TSL 4 Hafta:Kocaeli-GS 1-4 (Baros(2), Nonda, KEWELL)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

TSL 4 Hafta:Kocaeli-GS 1-4 (Baros(2), Nonda, KEWELL)

Post by Cengiz Akgun »

Hakem Selcuk Dereli. Bu is benim oldu herhalde. Insallah kimseyi kusturmedik.
Last edited by Cengiz Akgun on Tue Sep 23, 2008 5:50 pm, edited 3 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ozgur Huseyinoglu

Re: TSL 4. Hafta:Kocelispor-Galatasaray 21.9.08 Pazar TSI 1

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:Hakem Selcuk Dereli. Bu is benim oldu herhalde. Insallah kimseyi kusturmedik.

"Göz odur ki, dağın arkasını göre; Akıl odur ki, başa geleceği bile!"
30. Ocak. 2008
Senin goz habire dagin arkasini gorup duruyor, siradaki mac oynanmadan aciveriyor basliklari. Kusturmeyi bilmem ama, sira gelmiyor ki!?
Özgür

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 4. Hafta:Kocelispor-Galatasaray 21.9.08 Pazar TSI 1

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Cengiz Akgun wrote:Hakem Selcuk Dereli. Bu is benim oldu herhalde. Insallah kimseyi kusturmedik.

"Göz odur ki, dağın arkasını göre; Akıl odur ki, başa geleceği bile!"
30. Ocak. 2008
Senin goz habire dagin arkasini gorup duruyor, siradaki mac oynanmadan aciveriyor basliklari. Kusturmeyi bilmem ama, sira gelmiyor ki!?
Yarin lig basliyor. Macin hakemi bile belli olmus. Takimin yarisi evde yatiyor. Bahri yarismayi oynayin diye uyarsini cekmis. Sirasi mi kalmis bu isin? Bugun macin heyacinindan mactan sonra ya ah vah cekilecek ya da biz boyle yapariz adami diye havalara cikilacak. Bana gore tam sirasi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Evet sıra buraya geldi :D

Bugün 3 gol yedi ama kaleciyi tartışmıyoruz. Güzel değil mi?

-----------De Sanctis------------

Serkan-Meira-Servet-Volkan

Lincoln-Ayhan-Topal-Arda

--------Kewell-Baros------

Topal veya Linderoth bu maça yetişir umarım. Arda'nın da iyileşeceğini umuyorum. Tabi Balta iyileşirse o da oynayabilir...

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Kocaeli'nin yerel bir gazetesini okurken asagidaki haber ilgimi cekti.

Kocaelispor ligde en yüksek yaş ortalamasına sahip bir takım olduğu tesbit edilmis. Bizim ise yas ortalamamiz 26~

http://www.bizimkocaeli.com/index_spor. ... 9&c_cat=51

Yine ayni gazetede Serhan Akın ve Julio Cesar'ın bize karsi forma giymesinin zor oldugu beliritilmis.

http://www.bizimkocaeli.com/index_spor. ... 3&c_cat=51

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cola Turka İdman Raporu: 20 Eylül Cumartesi

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Kocaelispor’la 21 Eylül Pazar akşamı deplasmanda yapacağı karşılaşmanın hazırlık çalışmalarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın ve taraftara kapalı olarak yaptığı son antrenmanla tamamladı.

Teknik ekibimiz Michael Skibbe, Edwin Boekamp, Ümit Davala, Cevat Güler ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde saat 14.00’ten itibaren Jupp Derwall antrenman sahasında yapılan çalışma, ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı.

Antrenmanın ana bölümünde kalecilerin de katıldığı ardından taktik bir çalışma yapıldı.

Hasan Şaş ve Aydın Yılmaz tedavilerinin ardından takımla birlikte antrenmana katıldılar. Alparslan Erdem de dizindeki ağrı nedeniyle yapılan tedavisinden sonra antrenmana katıldı.

Antrenman soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlandı ve oyuncular yolculuk hazırlıkları için merkez binaya geçtiler.

Sabri Sarıoğlu ve Hakan Balta antrenör Cevat Güler yönetiminde özel bir antrenman programı doğrultusunda çalışıyorlar.

Sağlık merkezinde sürdürülen tedavilerinin ardından Tobias Linderoth, Mehmet Topal ve Uğur Uçar salonda, Emre Güngör ise sahada sağlık ekibi eşliğinde takımdan ayrı bir çalışma yaptılar.
Arda Turan ve Ümit Karan’ın tedavilerine devam ediliyor.

Serkan Çalık ve Barış Özbek’in ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, bugün öğleden sonra otobüsle Kocaeli’ye hareket ederek otelde kampa girecek.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

"TRİBÜNLERİ ÇILGINA ÇEVİRİYORLAR"

¤ Maraton |

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Basel’de GS TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

Son Antalya maçı başta olmak üzere şu ana kadar oynadıkları maçlarda anti futbol sergileyen bazı savunma oyuncularına hakemlerin özellikle dikkat etmeleri gerektiğini söyleyen Başkan Polat, ayrıca Federasyon Başkanı Mahmut Özgener ve MHK Başkanı Oğuz Sarvan’a bu konuda güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

Galatasaray'ın resmi internet sitesinden de yayınlanan röporta şöyle:

- Sayın Başkan tabii artık maç temposu çok hızlandı. Haftanın 2 günü büyük bir ihtimalle Perşembe, Pazar günleri Galatasaray’ın maçları olacak. 12 sakat, 1 cezalı oyuncu var. Galatasaray İsviçre’ye de 17 kişilik bir kadroyla geldi. Bu durum takımın performansını nasıl etkiler sizce?

- Ben sahaya 11 kişi çıktığımız müddetçe hiçbir mazaret beyan etmedim bugüne kadar. Bundan sonra da etmeyeceğim. Sakatlar ve cezalıları koyduğumuz vakit, bir 11 yaparsak Türkiye liginde herhalde ilk 3’e oynar. Şu anda oynayan takım yani sakat olanların 7 tanesi geçen senenin ilk 11’inde banko oynayan futbolculardı. Malesef bu sakatlıklar geçen seneden beri devam ediyor bizde. Darbelere yönelik sakatlıklarımız var. Bu konuda da biz hep anti-futboldan bahsediyoruz. Bunun engellenmesi lazım. Saha içi yönetimde hakemlerin en üst düzeyde gayret göstermeleri lazım. Milyonlarca dolarlık yatırımları yapıyorsunuz bunun temel amacı tabii ki Galatasaray’ın uluslararası başarıyı elde etmesidir. Diğer takımlar da aynı amaçla takım kuruyorlar. Fakat karşınıza öyle bir zihniyet ve mantıkla çıkıyorlar ki, tam tabiri ile bazı kasaplar çıkıyor, o milyon dolarlık ayakları durdurmanın yolunu ancak onlara tekme atmakla buluyorlar ve ciddi olarak da futbolcularımızı sakatlıyorlar. Burada maalesef, saha içi yönetimi tolerans gösteriyor. Bunların engellenmesini istiyoruz. Biz Mahmut Özgener’in federasyonuna güveniyoruz. Bu anlamda bizim bu mesajlarımızı alıp gereğinin yapılacağına inanıyoruz. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan’a da güveniyoruz. İnşallah bu anti futbolun önüne bir şekilde geçilir çünkü gerek sakatlıkların yaşanması gerek oyun içinde vakit geçirmeler bunlar tam anlamıyla tribünleri de çılgına çeviriyor, tribünlerin de sabrını zorluyor ve aşıyor. Saha içinde küfürler ve yabancı maddeler atılmaya başlanıyor. Yani saha içi yönetiminin bütün bunları düşünmesi lazım. Biz bu yeni başlayan sezonda hakemlerimizden bunları bekliyoruz.

- Sayın Başkanım geçtiğimiz hafta özellikle Antalyaspor maçında da gözlemledik ve daha önceki pek çok maçta olduğu gibi rakip takım futbolcularının aşırı sertliği özellikle Ali Sami Yen’de ki son maçta iyice yükseldi. Pek çok futbolcu artık daha da ciddi şekilde sakatlık belasıyla uğraşır hale geldi. Bu konuda neler söylemek istersiniz Galatasaray’ın başkanı olarak.

- Bu konudaki düşüncelerimizi her zaman söylüyorum. Antalya maçına baktığınız vakit, Hasan Şaş’a yapılan hareket ki, zaten yayıncı kuruluş da bunu tespit etti. Erman Hoca ile Şansal Büyüka da bunu defalarca gösterdiler. Hasan topa kafa atmaya çalışıyor, karşısındaki futbolcunun Hasan’ın suratını dağıtmaya dirsekle çıkıyor ve bu da hakemin gözünün önünde oluyor. Bir pozisyonda Servet’in formasını korner sırasında çekiyor, öyle hale geliyor ki forma neredeyse Servet’in üstünden çıkacak, ben bekliyordum forma çıksın hakem de Servet’e formasını çıkardı diye sarı kart göstersin diye. Yani öyle bir görüntü ortaya çıktı. Düşünüyorum, vakit geçirmeyle ilgili olarak kaleci Ömer, 2. yarının başında bir sarı kart yeseydi olaylar bu hale gelmeyecekti ve bana göre Ömer de kırmızı kart görüp atılmayacaktı. Ben açıkçası Türk hakemlerine güveniyorum ve onları da destekleyeceğiz. Bülent hocanın belki de yönettiği kötü maçlardan biriydi ve bize denk geldi. İnşallah bundan sonra daha iyi yönetimler gösterir. Bu anti-futbol konusunda bence federasyon ve kulüpler beraberce çalışıp, bunu ortadan kaldırmamız lazım. Biz hem kulüplerimizin hem de milli takımımızın uluslararası arenalarda yol almasını arzu ediyoruz. Anti-futbol da bunun için büyük bir engel. Futbol ile ilgili vakit geçirme ve sertliğin dışında sayılabilecek birçok şey var. Bu konuları biz federasyonumuzla paylaşıyoruz. Onlar da bu konulara oldukça pozitif, olumlu yaklaşıyorlar. Biraz evvel ifade ettiğim gibi federasyon ve kurul üyelerine ben güveniyorum. Bunun üstesinden de geleceğimizi düşünüyorum.

- Sayın başkanım aslında ligin daha başı ama çıkan kartların sayısı çok yüksek. 3. haftada rekor sayıda kırmızı kart ve sarı kart çıktı.Antalyaspor Başkanının da özellikle bu çıkan sarı kartlardan ve kırmızı kartlardan dolayı futbolcularından savunma istediği öğrenildi. Artık yeni disiplin ceza yönetmeliği gereği 5 sarı kart görünce bir takım yine fair-play cezası alıyor. Bu konuda bir şey söylemek ister misiniz?

- Maçtan sonra değil de maçtan önce, kulüp yöneticileri, başkanlar ve teknik yöneticiler, hocalar, özellikle futbolcularına sert oynayın talimatını vermemeleri lazım. O talimatlar veriliyor ve futbolcular da onu uyguluyor. Bugün büyük takımları durdurmak için uygulanan taktiğin en önemli parçası sertlik yapılmasıdır. Bu sertlik de topa değil futbolcuya yapılıyor. O yüzden de çok büyük sıkıntılar ve yaralar alınıyor. Galatasaray’da şu an 14 futbolcunun 2'si cezalı ve 12’si sırf tekmelerden dolayı sakat. Takdiri ben futbol otoritelerine ve Türk futbol kamuoyuna bırakıyorum.

- Siz Divan Kurulunda "hedef Kadıköy’de final" dediniz. Tabi uzun zor, çok meşakatli bir yol. 80 takım katılıyor ve 8 tane de Şampiyonlar Ligi’nden grup 3.'sü olan takımlar iştirak edecek. Böylece çok kaliteli bir kupa haline geliyor UEFA Kupası. Daha önce müzesinde bulunduran tek takım Galatasaray. Yolu nasıl tarif edebiliriz seyircilerimiz için?

- Şimdi Kadıköy’de final oynanacak olması büyük bir tesadüf. Bizim de Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı hedeflerken UEFA’ya girmemiz de büyük bir şanssızlık veya tesadüf. Ne derseniz deyin ama şu anda UEFA’dayız. Tabii ki final oynayıp kupayı kazanmak için kendimize hedef koyacağız, çünkü Galatasaray bunun altında bir hedef koyamaz. Çok uzun meşakatli, yağmurlu dikenli zor bir yol olacak ama bizim Galatasaray’ın şu an ki, mevcut takımının bunu becerecek kapasitesi ve kalitesi var. Başarmak içinde elimizden geleni yapacağız. Eğer oralara gelemezsek biz yine hatayı kendimizde arayacağız.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ismail Gezer wrote:"TRİBÜNLERİ ÇILGINA ÇEVİRİYORLAR"

¤ Maraton |

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Basel’de GS TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

Son Antalya maçı başta olmak üzere şu ana kadar oynadıkları maçlarda anti futbol sergileyen bazı savunma oyuncularına hakemlerin özellikle dikkat etmeleri gerektiğini söyleyen Başkan Polat, ayrıca Federasyon Başkanı Mahmut Özgener ve MHK Başkanı Oğuz Sarvan’a bu konuda güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

Galatasaray'ın resmi internet sitesinden de yayınlanan röporta şöyle:

- Sayın Başkan tabii artık maç temposu çok hızlandı. Haftanın 2 günü büyük bir ihtimalle Perşembe, Pazar günleri Galatasaray’ın maçları olacak. 12 sakat, 1 cezalı oyuncu var. Galatasaray İsviçre’ye de 17 kişilik bir kadroyla geldi. Bu durum takımın performansını nasıl etkiler sizce?

- Ben sahaya 11 kişi çıktığımız müddetçe hiçbir mazaret beyan etmedim bugüne kadar. Bundan sonra da etmeyeceğim. Sakatlar ve cezalıları koyduğumuz vakit, bir 11 yaparsak Türkiye liginde herhalde ilk 3’e oynar. Şu anda oynayan takım yani sakat olanların 7 tanesi geçen senenin ilk 11’inde banko oynayan futbolculardı. Malesef bu sakatlıklar geçen seneden beri devam ediyor bizde. Darbelere yönelik sakatlıklarımız var. Bu konuda da biz hep anti-futboldan bahsediyoruz. Bunun engellenmesi lazım. Saha içi yönetimde hakemlerin en üst düzeyde gayret göstermeleri lazım. Milyonlarca dolarlık yatırımları yapıyorsunuz bunun temel amacı tabii ki Galatasaray’ın uluslararası başarıyı elde etmesidir. Diğer takımlar da aynı amaçla takım kuruyorlar. Fakat karşınıza öyle bir zihniyet ve mantıkla çıkıyorlar ki, tam tabiri ile bazı kasaplar çıkıyor, o milyon dolarlık ayakları durdurmanın yolunu ancak onlara tekme atmakla buluyorlar ve ciddi olarak da futbolcularımızı sakatlıyorlar. Burada maalesef, saha içi yönetimi tolerans gösteriyor. Bunların engellenmesini istiyoruz. Biz Mahmut Özgener’in federasyonuna güveniyoruz. Bu anlamda bizim bu mesajlarımızı alıp gereğinin yapılacağına inanıyoruz. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan’a da güveniyoruz. İnşallah bu anti futbolun önüne bir şekilde geçilir çünkü gerek sakatlıkların yaşanması gerek oyun içinde vakit geçirmeler bunlar tam anlamıyla tribünleri de çılgına çeviriyor, tribünlerin de sabrını zorluyor ve aşıyor. Saha içinde küfürler ve yabancı maddeler atılmaya başlanıyor. Yani saha içi yönetiminin bütün bunları düşünmesi lazım. Biz bu yeni başlayan sezonda hakemlerimizden bunları bekliyoruz.

- Sayın Başkanım geçtiğimiz hafta özellikle Antalyaspor maçında da gözlemledik ve daha önceki pek çok maçta olduğu gibi rakip takım futbolcularının aşırı sertliği özellikle Ali Sami Yen’de ki son maçta iyice yükseldi. Pek çok futbolcu artık daha da ciddi şekilde sakatlık belasıyla uğraşır hale geldi. Bu konuda neler söylemek istersiniz Galatasaray’ın başkanı olarak.

- Bu konudaki düşüncelerimizi her zaman söylüyorum. Antalya maçına baktığınız vakit, Hasan Şaş’a yapılan hareket ki, zaten yayıncı kuruluş da bunu tespit etti. Erman Hoca ile Şansal Büyüka da bunu defalarca gösterdiler. Hasan topa kafa atmaya çalışıyor, karşısındaki futbolcunun Hasan’ın suratını dağıtmaya dirsekle çıkıyor ve bu da hakemin gözünün önünde oluyor. Bir pozisyonda Servet’in formasını korner sırasında çekiyor, öyle hale geliyor ki forma neredeyse Servet’in üstünden çıkacak, ben bekliyordum forma çıksın hakem de Servet’e formasını çıkardı diye sarı kart göstersin diye. Yani öyle bir görüntü ortaya çıktı. Düşünüyorum, vakit geçirmeyle ilgili olarak kaleci Ömer, 2. yarının başında bir sarı kart yeseydi olaylar bu hale gelmeyecekti ve bana göre Ömer de kırmızı kart görüp atılmayacaktı. Ben açıkçası Türk hakemlerine güveniyorum ve onları da destekleyeceğiz. Bülent hocanın belki de yönettiği kötü maçlardan biriydi ve bize denk geldi. İnşallah bundan sonra daha iyi yönetimler gösterir. Bu anti-futbol konusunda bence federasyon ve kulüpler beraberce çalışıp, bunu ortadan kaldırmamız lazım. Biz hem kulüplerimizin hem de milli takımımızın uluslararası arenalarda yol almasını arzu ediyoruz. Anti-futbol da bunun için büyük bir engel. Futbol ile ilgili vakit geçirme ve sertliğin dışında sayılabilecek birçok şey var. Bu konuları biz federasyonumuzla paylaşıyoruz. Onlar da bu konulara oldukça pozitif, olumlu yaklaşıyorlar. Biraz evvel ifade ettiğim gibi federasyon ve kurul üyelerine ben güveniyorum. Bunun üstesinden de geleceğimizi düşünüyorum.

- Sayın başkanım aslında ligin daha başı ama çıkan kartların sayısı çok yüksek. 3. haftada rekor sayıda kırmızı kart ve sarı kart çıktı.Antalyaspor Başkanının da özellikle bu çıkan sarı kartlardan ve kırmızı kartlardan dolayı futbolcularından savunma istediği öğrenildi. Artık yeni disiplin ceza yönetmeliği gereği 5 sarı kart görünce bir takım yine fair-play cezası alıyor. Bu konuda bir şey söylemek ister misiniz?

- Maçtan sonra değil de maçtan önce, kulüp yöneticileri, başkanlar ve teknik yöneticiler, hocalar, özellikle futbolcularına sert oynayın talimatını vermemeleri lazım. O talimatlar veriliyor ve futbolcular da onu uyguluyor. Bugün büyük takımları durdurmak için uygulanan taktiğin en önemli parçası sertlik yapılmasıdır. Bu sertlik de topa değil futbolcuya yapılıyor. O yüzden de çok büyük sıkıntılar ve yaralar alınıyor. Galatasaray’da şu an 14 futbolcunun 2'si cezalı ve 12’si sırf tekmelerden dolayı sakat. Takdiri ben futbol otoritelerine ve Türk futbol kamuoyuna bırakıyorum.

- Siz Divan Kurulunda "hedef Kadıköy’de final" dediniz. Tabi uzun zor, çok meşakatli bir yol. 80 takım katılıyor ve 8 tane de Şampiyonlar Ligi’nden grup 3.'sü olan takımlar iştirak edecek. Böylece çok kaliteli bir kupa haline geliyor UEFA Kupası. Daha önce müzesinde bulunduran tek takım Galatasaray. Yolu nasıl tarif edebiliriz seyircilerimiz için?

- Şimdi Kadıköy’de final oynanacak olması büyük bir tesadüf. Bizim de Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı hedeflerken UEFA’ya girmemiz de büyük bir şanssızlık veya tesadüf. Ne derseniz deyin ama şu anda UEFA’dayız. Tabii ki final oynayıp kupayı kazanmak için kendimize hedef koyacağız, çünkü Galatasaray bunun altında bir hedef koyamaz. Çok uzun meşakatli, yağmurlu dikenli zor bir yol olacak ama bizim Galatasaray’ın şu an ki, mevcut takımının bunu becerecek kapasitesi ve kalitesi var. Başarmak içinde elimizden geleni yapacağız. Eğer oralara gelemezsek biz yine hatayı kendimizde arayacağız.
Dogru zamanda bir aciklama. Bu aciklama zaten karbon kagidiyla cogaltilir, 3 buyuklerin baskanlarina ve yoneticlerine verilir, onlarda zaman zaman ayni seyleri soylerler.

benim fikrim hakemler gecen senlerden cok daha iyi. Antalya macinda hakemin hatalari oldu ama cok daha kotulerini gorduk gecen yillarda.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Sakatlıkları devam eden Ümit, Arda, Mehmet Topal, Linderoth, Uğur, Sabri, Emre Güngör, Serkan, Barış ve Hakan mac kadromuzda yer almamis.

O zaman Aydin iyi ise belki soyle bir 11 gorebiliriz. Oyunun gidisine gore Skibbe Nonda ile forveti ikiler mi dusunuyorum ?

Code: Select all

-----------------------De Sanctis--------------------------

Serkan K------Emre Aşık---------Servet---------Volkan

------------------Meira--------Ayhan---------------------

--Aydin-------------Lincoln----------------Kewell-------

-----------------------Baros-------------------------------

Last edited by Murat Gökcigdem on Sun Sep 21, 2008 5:20 am, edited 2 times in total.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mehmet Güven ne alemde acaba!

Bursa maçında sakatlanmasından beri ortalarda görünmedi. Orta sahada az çok mücadele eden adama şiddetle ihtiyacımız var...

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

--------------------------De Santis-------------------------------

---H.Sas---------Meira-------------------Servet-----------Volkan

------Aydin-----------------Ayhan-----------------Kewell

----------------------------Lincoln-------------------------------

---------------Baros---------------------Nonda---------------

-------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------DeSantis--------------------------------

-----H.Sas--------Meira-------------Servet---------Volkan-----

----------------------------Ayhan--------------------------------

---------Aydin----------Lincoln-----------Kewell----------------

---------------Baros---------------Nonda------------------------
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Istanbul dun aksamdan bu yana ciddi bir yagis aldi, sanirim Kocaeli stadındaki zemin kaygandır. Meira ve Santcis'in cok dikkatli olmasi gerekiyor bu sebeple.

Kocaeli'nin 2 yabancısı var kadroda. Dusme adaylarından, bugun erken dakikalarda gol, cok kart ve fark bekliyorum. Umariz sakat vermeyiz. Bir de bu macta Volkan Yaman'in bir cikis yapmasini bekliyorum.

Haydi Cimbom.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Omer K. KOCAOGLU wrote:--------------------------De Santis-------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------

Oh oh oh... Morgan'in ellerine, Ayhan'in ayaklarina kuvvet - hadi bakalim... Bu kadro ile maci gol yemeden bitirmek mucize olacak... Carsamba gunu oynadigimiz maca benzer - en son atanin kazanacagi turden bir mac olacak yine herhalde...

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mert Tokman wrote:
Omer K. KOCAOGLU wrote:--------------------------De Santis-------------------------------

Oh oh oh... Morgan'in ellerine, Ayhan'in ayaklarina kuvvet - hadi bakalim... Bu kadro ile maci gol yemeden bitirmek mucize olacak... Carsamba gunu oynadigimiz maca benzer - en son atanin kazanacagi turden bir mac olacak yine herhalde...
En son ne zaman bir Anadolu deplasmanina bu kadar acik, hucuma yonelik bir takimla ciktigimizi animsamiyorum.

"Oleceksek olelim" der Timur Selcuk Ispanyol meyhanesi'nde.

Keyifli, bol gollu, cok pozisyonlu mac izlemek isteyen arkadaslara gore bir mac olacak.

Ozan Ersoy

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Servet'den en az hat-trick bekliyorum.
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Post Reply