Galatasaray-Ç.Rizespor 4-0 (Lincoln, Volkan, Hakan(2))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ismail Gezer

Galatasaray-Ç.Rizespor 4-0 (Lincoln, Volkan, Hakan(2))

Post by Ismail Gezer »

Giderayak ilk maçın açılışını yapayım dedim :)

Gecikmelide olsa şu an resmen askerim. Pazar'a kadar buralardayım gerçi.

İnternet imkanı olursa, ilk gireceğim site burası olacak mutlaka..

Hadi bismillah :)

Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

macin olimpiyatta olcagini düsünüyorum..bakamicam galiba..hem türkiyeye gidiyorum hem türkiyede dügüne davetliyim..

Ozan Kaya

Re: Galatasaray-Çaykur Rizespor, 12 Ağustos, 21:45

Post by Ozan Kaya »

Ismail Gezer wrote:Giderayak ilk maçın açılışını yapayım dedim :)

Nerede askerlik?

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Gecikmelide olsa şu an resmen askerim.
Ismail, hayirli teskereler dilerim.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

sana şimdiden hayırlı teskereler.

Yolun ve şamsın açık olsun..

Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

sevgili ismail, karsilikli yazdigimiz sure henuz cok olmadi , umarim bir an once doner gelirsin ve kaldigimiz yerden devam ederiz..

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ozan Kaya wrote:
Nerede askerlik?
Henüz belli değil, -ne işe yaradığı bilinmeyen- meşhur sınava girdik. 1 hafta içinde süre ve yer belli olacakmış..
Tolga Girici wrote:
Ismail, hayirli teskereler dilerim.
Saol Tolga hocam, sanada hayırlı doktoralar diyelim :)
Mehmet Gorgen wrote:
sana şimdiden hayırlı teskereler.

Yolun ve şamsın açık olsun..
Teşekkür ederim Mehmet abi.. Şu tahmin yarışmasına ilk 17 maç için tahminlerimi toptan yapayımda, belki sene sonunda bir Ülker çikolatası yeriz kimbilir :)
Ercan Arslan wrote:sevgili ismail, karsilikli yazdigimiz sure henuz cok olmadi , umarim bir an once doner gelirsin ve kaldigimiz yerden devam ederiz..
Saolun hocam. İnşallah ocak'ta dönmüş olurum. Sizin ve diğer arkadaşların foruma katılmasıda gerçekten çok iyi oldu. Cengiz abi'nin "taze kan" ifadesi çok doğru. Siteye girince yeni yazılar okuma ihtimalimizi arttırdınız :)
Görkem KIRGIZ wrote:
Sevgili İsmail, sana hayırlı tezkereler dilerim. Bir an önce git, bir önce gel, yolun açık olsun..
Saol Görkem, dönüşümde Galatasaray ligde lider UEFA'da yoluna devam ediyor olur inşallah. Galatasaray başarıları bizim askerdeki moralimizide etkiler :)

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Sevgili Ismail, hayirli tezkereler dilerim ve umarım askerligin guzel gecer.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ismail,
Yolun acık olsun, hayırlı tezkereler dilerim.

07-08 sezonunun mac topigi acılısını yaptıgın gibi, tezkeren elinde Mayıs 08 de GS Sampiyonlugunu da sitede senden duyalım.

Musait oldugun zaman carsı izinlerinde bir iki mesaj atarsan seviniriz.

Benim 07 - 08 GS PAF askerligi haftaya Florya da baslıyor. :D Tezkereyi Mayıs 08 de alacagız insallah!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hadi aslanim gule gule git hayirlisi ile kazasiz belasiz aramiza don. Dedigin gibi ilk firsatta siteden selamlarini bekliyoruz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismailcigim, sayili gun cabuk gecer, umarim iyi bir yerde hosca gecirirsin askerligi, arada izinde firsat bulursan Arda gibi kotu tecrubeler kazan, cabuk don. :D

Ali

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Hayirli teskereler cartman. ;)
Kazasiz belasiz guzel anilarla don bize de anlat burda. :)

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ismail, hadi bakalim kendini Turk halki ile yanyana koyup olcme firsati bu. Fiyati biraz yuksek ama cok ilginc oluyor gercekten. Boyle bir firsat baska hic bir yerde ele gecmez. Genelde memleketin her kosesinden insan oluyor bir arada.

Tabii parali askerlik ise o zaman baska.

Ben son zamanlarda yazamaz oldum ama forumu takip etmeye calisiyorum. Senin selamini da gorurum yazarsan. Sakin, usturuplu ve arastirmali yazilarinin yoklugu bir bosluk birakacak burada. Butun gazeteleri karistirmak yerine ne guzel burada Ismail'i okuyorduk.

Umarim tehlikeli yerlere denk gelmez gittigin yer ve sag saglim geri donersin.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Murat Gokcigdem wrote:Sevgili Ismail, hayirli tezkereler dilerim ve umarım askerligin guzel gecer.
Teşekkür ederim, inşallah güzel geçer..
Murat Biricik wrote:Ismail,
Yolun acık olsun, hayırlı tezkereler dilerim.

07-08 sezonunun mac topigi acılısını yaptıgın gibi, tezkeren elinde Mayıs 08 de GS Sampiyonlugunu da sitede senden duyalım.

Musait oldugun zaman carsı izinlerinde bir iki mesaj atarsan seviniriz.

Benim 07 - 08 GS PAF askerligi haftaya Florya da baslıyor. :D Tezkereyi Mayıs 08 de alacagız insallah!
Şu PAF'ları izlemek bi nasip olmadı. Florya'ya gitmeye üşeniyorum galiba :)

Kısa dönem çıkmasını bekliyorum, daha doğrusu umuyorum. İzne çıkmassan 5 ay 5 gün'de biter diyorlar ama ekliyorlar, sıkıntıdan çarşı izinlerini iple çekiyorsun :) Benimde çarşıya çıkmamın tek amacı internet olabilir. Kazanılmış maçlardan sonra gelip burda yorumları okumak, bütün sıkıntılarımızı unutturabilir :)
Cengiz Akgun wrote:Hadi aslanim gule gule git hayirlisi ile kazasiz belasiz aramiza don. Dedigin gibi ilk firsatta siteden selamlarini bekliyoruz.
Çok saolasın abi, çekicin gözümde tütecek :)
Ali Gursel wrote:Ismailcigim, sayili gun cabuk gecer, umarim iyi bir yerde hosca gecirirsin askerligi, arada izinde firsat bulursan Arda gibi kotu tecrubeler kazan, cabuk don. :D

Ali
Aman abi, ne tecrübesi dönüşte tanışmamız gereken bir kayınpeder adayı var zaten :)
Ozan Kaya wrote:Hayirli teskereler cartman. ;)
Kazasiz belasiz guzel anilarla don bize de anlat burda. :)
İnşallah anlatırız. Gerçi kısa dönem yapanların bişey anlattığını duymadım, 6 ay napıyorlarsa :)
Murat Kara wrote:Ismail, hadi bakalim kendini Turk halki ile yanyana koyup olcme firsati bu. Fiyati biraz yuksek ama cok ilginc oluyor gercekten. Boyle bir firsat baska hic bir yerde ele gecmez. Genelde memleketin her kosesinden insan oluyor bir arada.

Tabii parali askerlik ise o zaman baska.

Ben son zamanlarda yazamaz oldum ama forumu takip etmeye calisiyorum. Senin selamini da gorurum yazarsan. Sakin, usturuplu ve arastirmali yazilarinin yoklugu bir bosluk birakacak burada. Butun gazeteleri karistirmak yerine ne guzel burada Ismail'i okuyorduk.

Umarim tehlikeli yerlere denk gelmez gittigin yer ve sag saglim geri donersin.
Abi bendeniz Türk halkının gayet mazbut bir ferdiyim. Kendilerinide yakinen tanırım :)

Paralı yada bedelli türünden değil benimki. Ya kısa dönem er olacağız, yada 12 ay asteğmen.. Asteğmenlik maaşı nedeniyle çok popülerdi bir ara. Malum memlekette işsizlik var. O bakımdan kısa dönem isteyenler, istediklerine kavuşuyordu genelde. Arkadaşlarım içerisinde sadece bir tanesi 12 ay yaptı, diğerleri 5,5 ay yapıp geldi. benimde umudum o yönde.

Temennileriniz için teşekkür ederim. Gittiğimiz yerde internet imkanı olursa, gerçekten güzel olacak. :)

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ismail Gezer wrote:Abi bendeniz Türk halkının gayet mazbut bir ferdiyim. Kendilerinide yakinen tanırım :)
Ben de boyle dusunuyordum askere gitmeden once :)

Post Reply