Transfer Gundemi-2008 Ocak

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Sili'nin haritadaki yeri cok komik.Hani bizde bir geyik vardir ya Ege'nin kiyisindan tukursek Yunanistan'i bogariz diye.Iste Arjantinliler oyle yapsa hakikaten bogulur bu Sili.

FB'nin tartismasiz cok akilli bir yabanci transfer politikasi var.Aziz Yildirim calistigi Alex'in menajerine de cok guveniyor anlasilan, adam da su ana kadar koftiden adam cikarmadi bu yuzden eger bu transfer olursa eminim yararli olur boylece Bayram Tutumlu'nun blofu gorulmus olur.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Savas bu transfer kesin mi?

Sevilla'nin da bu oyuncu ile ilgilendigi soyleniyor.Ayrica FABIANO'yu da satmiyorlar mis.
KAYNAK MARCA Dunku tarih
TRUST GALATASARAY
MGC
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Savas bu transfer kesin mi?

Sevilla'nin da bu oyuncu ile ilgilendigi soyleniyor.Ayrica FABIANO'yu da satmiyorlar mis.
KAYNAK MARCA Dunku tarih
Kulup yalanlamiyor ama bir yandan da isin cikmaza girdigini yaziyor gazeteler.Bunu Appiah'a baglayan var, Menajer'e baglayan var.31 Ocak'a bir sey kalmadi herhalde olup olmyacagi 2-3 gune belli olur.

Fabiano ile Kanoute'yi alana Kezman bedava diyorum

:lol:

Selamlar
Savas
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Olur olur. Simdi Appiah para koparmaya ve bonservisi bedava almaya calisiyor. Transfer son gunu ya sopa yada para denir , ikna edilir Appiah. Iski obur tarafta Maldonado baska klube gitmesin.

Ben 1-2 yerli transfer de bekliyorum FBden. Necati, Topuz, Gokhan, Ceyhun, Selcuk Inal, vs olabilir. Hele GS soyledigi gibi 4 adam alirsa muhakkak bir missilleme yapacaktir FB cunku kultur onu gerektiriyor.

Savas Macun wrote:
Mehmet Gurdal Cetin wrote:Savas bu transfer kesin mi?

KAYNAK MARCA Dunku tarih
Kulup yalanlamiyor ama bir yandan da isin cikmaza girdigini yaziyor gazeteler.Bunu Appiah'a baglayan var, Menajer'e baglayan var.31 Ocak'a bir sey kalmadi herhalde olup olmyacagi 2-3 gune belli olur.

Fabiano ile Kanoute'yi alana Kezman bedava diyorum

:lol:

Selamlar
Savas
NO ADNANS, NO CRY !!
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Alpay Dedeoglu wrote: Ben 1-2 yerli transfer de bekliyorum FBden. Necati, Topuz, Gokhan, Ceyhun, Selcuk Inal, vs olabilir. Hele GS soyledigi gibi 4 adam alirsa muhakkak bir missilleme yapacaktir FB cunku kultur onu gerektiriyor.

[/quote]

Misilleme Jardel'e karsi olur, Hagi'ye karsi falan.GS son 5-6 yilda aldiklarina misilleme yapsan ne olur yapmasan ne olur.

FB ve AY bunlari coktan asti.Planlari ve programlari belli.Aceleleri de yok.Appiah'a para ekstradan verecegine transfer yapmaz benim bildigim AY.Taviz vermez kimseye.

Saydigin adamlardan Ceyhun mumkun degil.Gokhan'a da degil 7 mio EUR 1 mio EUR bonsvervis bile vermem.

Mehmet Topuz harici hepsi hava civa.

Selamlar
Savas
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Savas Macun wrote:
Alpay Dedeoglu wrote: Ben 1-2 yerli transfer de bekliyorum FBden. Necati, Topuz, Gokhan, Ceyhun, Selcuk Inal, vs olabilir. Hele GS soyledigi gibi 4 adam alirsa muhakkak bir missilleme yapacaktir FB cunku kultur onu gerektiriyor.

Misilleme Jardel'e karsi olur, Hagi'ye karsi falan.GS son 5-6 yilda aldiklarina misilleme yapsan ne olur yapmasan ne olur.

FB ve AY bunlari coktan asti.

Selamlar
Savas
Ne olursun olsan klub olarak her seyiniz GS'ye endeksli. Kurulusunuzun
temel mantigi o. Sultani talebeleri karsi yakada da bir Turk takimi olsun da mac yapalim diye kurulusuna katki yapmislar.

Bu arada Aziz Yildirimin agabeyinin GS kongre uyesi :shock: oldugunu falan da biliyorsunuz herhalde. AY ruhunda her zaman bu gercek/endekslenme var ve en buyuk motivasyonu budur.

Tarihe gecti en cok GS sampiyonlugu goren Baskan diye. Her seyden onemlisi GS'nin UEFA VE Super kupasini goren Baskan diye. En buyuk motivasyonu budur ister.

GS'YE endekslenme sizin klup kulturunuz ana noktasi.

Astik mastik laflarini FB forumlarinda kendi aranizda ikna olmak icin edin :cry: ama dogru degil, bunu sizde biliyorsunuz.

Bizde 3 adam daha alalim, sizde en az 2 transfer var. :wink:

NOT:

GS'NIN KI ICIN BAKINIZ ALI SAMI YEN BEY NE DIYOR:

''AMACIMIZ INGILIZLER GIBI DISIPLINLI OYNAYIP TURK OLMAYAN TAKIMLARI YENMEK''.
NO ADNANS, NO CRY !!
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Alpay Dedeoglu wrote: Hele GS soyledigi gibi 4 adam alirsa
Alpay, bizimkiler ne zaman soylediklerini yaptilar. Bir de baksana bu 4 adamin biri aldigimiz Emre'ymis. Her anlastiklari ile de bir puruz cikiyor. Birini alacaklari yok, sen gercekten inaniyormusun?

Maksat 31 Ocaga kadar hayal tacirligi.

Yarin Lincoln ile Ayhan da salonda yapmaya devam ettikleri calismalarda carpisip sakatlanir ve sezonu kaparlar. Pek bir parlak tablo yok.
Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Feldkamp maalesef tutarsız davranıyor. Aslında kendisine çok güveniyordum,
fakat bu son transfer isteği beni şaşırttı. Çünkü takımın başına ilk geldiğinde
Gerets'i "Galatasaray'da transfer isteyen klubün maddi durumunu
bilmiyordur!!" diye eleştirdiğini iyi hatırlıyorum. Şimdi kendisi 4 oyuncu
istiyor. Şaka gibi. Eğer stad inşaatında gömü falan bulmadılarsa klubün maddi
durumunda bir değişiklik yok. Korkarım ikinci Fatih Terim dönemindeki gibi
abuk subuk birsürü adam alınıcak.

Şu an sanki bir panik havası yaşanıyor. En son Beşiktaş'ta (iki üç yıl süren)
böyle bir panik havası sonucunda alıp satılan futbolcuların haddi hesabı yok.
Bence sorunumuz transfer falan değil, takım olamamak. Buda sadece zaman
isteyen birşey.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Aziz efendi dun aglamis. Allah bana bugunleri gosterdi diye. Yani kicinla mi gulesin bilemiyorsun. Yahu 1.5 sene once Denizlide sapkayi aldi gitti idi. Gelirim gelmeme diye az buz da naz etmedi idi. Bayram degil seyran degil bu aglama zirlama isi nereden cikti. 100 yilda Avrupa kupasinda ikinci tura cikinca boyle olacaksa kupa kalkinca ne olacak acaba?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

BOUZID ANKARA'DA!..

27 Ocak 2008 21:32

¤ Maraton | iddaa ¤ BOUZID ANKARA'DA!..

Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaragücü`nün, Galatasaray`ın sezon başında Kaiserslautern`den transfer ettiği İsmail Bouzid ile görüşmelerde son aşamaya geldiği belirtildi.

Galatasaray Kulübü ile anlaşan başkent ekibi Cezayirli futbolcuyu da ikna etti ve görüşmelerde son noktaya gelindi.

Sarı-lacivertli kulübün, İsmail Bouzid ile ara transfer döneminin son günü olan 1 Şubat`tan önce sözleşme imzalayacağı bildirildi.

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=39023
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

İSAKKSON GS TRANSFERİNİN bitmek üzere olduğunu isveç basınına açıklamış.Heralde 1-2 gün içinde resmi imzalar atılır.

http://www.expressen.se/sport/1.1021035 ... verklighet

Ligde 20 maçta sadece 14 gol yemiş, benim bildiğim en az gol yediğimiz sezonun kalecisini beğenmeyip yeni kaleci alıyoruz.

Orkun'un ahının tutmasından korkuyorum.Allah çarpar.
Harun Demirci

Post by Harun Demirci »

Bu isakson işi çok uzadı. Artık gelecek mi gelmeyecekmi kısmet. Ama Adnan Sezgin AG maç sonu daha bu takımdan gidecekler ve bu takıma gelecekler var dedi. SürPRİZ bişey çıkaracaklar ama bakalım bu isim kim olacak..
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Gökhan Ünal Fenerbahçe Yolunda

Kayserispor'un Başarılı Golcüsü Gökhan Ünal, Kendisi İçin Fenerbahçe'nin Yaptığı Teklifin Değerlendirildiğini Söyledi.
Haber Yayın Tarihi: 28.01.2008 14:25
sondakika.com

Kayserispor'un başarılı golcüsü Gökhan Ünal, kendisi için Fenerbahçe'nin yaptığı teklifin değerlendirildiğini söyledi.

Ünal, daha önce Kayserispor yönetiminin prensipte anlaştığı Rusya'nın Rubin Kazan takımına gitmek istemediğini bildirdi.

Rubin Kazan yönetiminin maddi açıdan iyi teklifler yaptığını, ancak Rusya'da futbol oynamak istemediğini ifade eden Ünal, ''Rusya futbolu ile Türkiye'deki futbol kalitesini karşılaştırınca Rusya defterini kapattım. Orada tanınmayan, bilinmeyen bir futbolcu olmaktansa Türkiye'de futbol oynamayı tercih ederim'' dedi.

Başka bir takıma transferi konusunda çok sayıda haber çıktığını, ancak netleşen bir anlaşma olmadığını kaydeden Ünal, Fenerbahçe yönetiminin kendisi için Kayserispor'a teklif getirdiğini bildirdi.

İki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Ünal, şunları söyledi:

''Fenerbahçe yönetimi, kulübüme teklifte bulunmuş. İki kulüp arasındaki görüşmeler sürüyor. Kayserispor yönetimi teklifi değerlendiriyor. Menajerim de Feherbahçe ile görüşüyor. Kayserispor yönetimi anlaşma sağlarsa, ben de Fenerbahçe'ye sıcak bakıyorum. İlle de bir takıma gideceğim diye bir şey yok. Hangi takımla anlaşılırsa oraya gideceğim. Hayırlısı olsun.''
TRUST GALATASARAY
MGC
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Gokhan Unal'a kalkip da 10 MIO EURO bonsversis verirlerse yuh olsun.Su anda kadroda olsa tek forvet oynayan takimin 3. secenegi olur.Ne Semih'i ne de Kezman'i kesebilir.

Bu arada Semih, Hakan Sukur'den sonra topu yere indirip saga sola servis yapan gelen golcudur Turkiye'de.Son maclarda dikkatle seyrediyorum tum hava toplarini ya yumusatiyor ya da onundeki,sagindaki veya solundaki adamlara indiriyor.Kisaca sirti kaleye donuk en iyi adam.

Kezman ile arasindaki en buyuk fark bu ve kesinlikle FB'nin ilk tercihi olmali.

Mehmet Topuz'a tamam ama Gokhan Unal'a hayir.

Selamlar
Savas
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Savas Macun wrote:Gokhan Unal'a kalkip da 10 MIO EURO bonsversis verirlerse yuh olsun.Su anda kadroda olsa tek forvet oynayan takimin 3. secenegi olur.Ne Semih'i ne de Kezman'i kesebilir.

Mehmet Topuz'a tamam ama Gokhan Unal'a hayir.

Selamlar
Savas
Sunu yaziyorum diye bana kiziyorsun ama dogru Savas Kardesim.
Bizde 3 adam daha alalim, sizde en az 2 transfer var. .

Basina bakma 10 degil en fazla 3'e Aziz Yildirim alir onu. En kotu ihtimalle sezon sonu serbest kalip GS'ye gitmesin diye alirlar.
NO ADNANS, NO CRY !!
Post Reply