2011 Ocak dönemi transfer haberleri

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Yunus Isik

Re: 2011 Ocak dönemi transfer haberleri

Post by Yunus Isik »

Ronaldinhoyu alsak müthis olmazmi, arena her mac dolmazmi? milan onu gözden cikardi, keske alabilsek, bir rüya gercek olurdu...
aslan her zaman aslandir

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yunus Isik wrote:Ronaldinhoyu alsak müthis olmazmi, arena her mac dolmazmi? milan onu gözden cikardi, keske alabilsek, bir rüya gercek olurdu...

Bir de o gelse soyle yuklu bir maasla yan gelip yatsa GS'da ne guzel olur ama.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bomba transferler yola çıkmış geliyordur sanırım. Beceriksiz ednanlar aylar öncesinden planlamayı yapmış; şimdi meyveleri topluyordur.Nede olsa bu iş için eşşek yüküyle para alanlar var değilmi?

Şeytan diyorki, stadın açılışına git, yönetime küfret :D

Gerçi, GS adam gibi bir kadroyla ikinci yarıya başlamazsa, ednanlar demirören gibi maça gidemez halee gelir.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Bu kadar sıkıntıdan sonra en azından planlı bir transfer donemi olmalı diye beklerken yine hiç ses yok. En azından kamp başlangıcı olan 3 Ocakta yeni adamlar gelmese bile belli olur diye bekliyordum ama herhalde yine bekleyip kupada da iddiamızı kaybetmemizi bekleyip transfer yapmayacağız diyecekler, ya da 31 Ocağa daha vaktimiz çok diyecekler.

Bu arada Fanatik Ankaragücünden Hürriyeti almşız diye yazdı, epey bir de detay verdi dün akşam geç saatlerde gerçekleşmiş. Bu adam 2-3 sene önce iyiydi defansif orta saha ve çok iyi şutları vardı. Şimdilerde adını pek duymadım kesin mi bilmiyorum diye daha fazla yazmayım.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

A-2 basligi altinda paylastim. Bugun Florya da GS ve FB U- 17 lerin oynadigi macin devre arasinda arbede cikti. FB li 2 oyuncunun burnu kirildi, 13 de hastaneye gonderilmis.

Taraftari bu derece barut ficisi haline getiren ve holiganvari olaylara surukleyen, FB dusmanligi degil! Florya da kac defa FB ile oynadik, zaman zaman da yenildik. Bu olay, GS in kotu yonetilmesi ve yapilan akil almaz yonetim tercihlerin yarattigi negatif psikolojinin ve travmanin taraftar tarafinda aksiyon almasi. FB li sporcu kardeslerimize tekrar gecmis olsun diyorum. Bu olayin utanci pek tarif edilir gibi degil. Benim acimdan futbol seyretmegi sevdigim son kale de dustu.

Tekrar onemle belirtmeliyim! Bu olay kesinlikle FB dusmanligi yada bir iki zirtapozun yarattigi bir olay degil, taraftari aldiklari kararlar ve verdikleri demecler yuzunden delirtme noktasina getirenlerin yarattigi ruh halinin Florya da patlayip, sahayi basip, FB U-17 lerin uzerine cokmesidir.

Soz verilen ve birilerine "yabanci" dort transfer oneriyorum! Haysiyet, seref, utanma, erdem!
Last edited by Murat Biricik on Mon Dec 27, 2010 10:56 pm, edited 1 time in total.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Ozan Kaya wrote:http://turkspor.net/default.asp?o=1&id=63310

bomba transfer... :idea:

Bu transfer gercekse hakikaten kulupte bomba patlar. 30 yasina gelmis, iki sezondir Ankaragucu'nde toplasan 20 mac bile forma giyememis bir oyuncu. U-17,18,19,20'lerde topu topu bir iki kez milli forma giyebilmis. Defensive midfielder olarak Cana, Baris, M. Sarp, ve Ayhan var. Bir de senelik 1 milyon TL veriyorlar ve 2.5 senelik kontrat. Bir seyinde boncuk mu bulundu Hurriyet'in merak ediyorum.

Forvet, forvet arkasi, kanatlar, kale oyuncusuzluktan ve kalite eksikliginden inim inim inlerken bu transfer gerceklesirse, diyecek sozum yok.

Yoksa, Dogan grubu mu verecek parasini, oyuncunun adi gectikce gazetemizin adi anilsin reklam olsun diye?

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Basinda cikan haberlerde her zaman ki gibi defolu mallarla ilgileniyormusuz. Dune kadar Baptisda, bugun Rosickcy ortaya atildi. Iflas etmis olan Malaga Baptista karektersizini elimizden kapti. Sirada aylarca (belki bir yil) oynamamis Rosicky var. Wenger malina deger kazandirmak icin yeni yeni arada oynatmaya basladi. Adamda hal kalmamis ne versen satacaklar. Goz boyama politaksinda yildiz olarak yeni stada surulebilir.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Adnan Sezgin nerde acaba? Kimbilir hangi yıldızlarla görüşüyordur.

Murat Fahrioglu

Mehmet Marsan wrote:Basinda cikan haberlerde her zaman ki gibi defolu mallarla ilgileniyormusuz. Dune kadar Baptisda, bugun Rosickcy ortaya atildi. Iflas etmis olan Malaga Baptista karektersizini elimizden kapti. Sirada aylarca (belki bir yil) oynamamis Rosicky var. Wenger malina deger kazandirmak icin yeni yeni arada oynatmaya basladi. Adamda hal kalmamis ne versen satacaklar. Goz boyama politaksinda yildiz olarak yeni stada surulebilir.
Koln'de oynayan Taner Yalcin da son donemlerde cok kotu oynadigi icin antrenoru bunu GS istiyormus verin gitsin demis :shock: Bizimkiler cok bayilir boyle adamlara, Zan, Serdar Ozkan ve daha nice ornekler sunulabilir. Kac zamandir akillari nerdeydi adam belirleyip transfer durumuna getirsinler simdi gene dis cektirir gibi transfer donemi geciriyoruz. Bizimkiler transfer yapmadik sonra daha bakalim kimleri uyduracak bizim yaratici basin.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

GALATASARAY-FENERBAHÇE: 67-56 MAÇ SONUCU

Adnan Polatın büyük başarısı :D

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ismail Gezer wrote:GALATASARAY-FENERBAHÇE: 67-56 MAÇ SONUCU

Adnan Polatın büyük başarısı :D
Hakikaten basari. Turk basketi Efes-FB kaynak farki yuzunden hegemonyasi altinda. Bizden bir oyuncunun ismini veremem ama milli takim sayesinde onlardan bayagi oyunucu taniyorum.

Adnan beyin morale ihtiyaci vardi.

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Soyle bir haber var. Bircok "haber kaynagi" da bu futbolculardan bahsediyor:
http://turkspor.net/default.asp?o=1&id=63345

Murat Fahrioglu

Ozan Kaya wrote:Soyle bir haber var. Bircok "haber kaynagi" da bu futbolculardan bahsediyor:
http://turkspor.net/default.asp?o=1&id=63345
Milliyet'e gore Arjantinliler Adnan Sezgin'i cok cimri bulmuslar, pes demisler. Cok iyi pazarlik yapiyormus, hatta onlarin baskani biz de Adnan Sezgin'i yonetici olarak transfer edelim demis.
Sezgin kendi reklamini mi yaptiriyor ne? Nerden duymuslar bu kadar detayi acaba :roll:

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Murat Fahrioglu wrote:
Milliyet'e gore Arjantinliler Adnan Sezgin'i cok cimri bulmuslar, pes demisler. Cok iyi pazarlik yapiyormus, hatta onlarin baskani biz de Adnan Sezgin'i yonetici olarak transfer edelim demis.
Sezgin kendi reklamini mi yaptiriyor ne? Nerden duymuslar bu kadar detayi acaba :roll:
Guldum ben de. Bu adamlari alsan zaten yetisir mi kampa? cok zor
Biglia diye bir elemanla iligileniyormusuz onda da arka adele sakatligi olmus 2-3 ay once. Baros gibi ondan da cekeriz yine... ayni tas ayni hamam. Keske yanilsak.

Post Reply