6.hafta: Kasimpasa- G.Saray 0-1 (U.Karan 74')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Murat Gökcigdem
Staff Member

6.hafta: Kasimpasa- G.Saray 0-1 (U.Karan 74')

Post by Murat Gökcigdem »

Galatasaray'a basarilar diliyoruz...

Rakibimizin web sayfasina gittim. Kolay gecmiyecegini bildigimiz bu maca 3 hafta bilendikleri goruluyor. Sion macinda ozellikle sahaya cikmadan once yapilan hatalari tekrarlamamak hepimizin dilegi...

Galatasaraya karsi herkez kahraman olmak istiyor onu biliyorum da
bu Erhan Kucuk http://www.kasimpasaspor.org.tr/detay.asp?haber_id=152 kim, neyin nesi onu anlamadim...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

GS taraftarlari icin onemli bir kisitlama olmayacak gibi gozukuyor... Dogu tarafinda ki kapali tribunun tamami GS'a ayrilmis yazildigi kadari ile... Kapalisi ve acigi ile beraber takima hasret taraftarlar tribunleri doldurur umarim...

Mehmet Daskiran

Re: 6.hafta: Kasimpasa- G.Saray 23.09.2007 TSI 17.00

Post by Mehmet Daskiran »

Murat Gokcigdem wrote:Galatasaraya karsi herkez kahraman olmak istiyor onu biliyorum da bu Erhan Kucuk http://www.kasimpasaspor.org.tr/detay.asp?haber_id=152 kim, neyin nesi onu anlamadim...
Yorumlar kismini okudum, o daha guzeldi. Baksaniza genc fb'liler olimpiyat stadini dolduracaklarmis :). Galatasaray pek dolduramamisti Olimpiyat stadini ama duz mantiktan yola cikarsak:
RTE Fenerbahcelidir
RTE Kasimpasalidir
Ortak payda su ara %47 ile bayagi populer olduguna gore bu durumda Fenerlilerde Kasimpasalidir diyebiliyoruz sanirim ve stad epey bir dolar o zaman ama SS'deki gibi yabanci madde atabilmeleri icin mancinik falan gerekir adamlara :)

Erdem Ozdemir

Post by Erdem Ozdemir »

Feldkamp revizyona gidiyor
Sion maçında sahaya çıkardığı kadro nedeniyle sert bir dille eleştirilen Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp'ın yarın oynanacak olan Kasımpaşa maçında önemli değişikliklere gideceği öğrenildi.
LİG TV'nin haberine göre Alman teknik adamın, kalede Orkun'nun yerine Aykut'a son iki maçtır kırılan kaburgası nedeniyle özel bandajla oynayan Servet'in yerinede bugüne kadar forma şansı bulamayan Bouzid'i oynatmayı planladığı belirtildi.
Feldkamp'ın ayrıca savunmanın solunda Sion maçının en çok eleştirilenlerden biri olan Volkan'ın yerine Hakan Balta'ya şans vereceği, orta sahanın sağında ise Konyaspor maçının en iyilerinden biri olan Barış'ı oynatıp, sol tarafta ise Hasan Şaş ve Ayhan arasında bir tercih yapacağı ifade edildi.

kaynak: www.Milliyet.com.tr

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

LigTV kadroyu acikladi

Orkun
Baris -- Song - Bousizi(?) - Hakan Balta
Hasan S - Linderth - Ayhan
Lincoln
Umit - Hakan S

Servet yedeklerde yok. Volkan, Carusca yedek

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Marsan wrote:LigTV kadroyu acikladi

Orkun
Lincoln
Umit - Hakan S

Hadi bakalim izleyelim Bouzid'i. Bence Servet'ten iyi cikma olasiligi var. Umarim Gorgen yanlis cikar. Kasimpasa'nin en buyuk silahi Fransiz oyunculari Tehoue (?) sakatmis oynamiyor.

Baris orta sahada daha basarili oynuyor. Hem de cok daha fazla. Sag bekte eh iste. Kalli Alman gibi kalipli 180'nin uzerinde oyuncu seviyor. Ugur'un en buyuk dezavantaji burada da defalarca yazildigi gibi fizigi. Hakan Balta da ilk defa cikacak ilk 11'de. Ona da hayirli ugurlu olsun diyorum. Yasina gore tecrubeli bir oyuncu. Bazen durarak oynuyor agir goruntusu veriyor. Insallah insiyatif alir.

Bu mac sert gecebilir ve hakemle dalasmamaya dikkat etmek gerek. Ozellikle Ayhan insallah uyarilmistir. Dun besiktas macinda atilan Cisse'yi esitlemek isteyebilier. Ayhan besiktasin sag kanadini (Serdarlar ya da Yozgatli kim oynayacaksa) cokertmek icin cok lazim olacak.

Ozan Ersoy

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Marsan wrote:LigTV kadroyu acikladi

Orkun
Lincoln
Umit - Hakan S

Aferin. Herif Serveti katlediyordu $imdi uyanmi$. Beni bu tur hareketler kahrediyor. Yahu insanlar bu kadar aptal ve hamhalat mi yoksa bunlar "ben bilirim" ayaginda harisligin ve egoistligin eseri mi? Hakikaten $u GS'ya dort dortluk bir TD gelemeyecek mi $u zor gunlerde? Gencligimde Brian Birch gormu$tum. Adam Turkiyede cigir acmi$ti kondusyon konusunda. Ama o zamanlar bu kadar ince eleyip sik dokumuyordum. Ve de GS da zaten bir Turkiyede iyi idi. Edirneden di$ari ayni tas ve hamamdi Ajax ve Bayern ortaligi kavururken.

Sen kalk Serveti korlercesine hareket et kirik kaburgasi ile iki mac cikartir ve $imdi oglani dinlendir. Insaf be birader. Mazaretde insan bazen uyuyor olsun.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ben BJK-Kasimpasa macinda danimarkali stoperi cok begenmistim.

Kasimpasa Canakkale gecilmez taktigi ile oynuyordu o macta, bu mac da farkli olmaz herhalde.Erken gelen gol maci cozer.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Mehmet Ulupinar

Post by Mehmet Ulupinar »

Arkadaslar gecen haftalarda canli izleyebilecegimiz bir link asilmisti, o linki veya canli izleyebilecegimiz herhangi bir p2p bilen var mi?
Ya da radyo linki de olabilir :)

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Macin canli yayini buradan.

http://www.ligradyo.com/lig-radyo-canli-yayin

Ba$ka radyolar veremiyor. Burasi yayin haklarini almi$. radyospor'da filan geyik yapilip macin golu ve onemli anini anlatabiliyorlar. Mac AOS'da. Bizimkiler ali$Ik o stada. Epeyde adam aldigina gore seyirci olarak GS'li girmesinde bir sorun olmamali.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Stad bos. Karsi tribunde bin kisi falan var. Kale arkalari bombos. Kasimpasa salaklik yapip sadece bir tribun mi vermis, yoksa bizim taraftar takimini yanliz mi birakmis anlamadim. Hos Olimpiyatta oynamatan herkes nefret ediyor anlarim da. Tribunlerden epey ses geliyor demek numarali tribun dolu.

Ruzgari arkasina almis da oynuyor GS.

muthis pres var daha Kasimpasa orta sahayi gecemedi. Iyi bir orta hakandan once vurdular.

Hakan iyi basladi. surekli ilerde.

Bouzid ilerde gol ariyor. Sanarsiniz adam forvet.

Ozan Ersoy

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ilk sut Kasimpasa'dan. Unal sol carpazdan sert ve kavisli vurdu. Orkunun uzerine. kucaginda sektirmeden tuttu.

ikinci sut GS'dan. Soldan lincoln ayhani kacirdi onun ortasi, kafa vurdular kisa dustu Lincoln sol carprazdan kotu vurdu.

Erhan Bouzid'den iyi soktu ama pasinda araya girdik. Bouzid heyecanli. Simdi topa basti rakipten once. ama pasi kotu. daha hic sisirmedi.

Simdi Umit Baris verkaci. Baris sifira indi, ortasi cok havadan arka direge gitti.

Lincolne siki markaj var.

Simdi uzaklastiramadik bir turlu.. Neyse kafayla Baris cikardi.

Ozan

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hakan geriye gelip topu kazandirdi takima.

Uzun bir top Umite. o da yanliz sol carprazda aldi topu. Ayhan aara pas sonuc yok.

10. dakikaya geldik. GS'in hafif ustunlugu ile gecti. Bouzid oyunu iyi okuyor araya iyi giriyor. Simdi yerden pasi Lincolne ama o topun uzerinden atladi.

Baris bouzid, sisirdi uzun top oldu hakana onlar da kornere attilar.

Lincoln atiyor. Cok ruzgar var. Ceza sahasi kalabalik...

Offf cok kotu kacirdik.

Ilk orta on direge. Lincolne geri geldi. Lincoln ikinci ortaya arka direkte Umitin kafasina atti. Onun zamanlamasi kotu ya da top hafif yuksek geldi. Kale bostu.

Ozan

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hasan simdi sol caprazdaki Hakana topu kaldirdi. Savunma iskaladi. Hakan da iskaladi. Hizli top.

Song ilk sisirmesini yapti. Hakana. Uzaklastiramadilar. Hasan guzel orta ama kafa noktasinda degil bizimkiler. stoper kornere atti. Kornerden sonuc yok. Ikinci kornerden de.

Orta sahada iyi basiyoruz. ama geriden sisiriyoruz.

Mac ortada geciyor ve zekvsiz.

Aferim bouzid. Kafayla uzun topu saga cekti taca cikmadan uzun vurdu. Umiti ceza sahasina soktu. Onun yerden pasini kestiler. Hakan arkada idi.

Simdim sagda ayhan cekti ortasini sol ayagiyla yapti. Umit sacmaladi.

Lincoln soldan kaciyor, ortasi cok yuksek. Ruzgar felaket. Kasimpasa su siralar orta sahayi gececmiyor. Burada stad yapanin hatrini soruyoruz hemen.

Ozan

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Ozan Ersoy wrote: Lincoln atiyor. Cok ruzgar var. Ceza sahasi kalabalik...
Gercekten saglam ruzgar var. Topu penalti noktasina koy, kendi kendine kaleye girer neredeyse :)
Bu kadar ruzgarda topu surekli kaldirinca balon gibi havalaniyor, kimse yakalayamiyor, zamanlamalar allak bullak oluyor. Topu yere indirmemiz sart.

Post Reply