Euro 2008 Milli Takım - Kadro + Hazırlık Dönemi

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozgur A. Boztepe wrote:Ilk yari sona erdi...

Mevlut semih oynadikca acilicaklar bence.

Colin Kazim neden oynuyor anlamis degilim...
Takım bu hafta 3 kişi mi ne eksilecek, Colin Kazım en ciddi kesilme adaylarından biri, o yüzden oynuyor, son bakış. Keza Mevlüt de sanırım kesik adaylarından.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hakan Balta yine nefis bir gol attı... Bu sefer sol ayağıyla.. Gol de Sabri'nin katkısı büyük..

Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

goooooolll....

hakan balta'dan yine bir bazuka gibi sut. kocum benim be...

dakika 63
Quo vadis, Galatasaray?

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Baris Tokat wrote:goooooolll....

hakan balta'dan yine bir bazuka gibi sut. kocum benim be...

dakika 63
Hakan Balta'nın hanım sürekli hamile kalsın :lol:

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kaliteli adamlar girince maç tek kaleye döndü..

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Balta yardi yine, aslanim benim.

Bu arada ben futboldan anlamiyorum herhalde. Kazim bence iyi bir futbolcu. Ortalari, fuleleri, sutlari, kuvveti gayet iyi. Topla biraz daha az oynarsa cok daha iyi futbolcu olacak.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Celal Gürcüoglu wrote:Balta yardi yine, aslanim benim.

Bu arada ben futboldan anlamiyorum herhalde. Kazim bence iyi bir futbolcu. Ortalari, fuleleri, sutlari, kuvveti gayet iyi. Topla biraz daha az oynarsa cok daha iyi futbolcu olacak.

Celal, Hakan'ı beğenmezsin, Kazım'ı beğenirsin :lol: :lol:

Kazım'da bence de iyi potansiyel var, güçlü, hızlı, ortalığı karıştırıyor. Ama çok çiğ, FB'de ne kadar sabır gösterilir bilmiyorum ama çok iyi olabilir bence.

Ali

Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

arda girdi simdi tuncay'in yerine
Quo vadis, Galatasaray?

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arda girdi ve şova başladı.. Hareket gördük be..

Celal Gürcüoglu

Ali Gursel wrote:
Celal Gürcüoglu wrote:Balta yardi yine, aslanim benim.

Celal, Hakan'ı beğenmezsin, Kazım'ı beğenirsin :lol: :lol:

Kazım'da bence de iyi potansiyel var, güçlü, hızlı, ortalığı karıştırıyor. Ama çok çiğ, FB'de ne kadar sabır gösterilir bilmiyorum ama çok iyi olabilir bence.

Ali
Apayri pozisyonlarda oynasalarda karsilastirma ilginc :)

Ben Kazim bizde olsun cok isterdim. Cok begeniyorum bu cocugu.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Takım fizik olarak iyi durumda görünüyor. Arda bu takımda ne derece oynar bilmiyorum :D

Emre maç eksiğine rağmen iyiydi..

En ciddi sorunumuz defansta. İdeal ikili Servet-Gökhan ama ne derece hazır olacaklar bilinmez..

Birde forvet sorunumuz var :D

Hakan bu takımda çok rahat oynardı.. Evet oynardı :D

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

Bence sakatliklara ragmen defans korkuldugu kadar kotu degildi, saglam orta sahamiz var, bence en buyuk sorun forvet, Semih takimin en onemli yerinde ama en zayif halkasi, gunumuz futbolunda boyle forvete yer yok artik, ben bu adami futbolcu diye hic bir takimda oynatmazdim.
Terim yine bir 2000 ruhu yaratmaya calismis takimda, cok calisan, cabuk oynayan, pres yapan bir takim, turnuvaya kadar bu dahada iyi olacak, bugun ilk sinyallleri geldi, bu takimin icinde bu seneki performansiyla Umit Karan neden alinmadi halen anlamiyorum.
Olmaz ama yinede 29 Mayisa kadar vakit var, umarim bu hatadan donup, Umit i takima cagirir.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Genel olarak Slovakya macindan memnun olmak lazim bence. 23'e girmek icin olan rekabet belliki motive etmis bazi oyunculari. Colin Kazim sasirtici derecede iyi oynadi, kesin 23'e girmez derken birdenbire ciddi sansi var simdi. Gokhan ve Hamit'in sakatlik durumlarina gore sag kanat'da alternatif bulundurmak istiyorsa FT Colin Kazim'i 23'e alabilir.

Su an kesilmesi en yuksek olasiligi olanlar (sakatlardan kesilen olmazsa):
Mevlut
Ibrahim Kas
Ayhan

Dorduncuyu bulamiyorum. Tumer'i veya Semih'i kesmez, Servet'in durumu net olmadigi icin 4 stoper tutmak ister elinde, vb. Bakalim ne yapacak. Gokhan'in sakatligi baya kotu gozuktugu halde kesmiyecegeni soylemis bir ara, grup maclarina yetismese bile sonra oynar belki diye. Tuaf biraz, eger ceyrekfinal'a kalirsak iyi bir duzen'e girmisiz demektir mac eksigi olan bir sag bek'i birden takim'a sokmak zaten ne ise yararki o saat'den sonra?

Ben olsam Ayhan'i kesmem. Orta saha'nin her yerine yedek, yani ideal bir yedek bu turnuva icin. Ama FT pek sevmiyor, sanki keser gibi geliyor bana. Pazar oynatir herhalde.

NOTLAR:
Rustu baya iyidi. Ceske Volkan'in sakatligi duzelmesede Rustu oynasa. Acik farkla bu takimda en sevmedigim oyuncu/insan Volkan.

Yan toplarda baya kotuyduk--umarim bu konuda daha iyi calisilir gelecek gunlerde, yoksa bu zayif noktamizdan faydalanabilecek olan 3 takim var grubumuzda.

EURO 2000:
Bu takim'da EURO tecrubesi olan tek oyuncu Ayhan. EURO 2000'e gitmisti Mustafa Denizli'nin 23 kisilik kadrosunda. Alpay'in kirmizi karti ve Arif'in kacan penaltisi ile hatirlanan Portekiz ceyrekfinal yenilgisi simdiye kadar son EURO macimiz. Simdi gene Portekiz'le oynuyoruz hemen ilk macta, ve o ceyrekfinal'da iki gol atan Nuno Gomes yine ilk 11'de olabilir.

Deniz

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Milli Takımda bir sol-bek sorunu var.. Daha doğrusu her an olabilir! Bizim Balta'nın orda oynayacağı kesin ama yedeği Boral olamaz. Boral bek oyuncusu değil.. Ama Balta'dan daha iyi orta açıyor..

Sağbek'te Sabri favori gibi duruyor, can you imagine? :D

Kazım gerçekten güçlü bir futbolcu. Terim fenerin ruhsuzlarına ruh vermeye devam ediyor..

Son 2 maçı ideale yakın bir kadroyla oynamayı tercih ederim.. En azından 60 dakika.

Celal Gürcüoglu

Deniz Selman wrote:Colin Kazim sasirtici derecede iyi oynadi, kesin 23'e girmez derken birdenbire ciddi sansi var simdi.
Deniz
2. yariya fazla bakamadim. Ilk yarida oyle ahim sahim oynamadi ama yinede hic surpriz degil kadroya girmesi Kazim'in. Girmemesi bence surpriz olur.

Post Reply