FB 0/2-Chelsea 2/1 (Yinede Tebrikler Fenerbahçe)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ali Gursel wrote:Once dun gece icin FB'ye tesekkurler, bir de Alex'i Turkiye'ye getirenlere.
...
Ali
Alex'e kendin de direk olarak te$ekkur edebilirsin. Sava$ evladim bak sen de duy.

http://www.uefa.com/competitions/ucl/ta ... 91434.html
Last edited by Cengiz Akgun on Fri Sep 21, 2007 5:55 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Kayseri Erciyes 4-0 maglup.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

GS Sion'a 3-2 maglup olursa Erciyes 4 yemi$ bravo demek lazim Ispanyada.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Cengiz Akgun wrote:
Ali Gursel wrote:Once dun gece icin FB'ye tesekkurler, bir de Alex'i Turkiye'ye getirenlere.
...
Ali
Alex'e kendin de direk olarak te$ekkur edebilirsin. Sava$ evladim bak sen de duy.

http://www.uefa.com/competitions/ucl/ta ... 91434.html
Seviniyorum valla boyle haberler gorunce.Ne guzel reklam oluyor :lol:
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Tum FB'liler Alex'in UEFA chat olayindan bahsediyor. Ahhh ahh, bunlarin hepsi boyle :) Zamaninda; Avrupa'dan bize ne, biz sizi yenelim yeter, sansa kupayi aldiniz, vs. derlerdi. Simdi bakiyorum hepsi kral kesildi. Artik TR ligine bakmiyoruz falan diyorlar :) Kedi olali bi fare tuttular ki daha ortada fol yok yumurta yok. Kimiside yeter artik TR icin puanlari hep biz mi topluycaz diyor, sizi artik Avrupa'da gectik diyorlar. Daha bizim seviyemize gelmeleri icin UEFA'nin ozel olarak hazirlamis oldugu 100 UEFA Firin ekmegi ile 100 Super Kupa ekmeginden yemeleri lazim, haberleri yok :)
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Maci seyredemedik ama helal olsun Fenere. Bir tarafta FB varsa , obur tarafta Inter yani. Daha da beter olsunlar.
Hele tvlerde tekrar tekrar gosterilen o golle yenmeleri cok iyi oldu.
Tam rezil ettiler Italyanlari.

Kol gormus FBli medyam gene ucusa gecti .
Yalniz akli basinda FBlilerde mactan sonra yorum yapanlar arasinda. ''FB kendisi gibi toplama oynayan takimlari kendi sahasinda yakalarsa sansi var. Ama takim oyunu oynayan ve temposu yuksek takimlara karsi daha az sansi var'' dedi radyoda bir FBli.
NO ADNANS, NO CRY !!
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Kalli, Sukur, Lincoln derken Avrupa maclari geldi yine.

Bu aksamki CSKA-FB maci bence cok cok ilginc mac olacak. FB puan alirsa bence gruptan cikma esigine gelir, UEFA'yi garantiler. Ayni sekilde CSKA puan kaybederse cikma sansi kalmaz gibi.

O yuzden FB sakin oynayabilir, erken gol yemezse cok guzel mac olur. Ben FB'den umitliyim. Kezman disinda bir sorunlari yok, onun da ne yapacagi belli olmaz bu mac.

Besiktas'tan ise umidim yok. Bizimle olan maclari gosterdi ki cok ciddi sorunlar var. Ne yalan soyleyeyim, hoca getirip yollama ve kotu transferler yuzunden bizim yonetimi elestirirdim ama BJK yonetimi cidden cok cok kotu, her yollanan hoca ile bir dava, kaybedilen paralar, ne idugu belirsiz bir transfer politikasi, Sinan Engin'i menejer yapmalar falan halleri fecaat.

Ilk yarim saat hirsla kosarlar ama gol atamazlar, sonra Porto korkarim en az iki gol atar.

Erciyes'e buraya kadar geldikler icin tebrikler.

Ali
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ali Gursel wrote:Kalli, Sukur, Lincoln derken Avrupa maclari geldi yine.

Bu aksamki CSKA-FB maci bence cok cok ilginc mac olacak. FB puan alirsa bence gruptan cikma esigine gelir, UEFA'yi garantiler. Ayni sekilde CSKA puan kaybederse cikma sansi kalmaz gibi.

O yuzden FB sakin oynayabilir, erken gol yemezse cok guzel mac olur. Ben FB'den umitliyim. Kezman disinda bir sorunlari yok, onun da ne yapacagi belli olmaz bu mac.

Ali
Bu macla yatip kalkiyorum Inter macindan bu yana.Bence FB'nin bu seneki ve onumuzdeki donemlerdeki Avrupa macerasinda donum noktalarindan bir tanesi bu mac.

FB'nin kesinlikle maglup olmamasi gereken bir mac cunku bu grupta rakibi Inter degildi.Rakipleri once CSKA sonra PSV.Beraberlik gayet iyi olur.Galibiyet muhtesem olur tabii.

Bu sefer cildirdigimiz bir FB lazim.Yavas oynayip, CSKA'yi uyutmasi lazim.Topu mumkun oldugunca ayaginda tutmasi gerekiyor.Bunu yapabiliyorlar zaten.Son iki sezondur deplasmanda veya iceride gol atma sorunu yasamiyor.Bu yuzden illa pozisyon bulup golunu atabilir.

Hava 14-15 derece civarindaymis.Moskova'da bayagi Turk var.Ben her zaman Avrupa'daki Turkler yerine az ama oz 500-1000 kisilik bir tribunu yeglerim.Moskovali FB'liler benim bildigim bayagi saglam ve organize.Bunun yani sira CSKA'lilar da bayagi atesli bir taraftara sahipmis.

Hadi hayirlisi diyelim.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Savas Macun wrote:
Ali Gursel wrote:Kalli, Sukur, Lincoln derken Avrupa maclari geldi yine.

Ali
Bu macla yatip kalkiyorum Inter macindan bu yana.Bence FB'nin bu seneki ve onumuzdeki donemlerdeki Avrupa macerasinda donum noktalarindan bir tanesi bu mac.

FB'nin kesinlikle maglup olmamasi gereken bir mac cunku bu grupta rakibi Inter degildi.Rakipleri once CSKA sonra PSV.Beraberlik gayet iyi olur.Galibiyet muhtesem olur tabii.

Bu sefer cildirdigimiz bir FB lazim.Yavas oynayip, CSKA'yi uyutmasi lazim.Topu mumkun oldugunca ayaginda tutmasi gerekiyor.Bunu yapabiliyorlar zaten.Son iki sezondur deplasmanda veya iceride gol atma sorunu yasamiyor.Bu yuzden illa pozisyon bulup golunu atabilir.

Hava 14-15 derece civarindaymis.Moskova'da bayagi Turk var.Ben her zaman Avrupa'daki Turkler yerine az ama oz 500-1000 kisilik bir tribunu yeglerim.Moskovali FB'liler benim bildigim bayagi saglam ve organize.Bunun yani sira CSKA'lilar da bayagi atesli bir taraftara sahipmis.

Hadi hayirlisi diyelim.

Selamlar
Savas
Ilk yarım saat gol yemeyin, bence önemlisi o. Keşke FB bu maç CSKA yerine PSV ile oynuyor olsaydı. CSKA çok köşeye sıkışmış durumda, puan kaybedemez o yüzden zor maç.

Esas ilginci diğer maçtan ne beklemek lazım sorusu.

Bence FB puan alırsa Inter-PSV maçı berabere bitsin istemeli, grubun ağası olur ve de birincilik şansı olur FB'nin. Yok yenilirse FB ikinci maçta Inter galibiyeti makul.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Biraz da Besiktas.

Asagida haber guvenilir bulunursa (bana cok da yalan gelmedi) Besiktas'in durumu epey zorda. Del Bosque'nin avukati, odeme hala gelmezse Besiktas'in TR liginde puaninin silinecegini iddia ediyor. FIFA'nin boyle bir yetkisi var mi bilmiyorum.

Su iddiasi ilginc:

"CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi'nin aldığı kararlar Beşiktaş Kulübü'ne iletildi. 31 Ağustos'a kadar bir ödeme takvimi belirlenmesini istedi. Beşiktaş 15 gün ek süre istedi. Ancak bu ek sürenin dışında değişen birşey olmadı. Bunun üzerine FIFA Disiplin Kurulu, kulüp aleyhine disiplin davası açtı. Beşiktaş ve bizi acilen İsviçre'ye çağırdılar. 10 gün içinde görüşülecek. Tahminim, Beşiktaş'tan ilk etapta Süper Lig'den 3 ile 5 puanını silecekler. Ayrıca yüklü bir para cezası gelebilecek" dedi.

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=285084

Besiktas icin gercekten uzuluyorum. Menejerler onu FB'nin arka bahcesi yapti, Carsi onlari semt takimina cevirdi, LPG motoru ile de ancak buraya kadar gidebiliyorlar demek.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Fener Alex'in akilli asirtma kafa vurusu ile guzel bir gol atti ve 10. dakika da 1-0 ondeler...

Maci ESPN'in Cin versiyonundan Cince seyrediyorum :D

FB rakibi genelde keni sahasin da kabul edip kontra ile gol ariyor... basarili da oldu bu ana kadar - fazla pozisyon vermedigi gibi golu de buldular... bireysel yetenegi yuksek oyuncularla bundan sonra daha da bulabilirler...
Last edited by Mert Tokman on Tue Oct 02, 2007 7:47 pm, edited 1 time in total.
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Alex'in 10. dakikadaki kafa goluyle FB:1 - CSKA:0.
Su anda 15. dakika.
Hadi bakalim...

Ilk yari bitti.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

FB cok kotu bir gol yedi...

Lugano'nun yavas dusen geri pasini kapip Volkan'i calimlayip gol yaptilar...

1-1 dk. 51

Haydaaa simdi de Edu durduk yere penaltiya neden oldu...

2-1 CSKA one gecti Dk. 53

iki dakika da iki gol yediler :x
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

3 dakikada 2 gol buldu cska. 2-1 durum. krasnic ve love(pen.) golleri atanlar.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mert Tokman wrote:FB cok kotu bir gol yedi...

Lugano'nun yavas dusen geri pasini kapip Volkan'i calimlayip gol yaptilar...

1-1 dk. 51

Haydaaa simdi de Edu durduk yere penaltiya neden oldu...

2-1 CSKA one gecti Dk. 53

iki dakika da iki gol yediler :x
Ne zaman basladi bu mac yahu. 21:45 degil midir CL maclarinin saati. Moskovo diye herhalde boyle yaptilar.

Ben de simdi girip Savas'a cevap verecektim. Aman Wagner Love'a dikkat, muhtesem bir forvet, Edu'yla Lugano'yi kafa kafaya tokusturur diye. Nitekim Wagner Love olmasa da oyle olmus gibi.

Ozan Ersoy
Post Reply