Superlig 2010-2011 Mac Sonuclari ve Yorumlari

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Superlig 2010-2011 Mac Sonuclari ve Yorumlari

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:Ben hala Ufuk'tan umutluyum :D
Belki son yediği hatalı golü görmediğim içindir.
Ama bu yediği nane hatalı gollerden bile kötü :D
Ben mac videolarini asiyorum.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:
Ismail Gezer wrote:Ben hala Ufuk'tan umutluyum :D
Belki son yediği hatalı golü görmediğim içindir.
Ama bu yediği nane hatalı gollerden bile kötü :D
Ben mac videolarini asiyorum.
Biliyorumda, ben 15 ocak rezaletinden beri forumada girmedim, GS'yi de fazla takip etmedim. Bursa maçını izlemedim. Kaybedilen maçları sonradan izleme konusunda da çok isteksiz bir insanım.

İnsanlar artık Galatasaray ile dalga bile geçmiyor. Futbol takımı daha öncede başarısız oldu ama bir klubün komple çöküş yaşaması anlaşılır birşey değil. En kötüsüde, aylardır hakkında sadece kötü haberler çıkan bir yönetime karşı alternatif olabilecek bir kadro çıkamıyor olması!

Ben, 3 büyüklerden hiçbirinin bu hale düştüğünü hatırlamıyorum. Hal böyle olunca insan aynı karamsar cümleleri tekrar tekrar yazmaktan sıkılıyor :D

İnşallah Antep'i yenerizde kupa maçı içinde umutlanırız.

Güzel günler göreceğiz, güneşli günler :D

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail 15 Ocakta ki rezaletten beri demis. Bugun stadin adi altinda baska bir rezalete imzasini atmis kelaynak Polat. GS projeleri bolumunde astim gorduklerimi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

BJK Ibrahim Uzulmez'in kontratini fes ederek sutlamis. Buna Ankaragucu macinin devre arasinda soyunma odasinda sportmenlige yakismaz harekti yuzunden teknik heyetin verdigi rapora dayanarak yaptik demisler.

Bu arada FB Kayseri'yi fena hirpaliyor. Durum 2-0.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Üzülmez olayı garip. Her kavga sonrası bir oyuncu kovulsaydı...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Merak etmeyin bizimkiler deli Ibrahim'i de bizim takima alirlar. Nasilsa bonservisi yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cenk Tosun kaleye kosun. Murat Fahrioglu'nun kulaklari cinlasin. Adam bugun de Bursa'ya iki tane cakmis. Kupa macinda da bir iki tane yazar. Murat evinde TV basinda goruyor ama GS da transfer yaparim diye ortadaki angutlarin haberi yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Adam iki golu de gostere gostere atti Cengiz abi, icim sizladi yine. Madem adami almak istemistik bir turlu iyi oldugunu biliyorduk herhalde diye dusunmek istiyorum ama hala adami niye elimizden kacirdik bir cevap bulamadim. Roportajini da dinledim, mutevazi bir cocuk, Antep'e faydali olup Avrupaya gitmek istiyorum dedi. Artik bu adami ruyamizda goruruz.

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Murat Fahrioglu wrote: Artik bu adami ruyamizda goruruz.
Cenk Tosun ikinci Bolic olayi olur. Sene sonu FB ya da BJK 5-6 milyon euro'ya alir. Buyuk sakatlik gecirmezse de 10 sene belamiz olur. Bu cocuk Turkiye'de kalirsa, bir iki seneye gol kralligina oynar. Cenk daha bizim gundemimize girmeden, yazdan beri o kadar cok yerde yazildi cizildi bahsedildi ki. Goz gore gore kacirdilar. En kotu alip baska bir takima kiralayabilirlerdi.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bir futbol macindan manzaralar.Inanilir gibi degil...

*Başkan Aziz Yıldırım, kendisine “Hoş geldiniz” diyen Beşiktaş yöneticisi Sinan Vardar’a, “Bana ‘Hoş geldin’ deme. Ben senin merhabanı kabul etmiyorum. Seninle görüşeceğiz” cevabı verince ortalık karıştı.

*Kavga sürerken bir Beşiktaş kongre üyesi ortalığı yatıştırmaya çalışan Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’a, “Ne Fenerbahçe yalakalığı yapıyorsun?” diyerek tokat attı. Ünal davacı olacağını söyledi

Fiyapı İnönü Stadı’nda oynanan müthiş derbinin devre arasında Şeref Tribünü’nde istenmeyen olaylar yaşandı...

İlk yarısı karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona eren maçta başkan Aziz Yıldırım ile Beşiktaş yöneticisi Sinan Vardar arasında küfürleşmelere kadar varan bir kavga yaşandı. Yıldırım yönetici arkadaşlarıyla birlikte içeriye geçerken karşılarına çıkan Sinan Vardar, “Hoş geldiniz başkan” diyerek elini uzattı. Ancak Vardar bu jesti karşısında hiç beklemediği bir yanıt aldı. Başkan Yıldırım Vardar’ın uzattığı eli iterek, “Bana ‘Hoş geldin’ deme. Çıkıp benimle ilgili ‘Adam mısın?’ diye açıklama yapıyorsun ve yazı yazıyorsun. Ben senin merhabanı, hoş geldinini kabul etmiyorum” diye bağırmaya başladı.

Vardar’ın da buna yanıt vermesi üzerine Aziz Yıldırım’ın sinirinden önünde bulunan masanın üzerine çıktığı ve iki taraf arasında da küfürleşmelere varan tartışmaların yaşandığı öğrenildi.

İSMAİL ÜNAL’A SALDIRI
Başkan Aziz Yıldırım ile Sinan Vardar arasındaki kavga sürerken Beşiktaş kongre üyesi ve Beşiktaş belediye Başkanı İsmail Ünal’ın olayı yatıştırmak istemesi ayrı bir kavganın başlamasına neden oldu. Ünal’ın bu tavrına tepki gösteren bir Beşiktaş kongre üyesi, “Ne Fenerbahçe yalakalığı yapıyorsun?” diyerek Ünal’a tokat attı. İsmail Ünal’ın bu kişiden davacı olacağı belirtildi. Bu arada Beşiktaş 2-1 öndeyken Şeref Tribünü’nde bulunan Fenerbahçeli bir görevli ile Beşiktaşlı yöneticiler arasında tartışma çıktığı ve araya giren Ali Koç’un ortalığı yatıştırdığı öğrenildi.

Kaynak:Haberturk
nefvakfi.org

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Vardar'ın Azize şaplak attığınıda iddia ediyorlar :D

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Sivasspor'da Kamil Grosicki hat-trick yapti bugun. Geldiginden beri 6 gol oldu. Bence Stoch'tan da, Pino'dan da cok daha iyi. Dar alanda da kontrakta genis alanda da basarili. Defansif yonlerini gelistirmesi, ve fizik olarak guclenmesi lazim. Ama hizi ve son vuruslarini Ribery'e benzettim. 22 yasinda ve 900,000 euroya almislar. Sene sonu almaya kalk, 4-5 milyon euro'dan kapi acilir.

Ben boyle adaptasyon, sehre ve ortama alisma, takim arkadaslarini tanima gibi laflara inanmiyorum. Iyi futbolcu daha ilk dakikadan catir catir oynuyor.

Cenk Tosun da hafta sonu iki tane daha atmis. Onun da daha bir kac haftada 6 golu oldu. Bakalim sezon sonu nereye gidecek. Milli takimda da goller atarsa, transfer doneminin yildizi olur. Sercan falan bu cocugun yaninda cok sonuk kaldi.

Bu transfer isleri boyle, parayla degil zekayla. Gaziantep 7 milyon euro harcadi transfere bu sene tas gibi takim kurdu. Biz 27 milyon euro harcamisiz, takim sapir sapir dokuluyor.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tolunay Kafkas universite gormus kitap okuyan oturmasini kalkmasini bilen bir entellektuel. Karpatlarin Zapatasi gibi yari cahil ben bilirim diye ortada dolasan cebi para dolu bir megolaman ahmak degil. Milliyetde bir masa basi haberi var hedef Terim diye. Allah akil fikir versin. Milli takimda neler yaptigi ortada iken hem de.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ogle tatilinde NTV'yi izliyordum. Sercan insallah masallah diyerek kendim icin boylesi daha hayirli kendime sayfa aciyorum insallah buradan Avrupaya gecerim filan diye bin kere insallah dedi Moskova'ya giderken. Turkiye'ye donersem yine Bursa'ya donecegim filan diye zevzekleniyordu. Arkasindan da Saglam'in ve Bursa'nin bu transfer icin dusunceleri diyerek Saglam'in "bizim icin Sercan'in gitmesi takim icin hayirli oldu. Bana sorduklarinda derhal dedim. Yolumuza ayni hizla devam ediyoruz" diyerek gayet soguk bir aciklamada bulundu. Arkasindan Bursa'nin baskani "Teknik direktorumuze sorduk. gayet olumlu dedi degilse satmazdik" diyerek Ertugrul'u destekledi.

Simdi flash haberlere baktim. Lokomotif Moskova imzalamamis anlasmayi cunku Sercan'in dis transfer hakkini baska bir sirket ustlenmismis anlasma geregi. Onlar bizim bu transferden haberimiz yok. Bu anlasma biz evet demeden olmaz demis. Bunun uzerine Ruslar hadi gidin de bu islerinizi hal edin bizimde vaktimizi almayan diyerek kisalamis Sercan ile managerini. Simdi bunca laftan sonra Sercan efendi ortada kalacak gibi. gerci manajeri obur sirketi UEFA'ya sikayet edecegiz filan demis ama kuru siki attitgi belli.

Demek ki Ertugrul seninkini gozden cikarali epey olmus. Aynisini da Volkan Sen'e yapacak. Ona da buyuk bir ders bu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

kayseri-Manisa macini seyreden var mi bilmiyorum. Boluk borcuk gordum. Golleri seyredebildim. Kayseri'nin TS macindan sonra oldukca eksik oldugu soylenen manisa'ya yenilmesi surpriz oldu. Manisa cok guzel kontra atak yapabiliyor. Carlos Kahe diye bir oyunculari var ayagi cok duzgun. Sag'la vurdu 90'dan geri geldi solla iceri soktu. Bir zamanlar GS formasini giyen Murat Erdogan bile adam olmus. Yalniz bu Kahe'yi adamlarin websitesinde bulamadim.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply