Transfer Gündemi- 2007

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Ilk once slogani atayim:

YALNIZ KLUBU DEGIL; TARAFTARI DFESTEKLEYEN SPONSOR İSTİYORUZ.
NUMARALIDA CUKULATA YIYEN TARAFTARLAR YARATALIM.

Amacima ulasana kadar tacizlerim devam edecektir.

Jensen olayi cok enteresan. UEFA'da oynatmamak pahasina istiyorlar.
Kalli herseye ragmen orta sahayi begenmiyor.

Ayhan-Linderoth-Lincoln-Arda (Sas,Sabri, Baris,Aydin, Carusca,Okan, yedekler)

Forveti ve defansi ise (sag bek dahil) yeterli buluyor.

Cok pres,tempo, ve displin istiyor orta sahada.
NO ADNANS, NO CRY !!

Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

bizim de ilgilendigimiz grafite wolfsburg'a 8 milyon euro'ya transfer olmus.
Quo vadis, Galatasaray?

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

NO ADNANS, NO CRY !!

Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Jensen iyi adam..ancak elimizde bunca ortasaha varken ben bu mevkiye bir transfer daha gerekli degil diye dusunuyorum...

sagbek konusuna gelince Ugur Ucar genc ve yetenekli..ama lig uzun, Sabri bence sagbek oynayamiyor... Baris'in da ortasaha ozellikleri daha iyi..suanda Trabelsi bosta .. o da tipki Nonda gibi isim yapmis bir afrikali..siradan oyuncular degil bunlar... en azindan kadro derinligi icin yararli olurdu..

Ali Erdogan

Post by Ali Erdogan »

Bu Kalli yi anlamakta zorluk cekiyorum cidden.. Takimin en az ihtiyac duyulan bolgesi orta saha.. Hele onlibero mevkinde 4 tane futbolcumuz (Tobias, Ayhan, Topal, Guven) var.. Nasil hala o bolgeye adam istiyor hayret..

Ugur un kesinlikle GS in futbolcusu olmadigini dusunuyorum.. Ne fizik, ne surat, ne hiz olarak yeterli.. Trabelsi konusunda ise bu adamin bosta olduguna zaten inanamadim.. 3-4 sene oncesine kadar dunyanin sayili sagbeklerindendi.. Ve bosta.. Niye dusunulmez, niye alinmaz aklim almiyor..

Bu transfer isinde benim bilmedigim, anlamidigim bazi seyler sozkonusu heralde.. Kalli yi zaten hic anlamaz oldum..

Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Galatasaray yönetimi iki futbolcuları için kendilerine gelen resmi teklife verdiği cevapta Hasan Şaş'ı kesinlikle vermeyeceklerini, ancak Necati yi satabileceklerini belirttiler. Ankaraspor ise Necati'yi kiralık olarak oynatmak istediklerini ifade ettiler. Necati'nin ise Ankaraspor ile kesin anlaşma sagladığı , G.Saray'ın kararını beklediği gelen haberler arasında.. Son sözü G.Saray yönetiminin söylecek ve Necati kiralık mı gidecek, yoksa satış mı yapılacak belli olacak..

TURKSPOR.NET ÖZEL
aslinda Necati + Orhan Ak + Okan Buruk+ Emre Asık + M.Carrusca verilip

20 yasindaki Ozer Hurmaci Ofansif Ortasaha + 21 yasindaki U21'nin stoperi Ediz + 19'luk forvet Tevfik Köse alinabilir.. bu haliyle Ankaraspor dusmeye aday gozukuyor... ozellikle Ozer Hurmaci'yi sezon basinda Kalli'nin istedigi yazilmisti basinda... Ozer ve Tevfik ikisi de gurbetcilerden...

http://www.youtube.com/watch?v=oRlY6MZXNAo
Last edited by Ercan Arslan on Sun Sep 02, 2007 8:24 pm, edited 1 time in total.

İlker Yenice

Post by İlker Yenice »

Ugur konusuna bende katılıyorum, bencede daha henuz GS' A Takımında oynayabilecek duzeyde degil

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Galatasaray yönetimi iki futbolcuları için kendilerine gelen resmi teklife verdiği cevapta Hasan Şaş'ı kesinlikle vermeyeceklerini, ancak Necati yi satabileceklerini belirttiler. Ankaraspor ise Necati'yi kiralık olarak oynatmak istediklerini ifade ettiler. Necati'nin ise Ankaraspor ile kesin anlaşma sagladığı , G.Saray'ın kararını beklediği gelen haberler arasında.. Son sözü G.Saray yönetiminin söylecek ve Necati kiralık mı gidecek, yoksa satış mı yapılacak belli olacak..

TURKSPOR.NET ÖZEL
Gazeteport'da da anlastilar diye yaziyor. Acaba Kalli hakikaten gelecek yillarin yapilanmasini dusunerek mi surekli birseyler istiyor ve takimdan azaltmaya gidiyor ?

http://www.gazeteport.com.tr/SPOR/NEWS/GP_063873

Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

Arda Hasan Carrusca Ayhan 4lüsü sol kanatta fazlalik...Carrusca kalici olduguna göre kurban Hasan oldu..ama bu kadar övmesine ragmen nasil kadroya almadi ilginc...

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Adnan Sezgin Vestel macindan sonra Hasan Sas'in Ankaraspor'un transferini kesin bir dille yalanladi.

Bununla birlikte Hakan Balta konusunda kulupler arasinda anlasma saglandigini ancak henuz futbolcu ile gorusulmedigini soyledi.

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Az once Lig TV'de, Manisa'nin Hakan Balta'ya karsilik Ferhat ve Necati'yi istedigi soylendi. Cok iyi bir anlasma olur iki taraf icin de, halledilir hemen umarim.
Tan Erten

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

Kalli mac sonrasi basin toplantisinda, Hasan icin sakat oldugunu o yuzde gelmedigi, gecen macta ustune basa basa macin en iyi adami oldugunu belirtti.
Ufuk Sezekkaplan
PostPosted: Sun Sep 02, 2007 10:13 pm Post subject:
Adnan Sezgin Vestel macindan sonra Hasan Sas'in Ankaraspor'un transferini kesin bir dille yalanladi.
Herhalde Necati demek istedin.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Erdem Ozdemir

Hakan Balta ile anlaştık

Post by Erdem Ozdemir »

Hakan Balta ile anlaştık

Galatasaray, Vestel Manisaspor'un genç oyuncusu Hakan Balta'yı transfer etti.
Galatasaray yöneticileri ile Vestel Manisaspor yöneticileri arasında maç ardından yapılan görüşmede Hakan Balta'nın sarı kırmızlı kulübe transferi kesinleşti.

Karşılaşmanın ardından Anemon Otel'de yapılan görüşmeye Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, yönetici Haldun Üstünel ile Vestel Manisaspor Başkanı Haluk Çubukçu, Vestel Manisaspor Kulübü İdari Menajeri Mustafa Turgat biraraya geldi. Görüşmede taraflar, Hakan Balta'ya karşılık Galatasaray'dan Ferhat Öztorun'u bonservisiyle, Aydın Yılmaz'ı 2 yıl kiralık ve artı 750 bin Dolar olarak anlaşmaya vardı.

Bu gece Ümit Milli takım kampına katılmak için uçakla İstanbul'a gelen Hakan Balta'nın yarın Galatasaray'la sözleşme imzalaması bekleniyor.

Kaynak: DHA

Turan Solak

Post by Turan Solak »

Geçen sene bu çocukları Gerets az oynatıyor diye kıyamet kopuyordu, şimdi birer ikişer yolluyoruz. Demek hiç şans vermeden yollamak lazım eleştirilmemek için. Ferhat için çok üzüldüm, Aydın sakatlık probleminden kurtulursa gerçekten yerli Figo olur.

Hakan ise iyi transfer, keşke Selçuk'u da alabilselerdi.

Erdem Ozdemir

Post by Erdem Ozdemir »

Ferhat icin bende uzuldum ama Aydin icin icin iyi olmus bence 2 yil kendini gosterme sansi bulmus bence.
Genc oyunculari oynatamiyorsan veya takimda yer ayiramiyorsan oyuncunun kiralanmasi taraftariyim.
Kucuk takimlar daha mucadeleci top oynadiklari icin (Feldkampli GS haric)daha yararli olur diye dusunuyorum en azindan paf takimindan daha yararli oldugu kesin.

Locked