UEFA 3. Tur: GS- B.Leverkusen 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Teşekkürler link adresi için. Bir bakayım.
Tan Erten
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Dun aksamin diger maclarinin sonuclari, bayag bir deplasman takimi basarili sonuc almis gibi gozukuyor.

Tahmin edebilecegimiz gibi turu gecersek HAMBURG rakibimiz olacak.Bu da beni cok dusunduruyor.

Aberdeen (İskoçya) 2-2 Bayern Munich (Almanya)

Zurich (İsviçre) 1-3 Hamburger SV (Almanya)

Rosenborg (Norveç) 0-1 Fiorentina (İtalya)

Bolton (İngiltere) 1-0 Atletico Madrid (İspanya)
Bu macta turun sahibi daha belli degil gozukuyor, ben Bolton'u isterdim acikcasi, ispanya cok uzak ve ispanyol takimlarina karsi baska bir takimimizin oynamasini tercih ediyoruz :)

Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) 1-2 Tottenham (İngiltere)

Benfica (Portekiz) 1-0 Nurnberg (Almanya)
Nurnberg Almanya liginde nasil bilmiyorum ama Benfica buradan turu gecer sanirim
TRUST GALATASARAY
MGC
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Karan nin son bir aydir yakaldigi form, defansina ve orta sahasina yardimi, bir takim varyasyonlari deplasmanda dahi tolere edebilecegimiz bir konum olusturdu.

Karan nin bu formu ve takim oyununa katkisi ile GS deplasmanda iki forvet + Arda yi tolere edebilir.

Ben takimin Persembe aksami

Songxx Emre xxServetxxVolkan
M.Topal
Baris xx Ayhan
Arda(serbest)

Karan xx Sukur

kadrosuyla mucadele etmesini bekliyorum.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Post Reply