FTK: Sivasspor-Galatasaray 3.Subat.Sali TSI: 14:00

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Ozan Ersoy wrote: Seni kiniyorum Kerem'cim... :D:D:D Cumlemin tamamini almadigin, isine geldigi kadarini yazdigin icin...
Ama Ozan sen de öyle guzel orta yaptin ki bana da voleyi cakmak kaldi :lol:
Last edited by Kenan Atak on Tue Feb 03, 2009 10:14 pm, edited 1 time in total.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Murat Gokcigdem wrote:
Ozan Ersoy wrote:
Geciniz... Bir tanesi CL, EC, WC herhangi buyuk bir turnuvada yari final, ceyrek finalde hakemlik yapabilsin sevincten hungur hungur aglayacagim.

Ozan Ersoy
Izninle imzaliyorum Ozan

Murat Gokcigdem
Ben ise katilamiyorum, nasil kotu saha sartlari her iki takim icin de ayniysa, kotu hakemler de iki takim icin ayni, bu yuzden bahane bunlar. Buzdan sahalarda, rezalet hakemlerle futbolumuz yoluna girmek uzere, neydi o Ulusoy zamanindaki rezaletler, halbuki bugunku guzelliklere, su sahalara ve mac yonetimlerinin sahaneligine bakin.

Hakemlerimizin Avrupa'da on on on eleme maclarinin onu disinda birsey idare edememesini hatirlatarak kafalari bulandirmanizi da kiniyorum, nedir bu Avrupa hayranligi anlamiyorum. Ne olacak yani Avrupa Sampiyonsi'nda Dunya Kupasi'nda, CLde falan hakemlerimiz mac yonetse, boyumuz mu uzayacak, madalya mi takacaklar?

Hakemler butun takimlara ayni kotulukte deyip devam edelim, sahalar gibi, harika arguman.

Ali
Ridicule is the only weapon which can be used against unintelligible propositions.--Thomas Jefferson

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Kerem Tezic wrote:Metroda bile guluyordum dusundukce millet garip garip bana bakiyordu.
Allah neseni daim etsin, eksiltmesin de, eger, senin bu "oltalari" filan, olayda samimiyetine inanan birisi cevaplayip da sen sonra boyle "capari, sazan" muhabbeti yapinca, saygisizlik olarak aldiysa n'olacak? Hani forumda saygi istiyorsun, bir sorayim dedim? Cok ciddiye alma bunu, ama senin hassasliginda birisi icin, dusunmeye deger bence, ne dersin?
Özgür

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Anlamadim Ali?

Daha gecen gun Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan bir panelde, şimdiye kadar belli bir sistem olmadığı için yurt dısında Türk hakemlerin arzu edilen yerlerde olmadıgını söyledi.

Bugun yonetilen macda da iki takima yonelik o kadar apuk sapuk kararlar verildi ki yazmakla bitmez.

Bence Turkiyede ne futbolun nede hakemlerin seviyesinin yukselmesi bilincli bir sekilde istenmiyor!

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/ ... sp?gid=229

Hurriyet'ten.... "Sivassporlu futbolcular maç sonunda "Hiçbir başarı tesadüf değildir" yazılı tişörtler ile tur atti".

Adamlar bizim forumdaki buz, tundra tartismalarini mi okudular yoksa
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Kerem Tezic wrote:Hurriyet'ten.... "Sivassporlu futbolcular maç sonunda "Hiçbir başarı tesadüf değildir" yazılı tişörtler ile tur atti".
Karanfillerle karsilamanin devami olarak, o bizim adimiza (UEFA kupamiz icin), Aziz Yildirim'a bir gondermeymis, ben oyle duydum...
Özgür

Murat Gökcigdem
Staff Member

Kendi futbolculari bizi yendikten sonra sahanin ortasina Filistin bayragi dikmis.

Bizle ne ilgisi var ben bagdastiramadim ama ben FIFA'nin talimatlarinda maclarda politik, din veya kisisel sloganlara yuklu ceza verilecegini yaziyor.

Fortis veya TFF'nin masalarinda da sahalardaki gibi gorevini yapamayan insanlar olursa boyle lackalik normal...

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Murat Gokcigdem wrote:Kendi futbolculari bizi yendikten sonra sahanin ortasina Filistin bayragi dikmis.
Evet sporxte sanirim yazmislar...o buz kapli sahaya nasil dikebilmisler,
hayret.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Hasan Tezcan wrote:Evet sporxte sanirim yazmislar...o buz kapli sahaya nasil dikebilmisler,
hayret.
Bugun saha buzlu degildi. Kendileri ile oynadigimiz ilk mac buzlu idi.

Herhalde o gun dikemediler zafer! sarhoslugu ile emellerini bugun gerceklestirebildiler.

Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Bugün şunu gördüm ki; Galatasaray bu sene kesinlikle ve kesinlikle bu kupadan hiçbir şey beklemiyor, tam olarak bir angarya olarak görüyor muş. Sebeplerine gelince; öncelikle 115 dakika sahada yürüyen ve sürünen Ümit'in ve Nonda'nın oyundan çıkartılmaması ya da oyunun içinde galibiyet arayan herhangi bir varyasyonun olmaması sayılabilir.

Sonuç olarak, elendik fakat üzücü olan nokta şu ki; bugün sahaya çıkan kadronun maalesef kimi zaman birbirlerini sanki orada ilk defa sahada görmüşler ve ilk defa birlikte oynuyorlarmış tavırlarından futbollarıydı.

Ancak şundan eminim ki; Nonda ve Ümit kariyerlerinde önemli başarlar elde etmiş futbolcular olsalar dahi, eğer Galatasaray'ın şu an itibariyle ancak Türkiye kupasını oynadığı kadroda yer alabileceklerini içlerine sindiremiyor ve bunu hem takıma, hem yönetime bir tavır koyma ve hatta aynı zamanda bir measj verme kaygısı içinde yapıyorlarsa o zaman çok ağır cezalandırılmalılar.

Çünkü bugün gördüğüm oyunları aklıma ya futbol oynayacak bedensel ve ruhsal güçlerinin olmadığını ya da yedek takımda yer almanın psikolojisyle özellikle yaptıklarını getiriyor.
Galatasaray,
imkansızı olağana çeviren ruh....

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

GALATASARAY: Aykut, Emre Güngör, Meira, Emre Aşık, Hakan Balta, Barış (Volkan dk. 113), Mehmet Topal, Mehmet Güven, Arda, Nonda (Yaser dk. 102), Ümit Karan
YEDEKLER: Orkun, Serkan, Alparslan
Ben olsaydım bu eldekilerle şöyle çıkardım:

Code: Select all

Aykut
Serkan  Emre G.  Emre A.  Hakan
         Meira   M. Topal
    Barış     Arda     Volkan
              Yaser

Yedekler: Orkun, Alparslan, Karan, Nonda, M. Güven

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Sivas'i kutlarim. Yapilmasi gereken budur. Hicbirseyi dusunmediler ise futbolcularin sagligini dusundukleri icin bu yaptiklari dort dortluk. Olmasi gereken budur. Sivas gibi takimlarimiz oldukca bu Turk futbolu ilerleyecektir. Tekrar tebrikler Sivas. Tebrikler Bulent hoca.

Image

Zemin brandayla korunuyor

Turkcell Süper Lig'de yarınki Sivasspor-Eskişehirspor maçının oynanacağı 4 Eylül Stadyumu'nun zemini, kar yağışı ve buzlanmaya karşı branda ile korunuyor.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=52967
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bunu ilk defa yapıyorlarsa tebriği değil hakareti hakediyorlar demektir.
Celal Gürcüoglu wrote:Sivas'i kutlarim. Yapilmasi gereken budur. Hicbirseyi dusunmediler ise futbolcularin sagligini dusundukleri icin bu yaptiklari dort dortluk. Olmasi gereken budur. Sivas gibi takimlarimiz oldukca bu Turk futbolu ilerleyecektir. Tekrar tebrikler Sivas. Tebrikler Bulent hoca.

Turkcell Süper Lig'de yarınki Sivasspor-Eskişehirspor maçının oynanacağı 4 Eylül Stadyumu'nun zemini, kar yağışı ve buzlanmaya karşı branda ile korunuyor.

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ismail Gezer wrote:Bunu ilk defa yapıyorlarsa tebriği değil hakareti hakediyorlar demektir.
Celal Gürcüoglu wrote:Sivas'i kutlarim. Yapilmasi gereken budur. Hicbirseyi dusunmediler ise futbolcularin sagligini dusundukleri icin bu yaptiklari dort dortluk. Olmasi gereken budur. Sivas gibi takimlarimiz oldukca bu Turk futbolu ilerleyecektir. Tekrar tebrikler Sivas. Tebrikler Bulent hoca.

Bunu ilk defa yapmiyorlar. Bil bakalim hangi mactan once aynisini yapmislardi?
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Celal Gürcüoglu wrote:
Ismail Gezer wrote:Bunu ilk defa yapıyorlarsa tebriği değil hakareti hakediyorlar demektir.

Bunu ilk defa yapmiyorlar. Bil bakalim hangi mactan once aynisini yapmislardi?
Okuzun altinda buzagi arama Celal. Cimenin uzerini bir ay filan orter isen (bu devre arasindaki zamandi) altinda cimen filan bulamazsin. Bu iddia burada yapildiginda gulmustum. Bahcesi olan dener, Soyle cimenin ustunu bir branda ile ortun bir aftadan daha uzun zamanda ve altinda ne buluyorsunuz. Buz kar ile branda ile ortmek arasinda buyuk fark var. San Diego'ya benzemez. Bir dene bakalim bir ay filan cimenin uzerini ortmeyi branda filan ile. Lig maclari arasinda deniyorlardir. Kolay degil o iklim sartlarinda o sahaya bakmak. Sivas gedi ASY'de az daha yenip gidiyordu. Artik komik oluyor Sivas'la ugrasmak. Bak bugun TS sampiyon yapacaklar efsanesi yerle bir olmus. Ha anladim lige heyecen gelsin diye yapiyorlar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply