UEFA Cup: Panionios -Galatasaray 0-3 (SERKAN, SONG, SUKUR)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Sakatlıklar ve oyuncuların form durumları farklı bir kadro olusturmus. Ben daha tecrubeli bir forveti Serkan a yeglerdim. Nonda nın sakatlıgı cok zamansız ve kotu oldu.

Bouzid sakat, Carrusca geldiginden beri yok. Linderoth un form durumu ve mac eksigi dusunduruyor. Sakatlık ve formsuz futbolcuların teknik heyeti sıkıntıya soktugu cok belirgin.

Serkan sag kanatta da oynuyor. Oyunun akısına gore dort forvet oyuncusundan biri (Nonda yada Sukur) ile degistirip 4-1-4-1 donebilecegini tahmin ediyorum.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Bakalim Sabri Baris'in yoklugunu kapatabilecek mi?

Bu ilk 11. insallah isler. Kondusyon tarafindan takimimiza guvenim sonsuz.

Ama Lincoln kisa boylu Serkan+Sas+Arda="0" hava toplarina o kadar hakim olamiyacagimizi gorerek bakalim hangi teknik becerisini gosterecek takimini nasil yonetecek.

Linderoth'na bu onemli macda defans blogu ile orta sahada cok ihtiyacimiz olacak insallah "zamanlamasindan bir sey kaybetmemistir.

Basarilar Galatasaray...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Murat Gokcigdem wrote:Bakalim Sabri Baris'in yoklugunu kapatabilecek mi?

Bu ilk 11. insallah isler. Kondusyon tarafindan takimimiza guvenim sonsuz.

Ama Lincoln kisa boylu Serkan+Sas+Arda="0" hava toplarina o kadar hakim olamiyacagimizi gorerek bakalim hangi teknik becerisini gosterecek takimini nasil yonetecek.

Linderoth'na bu onemli macda defans blogu ile orta sahada cok ihtiyacimiz olacak insallah "zamanlamasindan bir sey kaybetmemistir.

Basarilar Galatasaray...
Murat abi -

Sabri ilk onbir de yok... Topal ve Linderoth oynuyor DM olarak... onlarin onunde Arda-Lincoln-Hasan var... en onde Serkan...

Murat Gökcigdem
Staff Member

Yapilicak degisikleri dusunerek oyuna girecek ilk yedeklerden olan Sabri yorumunu biraz erken yaptim Mert.

Forveti keske daha kuvvetli yapip ilk yarida bir gol bularak ondan sonra bu kadroya cekilseydik diye kendi capimda dusunuyordum.

Yukarda Murat'in da yazdigi gibi Kalli Arda Lincoln Serkan'i forvet dusunerek sahaya suruyor.

O zaman insallah Serkan'a Trabzon golunden once gelen olanaklar gelirde bir ikisini eli ayagi dolasmadan kaleye gol olarak birakir.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

espn360.com maci eger belli internet servisiniz varsa bedava veriyor.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Butun adamlari ile kapanan takima karsi santraforsuz bir GS... Sen bir dahisin Kalli... yasli kurt seni...

Iskence gibi bir mac seyrediyoruz...

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Rezil otesi bir 45dk. Su takımı TC Super Ligden herhangi bir takım sallardı.
Kim kotu diye yazmaga gerek yok.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

seyredebildigim bolumler icinde galatasaray'in tek bir organize atak gelistirebildigine sahit olmadim. su ana kadar gordugum tek atagimiz rakipten arda'nin caldigi bir topla gelisti hepsi bu. orta sahada kesinlikle organize degiliz, oyunu genis alanlara yayamiyoruz. ayrica, takim toplu halde hareket etmiyor. hucum-savunma diye iki hat olusmus durumda. kopuk bir goruntu var. bu sekilde oynarsak gol atabilmemiz buyuk sans olur.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Iki takim da normal otesi kontrollu oynuyor. Klasik hucum presimizi azcik yaptigimiz anlarda aslinda hemen paniklemeye meyilli, bize gore bence kalitesi cok dusuk bir takimla oynuyoruz (ikili mucadelelerde surekli aliyoruz toplarini)... Ama ne kanatlarimiz duzgun calisiyor, ne de ilerde kalabaliklasabiliyoruz (ki bu yuzden orta sahamiz da, topu aktarmakta cok zorluk cekiyor on hatta).

Topal TS macini aratiyor, yuksek sayida top kaybiyla oynadi. Linderoth da, hem sakatliginin ustune, hem de alisik olmadigi sag kanatta cok verimsizdi. Durdurucusu oldu sag kanadimizin desek yeridir.

Rakibin butun numarasi, sol kanatlarindan ataga baslayip, hadi bakalim, tek topla atak yonunu saga cevirip, ordan yuklenmek. Bir de yan/duran toplarda (kornerlerde) kalabalikca hucuma gelmek. Acik/pozisyon vermedik ama bu pozisyonlarin biri, oburunu tutmaz tabii, hucumu destekleyip, 2 farki acmamiz lazim bir an once... Nonda dururken, Hakan'i isindirmaya baslamisti Kalli yalniz... Umarim bilimum haberlerden hirs yapmistir da, eger o girerse, sevmeyenlerini haksiz cikartir...

Hakem rakibin bir kornerini yedi. Surekli topun oldugu yerlerde ayak altinda kaldi. Faullerimizi de caliyor ama, azcik ucundan kart filan gosterip, orta sahada yapip durduklari taktik faullere biraz engel olsa daha iyi olacak bizim icin...
Özgür

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Arkadaslar elestirirken insafli olalim. Futbol iyi olmayabilir ama kampa misafir alma konusunda saglanan disiplini dusunun. Bu ne buyuk asamadir, kim takar UEFA puanini, UEFA'da tur atlamayi, santrforu, golu falan. Ne bicim bir disiplin saglamisiz, Lincoln, Hakan, ikisinden de aldigimiz verimin haddi hesabi yok. Digerleri de titriyor korku ile.

Ben not olsun diye belirteyim, muhtemelen yine yenilecegiz, Besiktas'in Porto, marsilya ve Liverpool'a karsi dort macta aldigi puani biz Panionios, Helsingborgs, Austria Wien ve Bordeaux karsisinda lamayacagiz. FB'yi hic saymiyorum.

Dunyanin her yerinde haysiyetli insan icin istifa sebebidir bu. Bakalim, haysiyeti de gorecegiz, umarim futbolundan iyidir.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Topal kotu, Linderoth formsuz ve mac eksigi var. Hasan kotu, Lincoln kotu. Bence tombala yapıp Nonda yı sonra da Hakan ı alsın. Nasıl olsa sisirmege devam edecegiz. Uzun zamandır seyrettigim en etkisiz ne yaptıgını bilmeyen bir GS.

Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Maci seyredemiyorum ama UEFA istatistiklerine gore adamlarin topla oynamada % 59 - 41, Korner sayisinda 5 - 1, atilan sut sayisinda da 3 - 1 ustunlugu var. Faul sayisinda da GS 9 - 8 onde. Trabzon macindaki gibi bir gol olmazsa bu mactan pek bir beklentim kalmadi acikcasi.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ileri Arda'ya soldan atilan topu Arda bekletmeden Serkan'a yooladi, kaleciyi calimlayip atti.

GOOL
Last edited by Mehmet Marsan on Thu Nov 29, 2007 11:10 pm, edited 1 time in total.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

attık, ban ofsayt gibi geldi. Hakan oyuna girmis.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Image

Image

Image
Last edited by Murat Gökcigdem on Thu Nov 29, 2007 11:15 pm, edited 1 time in total.

Post Reply