Serefsiz Turk Futbol Basini (HEPSI IYISI YOK)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gurdal Cetin

Serefsiz Turk Futbol Basini (HEPSI IYISI YOK)

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ufukcum hemen degistirdim
Su Aydin DOGAN'i bir desifre eden cennete gidecek ama
Bakalim gorebilecekmiyiz.
Last edited by Mehmet Gurdal Cetin on Tue Aug 26, 2008 2:45 pm, edited 1 time in total.
TRUST GALATASARAY
MGC

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Serefsiz Turk Futbol Basini Diye Bir Tabir olur mu?

Olur olur, hatta şerefsiz biraz nazik bilem kalır.

Ali Kaya

Bahri Unlu
Staff Member

Kimdir Serefsiz basin... Basiiin bunu da yazin...

Post by Bahri Unlu »

Olmaz mi iki gozum olmaz mi ? Bunlar kimler diye ararsan da ,
siradan butun medyayi ve butun yazarlari da altina ekle.
Hatta tek Spor Basini diye de ayirt etmeye gerek yok.
gerci bu merete bulasanlar herseyi herkesten daha cok bilirler ya
onun icin Spor medyasi diye kendileri de ayri bi kategori yapmiyorlar.

O yuzden Fatih Terim sunlara giydirdikce ne kadar icimizin yagi eriyor ya.

Butun sezon boyunca canli tutacagim diyorsun ya bu topigi MGC,
Hic malzemesiz kalmazsin zaten. Hatta ditrek sabit olarak kalsin,
altina milliyet.com.tr , hurriyet.com.tr, vatan.com.tr gibi
bilimum Dogan medyasi basta olmak uzere linklerini koy,
baska bi sey demesende olur serefsizlik belgesi icin.
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Mehmet önüne bir SIFAT koymana bile gerek yok, sonuna bir soru isareti ve bir de ünlem isareti koyman yeterli.

Almanya - Türkiye mac günü cikan habere bak, yuh yani.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/ ... 9&sz=38618

Terim'e son dakika golü
25 Haziran 2008

A Milli Futbol Takımımız İsviçre'nin Basel kentinde bu akşam Almanya ile oynayacağı tarihi maçın başlama saatini beklerken, teknik direktör Fatih Terim ilk golü Ankara'da siyasetten yedi..

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Mehmet, inanmayacaksin aynisini ben bugun hem de adliyede dusundum. Serefli basin diye bir topic acsak, davayi nerede acarlar diye :D ?

Suradan aklima geldi, FB'nin hoca sorunu ile ilgili bir gram yazi gordunuz mu? Ne Zico'nun kovulmasi sorgulaniyor, ne yonetimin mudahalesi, ne bu saate kadar hoca bulamamalari, ne Kezman, ne de Fatih Terim ve Aragones dedikodulari.

Yahu Lincoln'e gelene kadar, FB takiminin hicbiri ortada yok. Roberto Carlos'tan baslasalar ya sormaya.

Fatih Terim gelsin de baska birsey istemem bu "sevefli basindan"...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Basinin savunalacak hicbir tarafi yok... Haberin basligini da biraz abartili atmislar ama haberin icerigine bakinca kimin gercekten serefsiz oldugu konusunda supheye dusuyorum...

Hirsizin hic mi sucu yok?

Bu arada Ferdi ve Yaser neden yokmus ilk antremanda? Daha resmi sozlesme imzalamadilar mi?

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Merak ettim biraz Brezilya medyasinda ne oluyor diye Mehmet Gorgen kardesim tarzi bir goz gecince bizimki

Image

Tafferel'le filan galiba bugun saat 2'de "vakif icin para toplama" macina cikiyormus.

Bizimki http://globoesporte.globo.com/Esportes/ ... AFITE.html orda burda sokaklarda top oynayacagina Istanbulda takimi ile kampa girseydi iyi olacakti. Gelde Mert'e katilma simdi....

Benim sorum yoneticelerimizin niye haberleri yok :roll:

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Gokcigdem wrote:Bizimki orda burda sokaklarda top oynayacagina Istanbulda takimi ile kampa girseydi iyi olacakti. Gelde Mert'e katilma simdi....

Benim sorum yoneticelerimizin niye haberleri yok :roll:
Iyi ama Linderoth da yok orta. O nerede oynuyor acaba bugunlerde? Lincoln'un basi kel mi? Burada yine GS yonetimine cok kredi veren arkadaslar var. Hele Adnanlara. Goruldugu gibi eski hamam ayni tas. Sezonu acilisinda mazereti ve izni olmadan gelmeyene 50 bin dolar ve gun basina 2500 dolar de bak bakalim ne oluyor tatile cikmadsan once.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Hemen hatami duzeltmek istedim. Lincoln'nun maci Mayis'da oynanmis ben Haziran diye yanlis okudum.

Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

Galatasaray resmi sitesine gore Yaser ve Ferdi antremana istirak etmis.

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Cengiz Akgun wrote: Iyi ama Linderoth da yok orta. O nerede oynuyor acaba bugunlerde? Lincoln'un basi kel mi? Burada yine GS yonetimine cok kredi veren arkadaslar var. Hele Adnanlara. Goruldugu gibi eski hamam ayni tas. Sezonu acilisinda mazereti ve izni olmadan gelmeyene 50 bin dolar ve gun basina 2500 dolar de bak bakalim ne oluyor tatile cikmadsan once.
Nonda da yokmus, cok da abartmamak lazim...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Nezih Gunal wrote:Galatasaray resmi sitesine gore Yaser ve Ferdi antremana istirak etmis.
Sagol Nezih ben de gordum... Okudugum gazete de yoktu isimleri...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Mehmet Cirak wrote:
Cengiz Akgun wrote: Iyi ama Linderoth da yok orta. O nerede oynuyor acaba bugunlerde? Lincoln'un basi kel mi? Burada yine GS yonetimine cok kredi veren arkadaslar var. Hele Adnanlara. Goruldugu gibi eski hamam ayni tas. Sezonu acilisinda mazereti ve izni olmadan gelmeyene 50 bin dolar ve gun basina 2500 dolar de bak bakalim ne oluyor tatile cikmadsan once.
Nonda Afrika da milli takimi ile bir kupa da oynuyor, Linderoth butun haziran ayi boyunca kendi milli takimi ile antreman yapti - normal olarak tatil izni var.

Lincoln'un ne izni var ne de kimseye haber vermisligi... Sene de 2-3 milyon dolar civari para kazandigi bir isi insan nasil ciddiye almaz diye dusunuyorum - ama cevap belli... bir yaptirim yok... yani adam neden Adnan'i falan ipleyip haber versin ki... ne yapabilir Adnan? aman kusmesin diye ince tel ustunde yuruyoruz... baglamisiz bir 8-10 milyon dolari adama aman bari biraz yararlanalim diye ne yapsa katlanacagiz da adam agzimiza edip duruyor. Biraz da zararin neresinden donersek diye dusunmek lazim bazen...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:
Mehmet Cirak wrote:
Nonda Afrika da milli takimi ile bir kupa da oynuyor, Linderoth butun haziran ayi boyunca kendi milli takimi ile antreman yapti - normal olarak tatil izni var.
...
Nonda'yi ben soylemeden soylemissin. Ama bir hafta tatil yetmemis mi Lindroth'a? 6-7 aydir takimindan uzakti. Bu yabancilarin nedense boyle ayricaliklari var. Lincoln basa bela bunu kabul ediyorum. bu sene de yatacaktir. Dinlenir zinde bir sekilde yeni transferini yapar. Boyle mac basina para vermez isen olacagi budur.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:
Mert Tokman wrote:
Mehmet Cirak wrote: Nonda da yokmus, cok da abartmamak lazim...
...
Nonda'yi ben soylemeden soylemissin. Ama bir hafta tatil yetmemis mi Lindroth'a? 6-7 aydir takimindan uzakti. Bu yabancilarin nedense boyle ayricaliklari var. Lincoln basa bela bunu kabul ediyorum. bu sene de yatacaktir. Dinlenir zinde bir sekilde yeni transferini yapar. Boyle mac basina para vermez isen olacagi budur.
Cengiz abi - Linderoth ABD'de ameliyat olup hastaneden cikinca R.Carlos gibi ulkesine gitmedi, TR'ye gelip rehabilitasyon donemini takimla beraber gecirdi - sonra lig bitince de gitti milli takimina katildi... Ustelik su anda yonetimden "izin alarak" tatilini yapiyor - eger kizacaksan o konu da izin veriyor diye Adnan'a kizarsin ama Lincon'den kimsenin haberi bile yok - sorun orada.

Post Reply