TSL 33.Hafta: Besiktas - Galatasaray 2-1 (Kewell)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

TSL 33.Hafta: Besiktas - Galatasaray 2-1 (Kewell)

Post by Cengiz Akgun »

Ben olmasam mac konusu acilmayacak demek. bjk'iyenebileceklerini sanmasam da bir umit iste.
Last edited by Cengiz Akgun on Wed May 27, 2009 8:17 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

4 lü bjk defansının toplam iq değerini sadece Arda'nın ki ile geçebiliriz diye düşünüyorum.İ.Toraman,İ.Üzülmez (terliksi hayvanlar),G.Zan'ın oluşturduğu bir defansa karşı en az 3 gol bekiyorum.

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

İ.Toraman,İ.Üzülmez (terliksi hayvanlar)
Mukemmel... :D

Defansimiz derli toplu oynarsa, mutlu doneriz.
Lincoln'den son derbisinde patlama gormek istiyorum (beklemiyorum).

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

6 ay once "arda turan buyuk futbolcu olmustur " diye bir topic acmistim ama su and abir turlu bulamiyorum. Bu yaziyi oraya yazmak istiyorudum.

Gecen hafta alpay abi Arda'nin bir hareketinden bahsetmisti.

Mac sirasinda taca cikan topa kosan arda, tribundeki ona dogru uzanan bir cocugu goruyor ve topu ona atiyor.

Benim gozumdede bu hareketi gordugum anda 2 topu tepiklemekten daha onemli bir hareketti bu, onu daha buyuk bir adam ve futbolcu yapmistir.

Hakkini yemiyelim Hakan Sukurde herkeze imza verir ve 1 2 cift laf ederek yakin davranir, basindan savmazdi.

Yine arda cok onemli bir laf etmis.

Bir hastane ziyareti sirasinda hastalardan biri kendisini Arda ile görüntüleyen muhabirlere, "Beni çekmeyin. Ben futbol oynamıyorum" demis. Bunun üzerine Arda da, "Kafanı takma. Biz de 1 yıldır top oynamıyoruz" diye cevap vermis.

Cok onemli bir olaydir bu.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/ ... sp?gid=211
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Turkiye "buyuk" futbolcu olmakta ne kadar kolay. Iki gugus bir tokus (gerisini siz tamamlayin artik).

Asagida Sezerkaplan Turkiyedeki yozlasmayi basina ve Erman Torogluna baglamis. Bence yanlis olan bunlarin bugunku manzaraya sebeb degil. Ortadaki bu kalitenin sonucu oldugunu karistirmasi. Musteri bu olunca sunulan malda o oluyor. Bir baska degisle boyle basa boyle tarak. .
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Galatasaray'da derbi maçın kadrosunda, Hasan, Lincoln, Emre Güngör, Servet, Serkan Çalık ve Ümit'in yer almadığı öğrenildi.

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

De Sanctis yok. Orkun kalede.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Murat Taner wrote:Galatasaray'da derbi maçın kadrosunda, Hasan, Lincoln, Emre Güngör, Servet, Serkan Çalık ve Ümit'in yer almadığı öğrenildi.
E.Güngör, Lincoln ve Serkan'ın neden olmadığını merak ettim açıkçası.

Eğer makul bir sebep yoksa ortada maç sonunda Bülent'in hatrını soran çok olacaktır...

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Ismail Gezer wrote:
Murat Taner wrote:Galatasaray'da derbi maçın kadrosunda, Hasan, Lincoln, Emre Güngör, Servet, Serkan Çalık ve Ümit'in yer almadığı öğrenildi.

Eğer makul bir sebep yoksa ortada maç sonunda Bülent'in hatrını soran çok olacaktır...
Serkan zaten butun sezondur yok. Gungor sakat. Lincoln'de sakatmis.
http://www.galatasaray.org/futbol/florya/haber/3948.php
Last edited by Ozan Kaya on Sun May 24, 2009 8:04 pm, edited 1 time in total.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Lincoln ne zaman sakatlandı acaba ben hatırlamıyorum...

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ozan Kaya wrote:
Ismail Gezer wrote:

Serkan zaten butun sezondur yok. Gungor sakat. Lincoln'de sakatmis.
http://www.galatasaray.org/futbol/florya/haber/3948.php
Serkan kaç haftadır ilk 11'de oynuyor diye hatırlıyorum...

Lincoln gene nasıl sakatlanmış acep!

Yedek klubesi acizler klubü...

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Calik?
Oburu Serdar Kurtulus... bilmiyorum nerede..

Bu arada bos kaleye atamiyoruz. :evil:

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Iyi oynadigimiz macta ilk yariyi Topal in kendi kalemize attigi gol ile 1-0 yenik kapadik. Baris ve Nonda yerinde iki formda adamimiz olsaydi, cok daha farkli olurdu.

Bu BJK nin bu defansi ile CL de birseyler yapabilecegini dusunmek akla ziyan. Bu arada Sivas ilk devreyi yenik kapadi. Inonuden uc puan cikarip, GB den en fazla bir puan almis Sivas i ASY de agirlamak hos olur.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Ozan Kaya wrote:Calik?
Oburu Serdar Kurtulus... bilmiyorum nerede..

Bu arada bos kaleye atamiyoruz. :evil:
Semih Kaya ve Serdar Kurtulus U19 milli takimi ile bir turnuvaya katiliyorlar.

Iyi top cevirip pozisyonlar bulduk, Kewell alti pastan kacirdi, Baros guzel kacip Sabriye biraz kotu cikardi bos kaleydi ama top acilmisti, Sabri durdurup geri verse Baros atardi ama Sabri vurup yan aglara atti.

Bu arada Bursa da 1-0 onde, Euroleague de tehlikeye giriyor, hatta Fenerbahce bizi gecerse ve biz 5. oluruz, 16 Temmuzda 2. on eleme oynamak zorundayiz. Emre Asik da gelen hafta kart cezalisi, hatta bugun de topallayarak oynuyor. Sivas maci da pek piknik olmayacaga benziyor.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Serkan kurtlus ve Semih u 19 milli takiminda.

Ilk yari attiklari gol olsun olmasin Besiktasin istedigi gibi gitti. Topu bize biraktilar, siz oynayin yorulun dediler. Mustafa Denizli Hamburg macini iyi izlemis. Keske karsi takim TD lerinin inceledigi gibi incelesek maglubiyetlerimizi, cok daha iyi yerde olurduk.

BJk nin taktigi bizi yorup son 20 dakka dilimiz disari ciktiginda (ki hep cikiyor) saldirmak. Topala carpip giren gol ise balli kadayif oldu hepsi bu. Ilk yari 0 0 bile bitse idi, Bjk nin istedigi gibi gecmis olurdu.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Post Reply