim istemiyor.
Mesela $u Hasan $a$ hakkinda da iki kelam edebilirdin. Ama onun gonlundeki GS yuzunden bu herifin senelerdir GS'yi SS rezil olmasindaki payini nedense adam "delikanli GS'li" oldugu icin es gecersiniz boyle.

Acaba GS bu musibet heriften ne zaman kurtulacak dersin? Dun Ilic'in etkisizligi bu herifin yuzunde olmadi mi acaba? Maci seyretmedim ama adim gibi biliyorum top ayagina gelince ne pas verdi ne de dogru durust ortaladi. Yine seyinin istikametine iki uc ki$inin arasina dalip kahramanlik yapip o toplari tek tek ezmi$tir. Artik ezberledim o yuzden boyle gormesem de hayal bile edebiliyorum herifin azgin boga gibi halini Saracoglunda. Zaten kartsiz biterebildi ise Dereli'ye dua edilsin deniyor sagda solda. Sonunda Ilic etkisiz cikti demek ve buyuk maclari kaldiramiyor? Halbuki Gerets bu musibet herifi yeninda oturtup Sabri ile ciksa bu macin ilk yari skoru 2-0 olmazdi herhalde.
Last edited by Cengiz Akgun on Mon Dec 04, 2006 9:44 pm, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Alpay Dedeoglu wrote: Yazacak cok sey var ama canim istemiyor.
Neden Alpay, rakibin Persembe gecesi Ispanya'da mac yapip dort saat ucak yolculugundan sonra Cuma sabahin korunde Istanbul'a gelmesine ragmen bir haftadir dinlenen takimimizi yine de yendigini, GS'linin artik serefli maglubiyetlere alismaya hatta sevinmeye basladigini, Song ve Hakan gittikten sonra GS'in neye benzemeye baslayacagini, bu senenin karnesinin 16 macta FB'nin yedi puan gerisine dusup, CL'de bes macta bir puan almak oldugunu falan mi yazmak istemiyorsun?

Dunyanin neresinde olsa duzgun bir kadro FB'yi ikinci yarida, hadi bilemedin son yarim saatte paspas ederdi. Tabii duzgun kadro o iki golu de yemezdi, baska mesele. Biz ise serefli maglubiyet aldik uc gunde Avrupa'nin iki ucunda iki mac yapan kadrodan.

Ama neyse, yasanacak gunler var daha, Cihan, Emre, Tomas, Ergun geri dortlumuz, 2006 Aralik ayinda. Yasanacak gunler var daha Allahtan yakinda stadin temelini atiyorlar, bu sonuclara degecek. :lol:
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ben zaten Ilic meraklisi da degilim ama ayagina top yaki$an bir adam goruntusu veriyordu. Dun o da sacmaladi ise yapilacak bir $ey yok. Kabul edecegiz bu tur yenilgileri. Artik kaniksandi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hıncal'a göre Gerets kesin gönderiliyor.. Haber almış :)

Şimdi hoca tavsiyesinde bulunuyor
Ve kesin Mustafa Denizli diyecek :)

İsim vermedi ama bariz şekilde ima etti... Hıncal, Allah sana akıl fikir versin, bu camia M.Denizliyi kabul edermi? Şampiyonluğumuzu şikeyle elimizden almış olması çok yüksek ihtimal bir takımın hocasını ???

Gerets'in şu an gönderilmesine kesinlikle karşıyım. Sezon sonu bakarsın, değerlendirirsin beğenmezsen şutlarsın! Yeni hoca gelsin takımı şimdiden tanısın olayı her zaman tutmuyor!
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ismail Gezer wrote:Hıncal'a göre Gerets kesin gönderiliyor.. Haber almış :)

İsim vermedi ama bariz şekilde ima etti... Hıncal, Allah sana akıl fikir versin, bu camia M.Denizliyi kabul edermi? Şampiyonluğumuzu şikeyle elimizden almış olması çok yüksek ihtimal bir takımın hocasını ???
Su anda 90. dakikayi bende seyrediyorum. Bir Denizli'nin ismini soylemedigi kaldi.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ismail Gezer wrote:Hıncal'a göre Gerets kesin gönderiliyor.. Haber almış :)

İsim vermedi ama bariz şekilde ima etti...
O sarlatan GS TD'lugune getirilirse bende Kerem gibi GS maclarina bakmayi
askiya alirim...
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Hasan Tezcan wrote: O sarlatan GS TD'lugune getirilirse bende Kerem gibi GS maclarina bakmayi
askiya alirim...
Hasan simdi seni aklima getirip yazacaktim benden once yazmissin. Kendini idmanlarda Hincal Uluc'un o muhtesem kahkahasi ile penalti atip Denizli'nin TD'luk formasi ile kalecilik yaptigi gunlere hazirla derim. Bu haber dogrudur bence. Tam senlik olur iste. Idmanlar cift kale mac ve finito.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fanatik BJK'lı bir arkadaş, M.Denizli'nin BJK'ya gelme ihtimalinden söz edilen günlerde (Lucescu öncesi), "Bu adam BJK'ya gelirse, gidene kadar takımı bırakırım!" demişti.. Bende aynısını derim valla :)

Denizli'de BJK'dan başka takıma gitmem dedi ama GS'den TD'lik teklifi alıpta reddedeeck pek babayiğit türk yok meydanda.. Özhan Canaydın öyle birşeye kalkışmaz ama Adnan Polatı bilemem..

Daha Kazım'la Çakar'ın programını izleyecez, bakalım ordan ne cevherler çıkacak :)
Kazım Kanat:İlk kez hakem suçlanmayacak. Selçuk Dereli mükemmeldi.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hincal kendi gelsin TD'lik gorevine onu bunu onerecegine. Tv'dan mac seyredip taktiginden bilmeme nerseine kadar ahkam keser. Ayni durbunle sinema seyredip direktor hakkinda yorum yapma gibi bir $ey yaptigi. M. Denizli imi$. O Iranda degil mi idi? Ben Terim'e bile $uphe ile bakarken nerden cikti o $imdi?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fenerbahçe taraftarları kendi aralarında kampanya başlatmış. Küfredenleri, sahaya bomba atanları kendi içlerinden ayıklayacaklarmış :D
(Tuğrul)

Yemezler...

Cihan Oskay, bu hafta Tuğrulun konuğu.. :D

Garip birşey oldu. Tuğrul, birşeyler söyledi, tam anlayamadım, "Altyazıdan anladığım kadarıyla bir sorun var. Şimdi bir reklam arası veriyoruz. Reklamlardan sonra belki burda oluruz, belki olmayız bilemiyorum" dedi..

Bekliyoruz.. :)

(Lafta) Özgür ve bağımsız Habertürk'te bir dolaplar dönüyor ama henüz anlayamadık.. Reklam faslını uzattıkça uzatıyorlar.. Verecek reklam kalmadı başka şeyler sokuşturuyorlar araya.. Cihan Oskay'ın tekrar tv'ye çıkmaması gerektiğini düşünenler mi var acep?

Hala bekliyoruz... Sanatsal haberler başladı şimdide :D

Artık beklemiyoruz çünkü programın başlayacak gibi görünmüyor! Türk televizyon tarihinde çok sık rastlanan bir durum değil.. :)

Programı yayından kaldırıp yerine başka bir program koydular! Aziz Yıldırıma saygı duymalısınız beyler. Bunu Ö.C hayatta yapamaz! Özgür olduğunu, bağımsız olduğunu kimseye gebe olmadığını iddia eden, medyada "şu gazeteci, bu gazeteci değil" diye ahkam kesen, devletin baskılarıyla yayın yapanları bol bol eleştirmiş Ufuk Güldemirin kanalında sansürün dik alası yaşandı! Bravo!
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kerem Tezic wrote:
Hasan Tezcan wrote: O sarlatan GS TD'lugune getirilirse bende Kerem gibi GS maclarina bakmayi
askiya alirim...
Hasan simdi seni aklima getirip yazacaktim benden once yazmissin. Kendini idmanlarda Hincal Uluc'un o muhtesem kahkahasi ile penalti atip Denizli'nin TD'luk formasi ile kalecilik yaptigi gunlere hazirla derim. Bu haber dogrudur bence. Tam senlik olur iste. Idmanlar cift kale mac ve finito.
Yine Ertekin'le Florya'yi mesken tutup pisti oynarlar. Allah yazdiysa bozsun. Gerets'i bin kere tercih ederim.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:Fenerbahçe taraftarları kendi aralarında kampanya başlatmış. Küfredenleri, sahaya bomba atanları kendi içlerinden ayıklayacaklarmış :D
(Tuğrul)

...
Sen onu bunu birak. Asil tatava Santra birazdan ba$liyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Öyle umuyordum ama Tuğrulun programı'nın pat diye kesilmesi çok daha enteresan geldi bana :)

Helal olsun diyorum! Nasıl becerdiler hayret ediyorum. Koç ailesi reklam vermeyiz mi dedi acaba :D
Cengiz Akgun wrote:
Ismail Gezer wrote:Fenerbahçe taraftarları kendi aralarında kampanya başlatmış. Küfredenleri, sahaya bomba atanları kendi içlerinden ayıklayacaklarmış :D
(Tuğrul)

...
Sen onu bunu birak. Asil tatava Santra birazdan ba$liyor.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Adamin yakasini kolunu indiriyorsun Cakar bu penalti degildir diyor. Penalti orada ba$lami$. Ama adam bir de dirsekle voleybol oynami$ Dereli ise ben yakindaydim bunlar penalti degil demi$. Vah vah,

Bu arada komigi Lugano'ya sari cikmali mi cikmamali mi? Uc tane $abalak var. Ahmet bunlari parmaginda oynuyor. Evet Lugano faul yapmi$ hatta sari bile verilir ama ben hakem olsam vermem. Sebebi. Eger Mondragona faul yapilmi$sa dort metre geride yapilmi$. Mondi ise topu tutup 3 m yuruyor yuruyor ve yere atip iki metre yuvarliyor ve faulu atmaya cali$iyor. Hakem olsam bir kere o faulu yerinden attiririm ve Lugano'ya da seni boyle yakalarsam sariyi yersin derim. Hepsi bu kadar.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

Şeref Tribününe olanlar hakikaten ilginç.Çat diye program gitti.Benim Tuğrulun son konuşmasından hissettiğim müthiş sinirlendi.Tahminen yukardan emir geldi Tuğrulda "bu programı ben yönetirim müdahale edecekseniz yapmam" dedi.Anlarız yakında.

Bu arada Haber Türkün yaptığı muhaliflik değil tetikçilik sürekli yaraları kanatmak için kaşıyor.Birde Cem Uzan ile bağlantıları tam olarak ne acaba?
Post Reply