www.dunyafutbolu.net

Türkiye dışındaki ligler, takımlar ve oyuncular hakkında bilgilerin paylaşıldığı, fikirlerin tartışıldığı forumumuz.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gorgen
Staff Member

www.dunyafutbolu.net

Post by Mehmet Gorgen »

Valla cimbom.org forumunun "dünya futbolu" kısmını kendi özel malım gibi kullanıyorum gibime geldi bende öyleyse bu dünya futbolu ile ilgili yazacağım yazı veya asacağım bir resim varsa kendim bir site açayımda oraya resimeleri asaym dedim.Bakmak isteyen meraklı olursa :lol: buyursun.Boşyere bu sitenin disk alanınını doldurmayayım diye düşündüm.

http://www.dunyafutbolu.net

sakın ola benim bu forumdan biryere gittiğimi falan zannetmeyin.
GS ile ilgili bildiğim, gördüğüm duyduğum herşeyi yine bu foruma taşımaya devam edeceğim.

Seckin Tascioglu

Re: www.dunyafutbolu.net

Post by Seckin Tascioglu »

Mehmet Gorgen wrote:Valla cimbom.org forumunun "dünya futbolu" kısmını kendi özel malım gibi kullanıyorum gibime geldi bende öyleyse bu dünya futbolu ile ilgili yazacağım yazı veya asacağım bir resim varsa kendim bir site açayımda oraya resimeleri asaym dedim.Bakmak isteyen meraklı olursa :lol: buyursun.Boşyere bu sitenin disk alanınını doldurmayayım diye düşündüm.

www.dunyafutbolu.net

GS ile ilgili bildiğim, gördüğüm duyduğum herşeyi yine bu foruma taşımaya devam edeceğim.
hocam kolay gelsin, siteyi basit tut, firefox ile actin mi hic ? karman corman gozukuyor yani gozukmuyor.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Eray Tunç

Re: www.dunyafutbolu.net

Post by Eray Tunç »

Seckin Tascioglu wrote:
Mehmet Gorgen wrote: ...
www.dunyafutbolu.net

hocam kolay gelsin, siteyi basit tut, firefox ile actin mi hic ? karman corman gozukuyor yani gozukmuyor.
Bende Explorer ile de yazılar iç içe geçmiş görünüyor.

Post Reply