TSL 26. Hafta Gaziantep-Galatasaray 0-1 (Baros)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Gökcigdem
Staff Member

TSL 26. Hafta Gaziantep-Galatasaray 0-1 (Baros)

Post by Murat Gökcigdem »

Simdi dikkat edince macimizin Pazartesi oynanacagini fark ettim.

Gaziantep'de oynayan Tabata'yi begenirim ama Galatasarayin 10.numarasi olabilirmi bilemiyorum.

Neyse, Gaziantep gecen haftalara kadar Turkiyede http://www.gaziantepspor.org.tr/haber_d ... ?habid=685 FairPlay Liginde birincilermis.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

AP'nin basin toplantisi. Her zamanki laflar ve Sampiyonluk sozu gibi zirvalar var ama yine de asalim buraya bari. Isteyen acar okur.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/3549.php

Bu da idman raporu. Saban da sakatmis. Cok oynadigi icin cop batmis.

http://www.galatasaray.org/futbol/florya/haber/3555.php
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yeniliriz, Bülent kovulur..

A.Sezgin yüzsüzü keyfine göre bi hoca daha getirir saltanatına devam eder..

A.Polat? İkincii Canaydın vakası olma yolunda ilerliyor...

Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

Benim endisem bu kavanoz kafali yöneticiler 2. Terim dönemindeki gibi GS yimizi bi 10 sene geriye götürmeye gayret gösteriyorlar....

Bütün iyi niyetli ve sadik seyircilerimize kolay gelsin!!!

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bugunku idman raporu.

http://www.galatasaray.org/futbol/florya/haber/3581.php

Sormasi ayip bizim Saban ne zaman ve nasil sakatlandi bilen var mi? Eskisehir macinda sahada degil mi idi?

Bu arada Lincoln ve alternatifi Hasan Sas da idmana katilmislar. Artik sirtimiz yere gelmez diyorum ben.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bugunku idman raporu. Ugur Ucar'dan kimse bahsetmiyor.

http://www.galatasaray.org/futbol/florya/haber/3585.php

Ust solunum yollari ne demektir? Sinus filan gibi bir seyden mi basediyorlar bilen var mi? Hasan Sas bu ust solunum yollari enfeksiyonundan cekiyor zavalli. Altdan solunum yapan insan var mi? Tovbe Yarabbi ya Resul-ul Allah!
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Cengiz Akgun wrote:Bugunku idman raporu. Ugur Ucar'dan kimse bahsetmiyor.

http://www.galatasaray.org/futbol/florya/haber/3585.php

Ust solunum yollari ne demektir? Sinus filan gibi bir seyden mi basediyorlar bilen var mi? Hasan Sas bu ust solunum yollari enfeksiyonundan cekiyor zavalli. Altdan solunum yapan insan var mi? Tovbe Yarabbi ya Resul-ul Allah!
Bogaz agrisi ve nezle gibi etkilerle kendini gosteren bu hastaliga burda boyle diyorlar Cengiz Abi. Bu da bir tur "cold virus". Ust kelimesi saniyorum, ciger degil de bogaz ve burun ile ilgili oldugu icin kullanilmis.

Nonda'nin sakatligi bir aydir vardi ama devamli sakat olarak oynadi ve bir turlu gecmedi. Gerci oynadi da ne yapti o mechul ama alternatif de yok.

Ugur ise her soruldugunda 3 haftaya kadar hazirim diyor, en son gecen hafta demisti, yani iki hafta sonra yine bir 3 haftam kaldi der herhalde, ne yapsin gariban boyle sakatliktan geri donulmez ama moralini bozmak istemiyorlar herhalde. Oynasa bile Ugur'dan artik hayir gelmez, defans adami dedigin gozu pek olmali, Ugur'un o olayi unutmasi cok zor artik hep temkinli oynar eski haline donemez diye dusunuyorum.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

B.Korkmaz'ın son maçı!

Belki yanında sezginide götürür.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Pazartesi gunu Galatasarayimizin gelecegini biraz olsun tahmin etmek icin Lincoln'nun (eger oynarsa tabi) oyun azmi/performansi ile Bulent hocanin takimi hazirlayisi/taktik anlayisini cok ama cok merak ediyorum.

Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Lincoln yine kesilmis. Elindeki saglam oyuncuyu son 1 ayda ancak bu kadar mundar edilir. Koca adamlarin adamlarin kisilik tartismasidir gidiyor, rakipler derin bir oh cekiyor. Alinicak bir beraberlik bu sene havlu attirrir.
Kemal Bakircioglu

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Murat Gokcigdem wrote:Pazartesi gunu Galatasarayimizin gelecegini biraz olsun tahmin etmek icin Lincoln'nun (eger oynarsa tabi) oyun azmi/performansi ile Bulent hocanin takimi hazirlayisi/taktik anlayisini cok ama cok merak ediyorum.

Galatasaray'in Gaziantep kadrosu.

Orkun var, Aykut ve Lincoln yok.

Morgan De Sanctis
Orkun Uşak
Sabri Sarıoğlu
Serkan Kurtuluş
Emre Aşık
Hakan Balta
Volkan Yaman
Alparslan Erdem
Semih Kaya
Mehmet Güven
Ayhan Akman
Harry Kewell
Arda Turan
Aydın Yılmaz
Hasan Şaş
Barış Özbek
Milan Baros
Ümit Karan

Yazik...
Hagi ilk hocaliginda boyle hatalar yapmamisti. Bulent'i elestirmek icin zamana ihtiyacim olucak. Ancak o gittikten sonra, buyuk kaptan Bulent, ve Bulent hoca ayirabildigim zaman.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

Bu takimi boyle kompleksli,simdiye kadar 'teknik' adamlikta ne basari gosterdi ki bu afra tafralara giren bir adama teslim edilip bir sezonun boyle zorla husrana donderilmesine goze alabiliyor. Hangi taktik ve zeka ile Lincoln gibi bir oyuncunun yoklugunu cozebilecek bu adam. Aykut butun sezondur ikinci kalecimiz ayrica, eski ogrencisi diye Orkunami jest yapiyor aklinca.
Bitmistir bu Galatasaray artik, Bulent ve yonetim gidene kadarda adam olmaz, erkekse Lincoln u Fener macindada cikarmasin Ali Sami Yen'e.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Galatasaray'ın antepi yenebileceğine inanan tek bir kişi bile oldugunu sanmıyorum. Ama yenebilir. Tabi sadece şansı varsa! Öyle iyi futbol falan bekleyen bir kişi var mı?

Daha doğrusu maçın ortada geçeceğini falan düşünen bir kişi varmı? Hiç sanmam. Antep bizimkilerle alay edercesine oynayacak!

Balına kazanırsak, şampiyonluk palavralarını dinlemeye başlarız yine, ondan eminimde, kazanamazsak Bülent ve A.Sezgin şerefiyle istifa edebilecek mi?

Murat Gökcigdem
Staff Member

Lincoln'nun Antep macindan once niye kesildigini bilen bir arkadas var mi?

Ben ogle Lincoln fanatgi filan degilim ama elimizdeki butun oyunculari bari su son kulvarda kullanabilseydik iyi olacakti....

Sevgili Kerem gibi futboldan bu kadar soguyacagimi hic dusunmezdim :evil:

Post Reply