Istanbul'da D-Smart olan bildiginiz yerler

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cemal_Sarici

Istanbul'da D-Smart olan bildiginiz yerler

Post by Cemal_Sarici »

Arkadaslar,

Istanbul'da (tercihen Mecidiyekoy/Taksim/Besiktas/Levent taraflarinda) D-Smart olan bildiginiz kafe/restoran/pub vs. var mi acaba ? Kazik bir yer olmasin tercihen :)

Tesekkurler.

Saygilar,

Cemal

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Kucuk birahane, ocakbasi ve kahveleri bilmemekle beraber
olma ihtimali yuksek 5 yer:

-Sami Yenin yanindaki otoparkin tepesindeki restaurant (daha ziyade harci alem meyhane),
-Sami Yenin yanindaki Galatasaray Store cadiri,
-Mesale,
-Leventteki Galatasaraylilar Cemiyeti (bir mezun arkadas bulmak gerekir)
-Ortaklar Caddesinde gazete bayinin kosesindeki cafe.

Bana gore en hos, ferah vede bir birayla idare edilebilecek yer Maslak Princess Sport House Cafe idi, fakat artik sheraton olmus ve sport cafeyi iptal edilmis. Cok yazik.

Birde boyle bir zincir var, fakat pahali olma ihtimali yuksek. Hic gitmedim.

''All Sport Cafe, İstinye'de

Nişantaşı ve Etiler'in vazgeçilmez mekanı olan All Sport Cafe, son şubesini İstinye'de açtı. S Uluslararası Binicilik Kulubü içinde bulunan mekan sportmen ruhu ile buraya tam oturmuş.
Tel: 0212 323 21 15''

Bunun disinda Mecidiyekoyde ozellikle stad ile Profilo arasinda kalan birahane,ocakbasi ve meyhanelerde olma ihtimali yuksek.
NO ADNANS, NO CRY !!

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Bu tür sorunlarla sürekli karsilasiyoruz.
Türkiye de veya Avrupa da is seyahati yapan arkadaslar baska sehirlerde mac izlemek icin acilen bir yer arama durumuyla karsilasiyorlar.

Sitenin bir bölümünde bilgi bankasi gibi bir sey olusturulsa, buraya herkes bildigi $ehirlerdeki LiG TV veya D-Smart izlenebilecek lokalleri yazsa !

Böyle bir bilgi paylasimi hepimizin isine yarar.

Moderatör arkadaslar ne dersiniz !
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Cemal_Sarici

Post by Cemal_Sarici »

D-Smart olmasi olasi mekanlarla ilgili bilgiler icin sagol, Alpay. Mecidiyekoy/Sisli cevresindeki mekanlarda sorusturacagim yarin. O civarda hic bir yerde yoksa ve usenmezsem, Besiktas'a uzanirim ve orada da arastiririm. Amac, ilk asamada, Sheriff-Besiktas macini seyretmek. D-Smart veriyormus o maci.

Mekanlarla ilgili ogrendigim bilgileri yarin gece veya Persembe gecerim buraya.

Saygilar,

Cemal

Cemal_Sarici

Post by Cemal_Sarici »

Eveeeeeeeet. D-Smart olan/olmayan yerler hakkinda biraz bilgi vereyim dunku arastirmalarimdan sonra :

*Match Cafe'de (M.koy Ortaklar'daki kavsaktaki mekan) var.

*Gayrettepe'deki Mesale'de de var. Daha dogrusu, dun mac saatine yakin gidip sordugumda monte islemi vardi :)

*Profilo'daki O-Cafe'de de var.

*GS Store Cadir'da yok. Taktirmayi da dusunmediklerini soyledi orada calisan biri.....ilginc !

*Etiler ve Nisantasi'ndaki All Sports Cafe'lerde yok. Istinye subesinde olup olmadigini bilmiyorum.

Dunku maci, Match Cafe'de izledim. Daha dogrusu, ilk yarinin sonlarina kadar filan izledim. Sheriff 10 kisi kalinca, 'Besiktas, artik turu yuzde 99 atlar' dedim ve zaten sigara dumani yemis durumdaydim bayagi.....ve ciktim gittim.

Sigara icmeyen biri icin sigara dumanina katlanma durumu cok rezil bir sey. Umarim, bizde de yasaklarlar sigarayi kapali genel mekanlarda.

Saygilar,

Cemal

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Durak Cafe, Metro Osmanbey cikisi.

3 tane TV var. Karnini doyurup mac seyredebilirsin.
Sigara dumani az ve klima var.
Speciality: Kofte menu :lol:
D-Smart + Lig TV var.
NO ADNANS, NO CRY !!

Post Reply