Resmi Transferler 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gorgen
Staff Member

Resmi Transferler 2008-2009

Post by Mehmet Gorgen »

OFFICIAL TRANSFERS 2008-2009:

GELENLER: IN

Milan Baros (O.LYON, Forvet)
Alparslan Erdem (W. Bremen II, Sol bek)
Morgan De Sanctis ( Sevilla, kaleci)
Fernando Meira ( Stutgart, defans)
HARRY KEWELL (LIVERPOOL, SOL AÇIK)
FERDİ ELMAS ( ÇAYKUR RİZE, SOL AÇIK)
YASER YILDIZ(KARTALSPOR, FORVET)
AYDIN YILMAZ( İst. Büyük şehir , kiralık dönüş)

GİDENLER: OUT

Necati( R.Sociedad-kiralık)
OKAN BURUK( İST. BÜYÜKSEHİR BELEDİYE)
HAKAN ŞÜKÜR (Serbest)
Song (Trabzonspor)
Barruso( kiralık geri döndü)
Bouzid (TROYES)
Carrusca (Cruz Azul)
Uğur Akdemir(Çaykur Rize)
Çağrı Yarkın (Çaykur Rize)
Oğuz sabankay( Eskişehir Kiralık)
Orhan Ak(Antalya)
Cafercan (Gaziantep BB)
Özgürcan(Kiralık, Sakarya)
Last edited by Mehmet Gorgen on Sun Aug 31, 2008 10:37 am, edited 15 times in total.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Karşınızda Yaser Yıldız
Galatasaray´ın yeni transferi, Sarı-Kırmızılı formayla ilk kez FANATİK objektifine poz verirken, hayli iddialı konuştu.
9.6.2008

‘İlk hedefim 11...’
Yaser Yıldız... Kartalspor’da yıldızı parlayan 21 yaşındaki forvet, tarzıyla futbol otoriteleri tarafından Tuncay Şanlı ve Serhat Akın’a benzetiliyor. Trabzonspor ve Beşiktaş’tan aldığı teklifleri reddedip Galatasaray’la anlaşan genç oyuncu, Sarı-Kırmızılı formayla ilk kez FANATİK objektifine poz verip, hayli iddialı açıklamalar yaptı. Türkiye’nin en büyük kulübünde forma giyeceği için çok heyecanlı olduğunu belirterek, “İlk hedefim kadroya girmek, ama kendime güveniyorum” dedi.

‘Ağlayarak izledim’
Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu vurgulayan Yaser, “Cim Bom’un tüm maçlarını heyecanla takip ediyorum. UEFA Kupası’nı kaldırdığında televizyonda ağlayarak izlediğim takım için ter dökecek olmak beni gururlandırıyor. Ali Sami Yen Stadı’na çıkacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Galatasaray taraftarının huzurunda takımım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Kendimi geliştirmek zorundayım. Sonraki hedefim tabii ki A Milli Takım’da oynayabilmek” diye konuştu.

Image

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Geçen sezon kiralık olarak başka takımlarda oynayıp,bu yıl mukavele imzalayanları da eklesek mi?

Aydın Yılmaz mesela...

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Onder son haberlerden sonra kesin gelmez artik. Ben gelsin isterdim. Birde bu cocuk icin GS'li falan diyorlardi. Demek FB'yi birakmak istemedi.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Celal Gürcüoglu wrote:Onder son haberlerden sonra kesin gelmez artik. Ben gelsin isterdim. Birde bu cocuk icin GS'li falan diyorlardi. Demek FB'yi birakmak istemedi.
Yahu adami Moskova transfer etti diyorlar. Hala siz imza atmis adami kalkip bonservis filan vererek GS'ya getirmeye calisiyorsunuz. Mantik var mi bu iste ve deger mi? Alacak adam CSKA ile anlasmadan konusurdu. Simdi kalkip niye CSKA'ya hava parasi verilecek durup dururken.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Onder isinin olmadigina cok memlunum. Benim gozumde sadece orta sira bir topcu. Istedigi paranin belki yarisina belki 3 de birine oyniyan Emre Gungor'u kesemez. Serbest kalmasindan yararlanarak fiyatina zam yapmaya calisiyor. Fiyat artirma numarasini 3-4 sene once Fener'e gelirkende yapmisti.

Eger Ugur Ucar'a yedek araniyorsa benim tavsiyem Hasan Yigit turu kelepir gercek bir sag bek almak. Eger bize daha iyisi lazim deniyorsa adi gecen Simic'e parayi versinler.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Mehmet Marsan wrote:Onder isinin olmadigina cok memlunum. Benim gozumde sadece orta sira bir topcu. Istedigi paranin belki yarisina belki 3 de birine oyniyan Emre Gungor'u kesemez. Serbest kalmasindan yararlanarak fiyatina zam yapmaya calisiyor. Fiyat artirma numarasini 3-4 sene once Fener'e gelirkende yapmisti.

Eger Ugur Ucar'a yedek araniyorsa benim tavsiyem Hasan Yigit turu kelepir gercek bir sag bek almak. Eger bize daha iyisi lazim deniyorsa adi gecen Simic'e parayi versinler.
Simic Iskocya'da bir takima imza atti maalesef o secenek artik yok.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 431302.stm

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm

Dun itibari ile resmi bir imza yok.Ama BBC'de atlamis olabilir tabi.
CELTIC- RANGERS haricinde gidecegi takima emekli olmaya gidecektir.
TRUST GALATASARAY
MGC

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 431302.stm

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm

Dun itibari ile resmi bir imza yok.Ama BBC'de atlamis olabilir tabi.
CELTIC- RANGERS haricinde gidecegi takima emekli olmaya gidecektir.
Haklisin Mehmet, Adnan Sezgin de Simic ile gorusme halinde oldugumuzu acikladi dun. Ben de bir gazetede okumustum ama demek ki imza atmamis (haber imza atti diye verilmisti, ama bir Turk gazetesiydi :roll: )

Mehmet Gurdal Cetin

Basın Toplantısı: Michael Skibbe

2008-09 sezonunda çalışacağımız yeni teknik direktörümüz Michael Skibbe, İstanbul'a gelmiştir. İmza töreni ve gerekli açıklamaların yapılacağı basın toplantısı, 17 Haziran 2008 Salı günü saat 16:00'da, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilecektir.

Medya mensuplarının dikkatine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü
TRUST GALATASARAY
MGC

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

ATV, Sabriyle Servete 8 milyon euro değer biçmiş. Arda da 15 milyoncuk :D

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

FB'nin yeni hocası Aragones galiba. Felkamp'la arasındaki yaş farkı kaç acaba :)

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ismail Gezer wrote:FB'nin yeni hocası Aragones galiba. Felkamp'la arasındaki yaş farkı kaç acaba :)
sadece üç :lol:

Mehmet Gurdal Cetin

GENÇ ASLAN, RİZESPOR'DA!..
19 Haziran 2008 13:46

Çaykur Rizespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Yusuf Turanlı, Galatasaray'dan forvet oyuncusu Çağrı Yarkın ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Turanlı, yaptığı açıklamada, Ferdi Elmas'ı Galatasaray'a verdiklerini hatırlatarak, ''Ferdi transferine karşılık daha önce Uğur Akdemir'i renklerimize bağlamıştık. İki kulübün görüşmelerinin ardından Çağrı Yarkın ile de anlaştık. Kendisi ile 1 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzaladık. Bu transfer ile Ferdi Elmas transferine karşılık Galatasaray'dan alacağımız iki futbolcu transferini de tamamlamış olduk'' dedi.

Çağrı'nın çok yetenekli bir futbolcu olduğunu ifade eden Turanlı, ''Çağrı 19 yaş altı milli takımlarında 33 kez forma giyerek, Galatasaray'da (A) takıma yükselerek kalitesini ispatlamış bir oyuncu. Uzun yıllar bize faydalı olacağına inanıyoruz'' diye konuştu.

Turanlı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile Volkan Koçaloğlu'nun transfer edilmesi konusunda da anlaşmaya vardıklarını, ancak futbolcu ile bazı pürüzlerin giderilmeye çalışıldığını sözlerine ekledi
TRUST GALATASARAY
MGC

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:GENÇ ASLAN, RİZESPOR'DA!..
19 Haziran 2008 13:46

Çaykur Rizespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Yusuf Turanlı, Galatasaray'dan forvet oyuncusu Çağrı Yarkın ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Turanlı, yaptığı açıklamada, Ferdi Elmas'ı Galatasaray'a verdiklerini hatırlatarak, ''Ferdi transferine karşılık daha önce Uğur Akdemir'i renklerimize bağlamıştık. İki kulübün görüşmelerinin ardından Çağrı Yarkın ile de anlaştık. Kendisi ile 1 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzaladık. Bu transfer ile Ferdi Elmas transferine karşılık Galatasaray'dan alacağımız iki futbolcu transferini de tamamlamış olduk'' dedi.

Çağrı'nın çok yetenekli bir futbolcu olduğunu ifade eden Turanlı, ''Çağrı 19 yaş altı milli takımlarında 33 kez forma giyerek, Galatasaray'da (A) takıma yükselerek kalitesini ispatlamış bir oyuncu. Uzun yıllar bize faydalı olacağına inanıyoruz'' diye konuştu.
Cagri ve Ugur Akdemir e karsilik Ferdi Elmas. Ya Ferdi Elmas gercekten cok yetenekli ya da Caykur Rize nin Futbol Sube Sorumlusu Yusuf Turanli gercekten isinin ehli bir kisi. Ben hala kadro yapimiz Sabri yi sag beke itelerken neden Ugur Akdemir e yol verildigini anlayamiyorum?
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Post Reply