Fortis Kupasi:Galatasaray-Fenerbahce 2-1 (Sukur, karan)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Ilk yari hakem faciasi var. Yuzde yuz gol giden topu 8 saniye kala erken bitirerek katletti hakem.

2.yari cok dikkat, erken atacagimiz gol, hakemi de caresiz birakir; FB de kirmizi kartlara girer.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

sabri rezalet cokda faul yapiyor...

volkan kaleci ile karsi karsiya kaldi ilk yariyi bitirdi hakem... kasimpasa macinda nerdeydiniz uzatmalarin tam sonunda bitiyorduda mac, frikigi neden attirdiniz.... :twisted:

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ilk devre yuzde yuz gol giderken GS bitti. Ben boyle sacma bir sey gormedim. Ayrica 4 dakika degil 5-6 dakika uzamaliydi. Hakem kontrolu kaybetti. Lincoln ceza sahasinda dengesini kaybetti aldatmacadan sari verdi. Alex'e dokununca faul caliyor. Su anda bu hakem saatli bombadir. Kime patlarsa artik. Eger bizden de biri atilirsa hem bu mac tehlikeye girer hem de Besiktas macina oyuncu kaybedebiliriz.

Ilk yarinin yildizi Cuneyt Cakir. Ondan baska bir sey gormedik.

Ozan Ersoy

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Yorum yazacagim ama neyin yorumunu yazayim.

Bu mac karakolda biter.

Lugano'yu atacagim diye cikmis maca serefsiz.Alpay utanmadan yaziyordu birde ince ince dograyacak diye.Bodoslamadan girdi herif.

Genede sakin olursak Lincoln Arda oldugu surece oyunda rus ruleti devam eder.Fener atti atti atamadi kopar mac ikinci golde ki her gecen dakika yorulan FB'nin yiyecegi her atak gol pozisyonu olur.

10 kisiye ragmen genede iyi oynuyor takim yeter ki sakin olup Hakem bozuntusuna takilmasin.

Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Savas Macun wrote:YLugano'yu atacagim diye cikmis maca serefsiz.Alpay utanmadan yaziyordu birde ince ince dograyacak diye.Bodoslamadan girdi herif.
Savas hakem o karardan sonra sapitti ama bu Lugano salak degildir de nedir be arkadasim. Hakemin yanina kadar gidip, omzuna dokunup yan hakemi gosterip gozluk isareti yapmak. Hem de sari kartin varken? Kacinci canim bu? Beni satin mi diyor ne diyor bilmem sizin derdiniz artik. Tepe tepe kullanin.

Ozan Ersoy

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

1- Sabri nin mac eksigi su bu hikaye. Kalli yerden goge kadar hakli. Bu oyuncu takim oyuncusu degil. Yapilan her faulde kendisi var. 10 kisi kalmis rakibe karsi pas yapacagina topu ileri sisirerek GS in dengesini bozan sureci tetikleyen oyuncu konumunda. Her pozisyonda itiraz itiraz. yetti be yetti!
2- Lincoln 2. yari sahada kalirsa 2. saridan disariya alinacak. Kotu oynuyor. Ugur Boral ciktiktan sonra Wederson nun uzerine biri kere kanattan yuklenmedi. Bana sorarsaniz varligi yoklugu belli degil. Sariyi almasi iyi oldu, degistrimke icin bahna olarak kullanilmali. Sabri sacmalidigi icin - Lincoln-Serkan degisikligi ile- onune Serkan i koymak bana gore dogru hamle. Umit i ise daha onceki maclarda oynadigi forvet arkasi pozisyonuna kaydirabiliriz.
3-Hakem macin kontrolunu kaybetti. Lugano ya cikardigi kartlar dogru. Ama bir oyuncu sahayi eger otoriten varsa 8 dk. da terk etmez. Hakem orada bitti.
4- GS, FB 10 kisi kaldiktan sonra turu gectigini zannederek oyunu birakti. Ileriye devamli top sisirerek sacmaladik.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Hakem cok dengesiz bir tip. FB ya da GS'e karsi ayrica bir tutumu oldugunu sanmiyorum. Lugano'ya verdigi sari cok agirdi. Adam pismis kelle gibi siritarak, "pozisyonu uzaktan goremedin" anlaminda espri gibi bir sey yapti. Hakem de gozluk isaretini "hakemin gozune gozluk, ...." diye devam eden taraftar kufuru seklinde yorumladi. O noktadan sonra da olay koptu. FB'ye agir karar verdim diye, GS aleyhine kararlar vermeye basladi. Son saniyede oyunu durdurmasi rezaletti. Lugano'nun atildigi pozisyonda oyun dort dakika falan durdu. En az 6 dakika uzatmaya ihtiyac var.

FB oyunu iyi goturdu, Lincoln ve Hakan ile birer pozisyon var Lugano atildiktan sonra ama FB gene de iyi geliyor. GS'in uzerindeki yuk iyice agirlasti. 10 kisi FB'ye elenirsek sezonu bu macla kapariz artik.

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Diyelim haksiz ilk sari kart verdi. Maden sarin var neden hakemin yaninda gozluk isareti yaparsin. Ustelik bu isareti geldigi gunden beri yapiyor. Cakir'da yeter dedi.

Bu arada Hakan'in golunde Umit'in pasi super.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ozan Ersoy wrote:
Savas Macun wrote:YLugano'yu atacagim diye cikmis maca serefsiz.Alpay utanmadan yaziyordu birde ince ince dograyacak diye.Bodoslamadan girdi herif.
Savas hakem o karardan sonra sapitti ama bu Lugano salak degildir de nedir be arkadasim. Hakemin yanina kadar gidip, omzuna dokunup yan hakemi gosterip gozluk isareti yapmak. Hem de sari kartin varken? Kacinci canim bu? Beni satin mi diyor ne diyor bilmem sizin derdiniz artik. Tepe tepe kullanin.

Ozan Ersoy
Birak allahin askina Ozan, yan hakem gormedi sen nasil gordun diyor.Hadi onu birak, ilk Topal'a mudahele dahi yok.Faul dahi yok.Caart sari.Sonra Lincoln'e faul yok yan hakem gostermiyor Cukuneyt cikiyor faulu veriyor.

Ondan sonrasi komedi zaten.

Ya hakem hata yapar olur ama niyeti onemli.Cok kotu niyetli cok.

Sana diyeyim ilk firsatta GS'a kirmizi ondan sonra FB en az iki kirmizi yiyecek.Demedi deme.

Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Ufuk Sezekkaplan

Lincoln'e biraz haksizlik edildigini dusunuyorum, muadili Alex'ten daha cok kosuyor ve adam bozuyor. 2.yari cok alan bulacak gibiyiz, oyuna gittikce isinacak bir Lincoln yorulan FB defansi icin buyuk tehlike. Bence kalmali.

Volkan-Hakan Balta degisikligi olabilir, Volkan cok adam kacirmaya ve isabetsiz atmaya basladi.

Ozgur A. Boztepe

lincolun paslariyla cok pozisyona giriyoruz ama atamiyoruz...

Ufuk Sezekkaplan

Bence Zico hata yapti, Selcuk'un yerine Semih girdi. Orta sahadan kopacak toplarla cok pozisyon bulacagiz.

Ufuk Sezekkaplan

Hakan mukemmel bir gol at......ıııhhh

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Hangi takim 10 kisi oynuyor derseniz --- iki takim da derim? Hatta Lincoln'un faydasi olmadigi gibi zarari da oldugu icin bizim 9 kisilik oynadigimizi soyleyebilirim...

Lincol'un yerine Ayhan girerse takim rahatlar...

Ozgur A. Boztepe

Ufuk Sezekkaplan wrote:Hakan mukemmel bir gol at......ıııhhh

kotu kacti bu

Post Reply