EL Playoff:Galatasaray-Karpaty Liviv 2-2 (Baros(2))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Fahrioglu

Re: EL Playoff:Galatasaray-Karpaty Liviv 0-1

Post by Murat Fahrioglu »

Artik transferden kurtardiklari para ile bir taraflarina kina yaksinlar.

Serkan Yalcin

Post by Serkan Yalcin »

Gönderilmesi düşünülen oyuncular takımda tutulup işe yarayan oyuncular satılırsa ve yeni transfer olarak elde bulunan oyunculardan daha vasat ve gereksiz oyuncular alınırsa olacağı budur. Bu takım sezon başlamadan iflas etmiştir. Geçmiş olsun.

Murat Fahrioglu

180 dakika daha oynasak gol atamayiz, Neskens de devamli herkesin yerini degistiriyor sanki birsey farkedecekmis gibi.

Serkan Yalcin

Post by Serkan Yalcin »

2 olduuuuu. karpaty atıyor Galatasaray bakıyor.Geçmiş olsun hepimize. Hakan Balta mallığına doymasın yedirdiği golde.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: EL Playoff:Galatasaray-Karpaty Liviv 0-2

Post by Cengiz Akgun »

Arap bagiriyor ikinci golden sonra. GS El Fatiha! GS El Faiha!
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Koskoca bir seneyi heba ettiler. Bu takım seneye UEFA'yada kalamaz. Bitmiştir. GS resmen bitmiştir. Adnan Polat, Adnan Sezgin, Yiğt Şardan, üçünüze özel olarak lanet okumalı bu taraftar!

AHA 2-0 oldu!

YAZIKLAR OLSUN HEPİNİZE!

Hakan Şükür takımda olsa, oruç tutuyorlar o yüzden takım bu halde diyen şapşallar çıkacaktı :D Bu rezillerde tutuyor olabilir gerçi...

Levent Guntay

Re: EL Playoff:Galatasaray-Karpaty Liviv ASY 19/8/Pers TSI 2

Post by Levent Guntay »

Meslekdaslari dunya kupasinda ter dokerken bunlarin hepsi tatilde yiyip icin ense yapmislar. Cuval gibi geldiler hazirlik kampina patir patir dokuluyorlar simdi. Takim elensin bir de Bursa maglubiyeti gorun bakin bu gidisle isin sonu nerelere dayanacak.

Rovans 4-5-6 olur . Yonetim Rijkaard falan hepsi gidecek bu gidisle. Metalist'in Besiktas'a yaptigindan daha fena olacak takimin durumu. Besiktas o maci en azindan 1-0 kazanmisti.

Arda ve Baros'u cikarin vasatin altinda Anadolu takimi bu takim dedigimde bana kizilmisti bir ay once. Alin iste ispati.

Rijkaard da bu kazmalara hala pas futbolu ogretecekmis. Turk futbolcusu hem inatci hem kazma hem de tembel. Bunlari kafalarina odunla vura vura adam edecek bir Alman hoca lazim. Feldkampf'i geri cagirsinlar derim.

Serkan Yalcin

Post by Serkan Yalcin »

FB de 1-0 yeniliyor. Türk futbolunda bu kadar paralar harcanıp böyle sıradan takımlara yenilmek elenmek kanıma dokunuyor bir Türk olarak. Çok yazık.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Bu takimin herseyden evvel fiziksel sorunlari var...

Gucsuz, agir, ikili mucadelelere girmeyen, rakipten uzak duran bir takim... ben GS'i hic boyle gormedim... iyi calistirilmadiklari gun gibi acik...

Ali Turan, Neill, Servet, Balta ---> anormal agir bir dortlu... Karpaty'de hizli diyebilecegim bir adama yok ama topla hizlanip elini kolunu sallaya sallaya bizimkilerin yanindan geciyorlar... Bek dedigin adamlarin fisek gibi olmasi lazim --- ileri geri gidecek, hucuma katki verecek, geri donup gerekirse one kayan stoperin kademesine girecek... Stoperlerin oyunu one yikacak, savunma cizgisini boyle bir rakip onunde orta sahaya cekecek ama geri donus hizlari olamdigi icin bu yapilamiyor. Servet ve Neill arasina atilan toplar elmas madeni gibi...

Sarp ve Ayhan... orta sahadan topla hizlananlar bunlarin yanindan gecerken Anadol'un yanindan Ferrari gecer gibi gorunuyorlar... Ne mucadele var, ne yer tutma var... ayaklarina gelen toplari kullanma ise sanki ayaklarina bomba gelmis gibi... benden gitsinde ne olursa olsun - geriye yana daha olmadi rakibe gidiyor butun toplar...

Neeskens otuz defa Arda'ya Ayhan ve Sarp'a yanasip top cikarmasi icin yardimci olmasini istedi - Kaptan hic orali bile degil - kendi kafasinin bildigini okuyor...

Serdar ve Kewell'da kanatlardan cizgiye inecek surat yok - bir iki depar atip sisiyorlar sonra 5 dakika yuruyorlar sahada...

Bu takima Paulsen'i ve Messi'yi transfer etseler ne olur arkadaslar --- iki gun sonra o adamlarda bu takima ayak uydurur.

Aykut'tan hic bahsetmek bile istemiyorum --- o cok sevdigi ve ayrilamadi kale cizgisini alsin bir tarafina soksun...

Murat Fahrioglu

Seyricinin yerinde olsam, sahayi terkederim. Taraftara bu kadar hakaret olmaz.

Bu takim aslinda Anadolu takimi bile olmaz Arda ve Baros da olsa. Anadolu takimlarinda en azindan ruh ve takim oyunu olur. Bizde o da yok. Bir takimda ya yeterince kalite olur ya da takim halinde oynama kabiliyeti. Ikisi de olmayinca hicbirsey olmaz. Arkadas Bursa'ya da yenilirsek diyor, Bursa bu takimi hallac pamugu gibi atacak. Hatta su halimiz ile yenebilecigimiz takim fiksturde gozukmuyor.

Ali Turan ne defans yapabiliyor ne de hucuma katkisi var iki gol de onun trafindan geldi. Aykut ikinci golde yine seyretti cikmadi. Balta da nasil adam tutulacagini unutmus, golu atan adam golu atmadan gulmeye baslamisti, resmen dalga geciyorlar bizimle.

Yarin aciklarlar, Arda'yi da satiyoruz, nasil olsa hedef kalmamis, biraz keseye para girsin. Nasilsa bir turlu ligde kalmayi basaririz. Yeni stadi da artik munasip bir yere....

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Simdi Florya'yi filan basarlar artik. Daha dun blog cikarip 5-1'den sonra methiye dokenler acinacak haldedir. Asil enayiler Seyrantepe acilinca sanki ortada degisecek bir sey oldugunu sananlar. Gerets'in ahi tutacak boyle. Herifi salla sirt edip yolladi idi. Frank+ Neeskens edermis meger. Skibbe'yi hic saymiyorum. Nereden gelip nereye gittgini anlamamisti bile. Adnan Seyrantepede bilmemene tepesine bakarak otursun artik.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Şapşal taraftar futbolcuları yuhalıyor. Esas onların beceriksizliğini göremeyen yönetimi yuhalamaları gerekir ama akıl edemiyorlar!

FB bir adet gol yedi, deplasmanda! Biz kendi evimizde eziliyoruz. SÜRÜNÜYORUZ! Ayhanlarla, Batdallarla, Baltalarla, Aykutla, Ali Turanla bu kadar olur! Kazma üstüne kazma!

Gerizekalı insanlar yönetiyor bu klubü. Allah kurtarsın, yoksa bu camiadanda klubü adam edebilecek kapasitede birilerinin çıkacağı şüpheli!

Murat Biricik

Re: EL Playoff:Galatasaray-Karpaty Liviv ASY 19/8/Pers TSI 2

Post by Murat Biricik »

Levent Guntay wrote:Meslekdaslari dunya kupasinda ter dokerken bunlarin hepsi tatilde yiyip icin ense yapmislar. Cuval gibi geldiler hazirlik kampina patir patir dokuluyorlar simdi. Takim elensin bir de Bursa maglubiyeti gorun bakin bu gidisle isin sonu nerelere dayanacak.

Rovans 4-5-6 olur . Yonetim Rijkaard falan hepsi gidecek bu gidisle. Metalist'in Besiktas'a yaptigindan daha fena olacak takimin durumu. Besiktas o maci en azindan 1-0 kazanmisti.

Arda ve Baros'u cikarin vasatin altinda Anadolu takimi bu takim dedigimde bana kizilmisti bir ay once. Alin iste ispati.

Rijkaard da bu kazmalara hala pas futbolu ogretecekmis. Turk futbolcusu hem inatci hem kazma hem de tembel. Bunlari kafalarina odunla vura vura adam edecek bir Alman hoca lazim. Feldkampf'i geri cagirsinlar derim.
GS da cok buyuk bir yonetim/yonetilememe sorunu var. Yigit Sardan ile Isin Celebi arasindaki stad polemigi, Haldun Ustunel in istifasi, Sn. Helvaci nin gectigimiz sezon takim kadrosu icin verdigi beyandan iki ay sonra kurulan futbol takiminin profili, tercuman sorununda itina ile israr edilmesi,yedi sene yedek kalmayi kabullenmis bir kaleci adayi ile " Turk Kaleci" hamlesi....... Saymakla bitmez.

Futbolcularin yetenekleri ve davranislari konusunda hemen herkes fikir sahibi. Takimin kalitesini bu kadar dusurup hadi Rijkaard bundan bize takim yarat demek abesle istigal.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:Bu takimin herseyden evvel fiziksel sorunlari var...

Gucsuz, agir, ikili mucadelelere girmeyen, rakipten uzak duran bir takim... ben GS'i hic boyle gormedim... iyi calistirilmadiklari gun gibi acik...
...

Mert sana oyle geliyor. Adamlari Holladaya goturup ucuncu ligden ve mahalli ligden hazirlik maclari ile calistirdi ya adam. Simdi gelirler Rijkaart barcelona'yi bes sene calistirdi diye sonra. Baskasi olsa bu zul cekilmez diye cekio gider ama para tatli. Arabin dedigi gibi Helva!
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

GS dibe vurdu mu diye sormustum, demek ki vurmamis. Radyo speakeri cok hos bir insan, sakin, bagirmiyor...adamlar gol attiginda farkina bile varmadim mesela, hanim durttu gol mu oldu dedi, o zaman uyandim...böylesi daha iyi arkadaslar. Hangi radyo kanali mi...GS TV :-D Bu kanaldan nasil para kazanacaklar bilmiyorum, ama böyle zor.

Kadroyu duydum ama hatirlamiyorum, hatirladigim ilk devre Batdal'i oyundan almalari, evde ki hesap carsida tutmadi anlasilan.

Rapor istemenin zamani geldi geciyor ;-)
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply